Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (58)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

voi mai folositi scoica??????


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi eu mai folosesc scoica
inca mai incape
are doar 7,3kg
si la pampers iau deja nr 4
pt ca o cuprind mai bineeeee

eu nu stiu cum puteti voi dormi dupa masa
eu am incercat
juma de ora am reusit atat
si sunt suparata poe mine
ca fetele inca dorm
iar eu sunt chioara
si e prima data cand am timp de stat putin cu ele la pranz
offffffffffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

voi mai folositi scoica??????


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



da, e destul de fixa, dar nu vreau inca sa o intorc cu fata spre sensul de mers. Dupa ce prinde mai multa putere si se va misca mai mult prin casa am sa o mut in urmatorul scaunel. Cred ca mai sta in scoica inca 1-2 luni.
Cristi stie ca nu are voie, dar e f incantat de apa, se duce mereu sa se spele singur pe dintisori..chiar si cand nu e cazul ..s-ar spala si de 5 ori pe zi. Maimuta cum e, s-o fi gandit s aincerce si aparatul tatei

Ce dulce e yasmi cu circul . nu ne mai spui ce a mai invatat la gradi? Serbare cand are?

Cristi mai are o sapt de program scurt apoi trece la program prelungit pana la 4-5..nu stiu exact.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi da, e bucatica rupta din taica su, ceva de speriat! poze nu prea am mai facut dar cand o sa am mai multe noi promit sa le pun! sa stii ca si eu am observat asta cu fugitul ochilor, si pe mine ma "obsedeaza" putin, la luca am vazut chestia asta in timp de vreo 5 ori si in ultima vreme deloc, adica facea asa la in primele luni. e un lucru perfect normal pana la un an am citit...dar chiar si asa, daca as fi vazut treaba asta mai pregnanta la luca cred ca nu rezistam si mergeam cu el la doctor! scoica da, inca o folosim dar doar cand mergem pe undeva cu masina ca e pe post de scaun auto, incape inca binisor in ea (are doar 8100)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

noi nu mai folosim scoica. lucas nu mai incape in ea, de abia statea saracul asta vara spre sfarsit , sa nu mai spun acum daca l as pune cu o gecuta pe el... nici nu stiu pana la cate kg este scoica?? lucas are 10 kg.

mada, iasmi numai in engleza o tine.,...aseara ne-am distrat/amuzat teribil...are un microfon de jucarie ....ea ne canta si spunea ce stie in engleza..eu o intervievam, eram reporterul si apoi faceam bravo cu lucas, el era publicul...a fost tareee distractiv!!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nah ca nici lucas nu a fost papacios astazi..la legume mi-a papat doar 140 gr...


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

catank daaaa asa este, si mie imi place tare, tare.....

la urma urmei nu este vina ta cu actele. asa ca nu te mai agita. daca a insistat sa le duca el si nu le-a dus....asta este.
dar cum le-ai gasit in masina la tine? ca doar i le-ai dat lui nu? nu le-a pus in masina lui? ca nu inteleg



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




a fost numai vina mea. o parte din acte pe care le-am lasat erau salvate pe un stick de memorie si le-am printat acolo,dar unele erau deja printate, se aflau in dosar la loc de cinste, pe scaunul din dreapta soferului in masina mea. Am uitat sa le las...

Am tras un pui-mare de somn, ....acum m-am trezit. ioana papa titi si inca motaie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Bahhh...ma infurii , ca nu mai tine gluma!!!! am intrat sa vad poze cu Luca si cand am dat la RSS vad ca s-a umblat la toate albumele cine si ce a avut cu toate albumele si a sters aproape din fiecare album cate jumate ??????? cine v-a autorizat sa stergeti poze de la fiecare user in parte ???????? nu-mi vine sa cred ochilor!!! aseara la 21.29 pana la 21.53 cineva a avut treaba sa stearga poze?????!!!! deci cineva a avut de treaba dupa ce am descoperit eu ca a disparut un album de la inatlnirea din |Cismigiu ??!!! de cum am spus pe la 8 ca a disparut albumul si s-au sters poze din cel care ramasese cum a inceput a sterge din fiecare album poze???

cine si ce a avut cu fiecare album in parte ???

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu am o energie de zile mari....dansez cu fiu'miu si disper vecinii cu muzica pai ce numai ei sa ma streseze cu bormasina?? macar eu am asteptat sa fie gata orele de liniste

strumf schimbam parola din nou si daca iarasi se intampla e clar ca e cineva care a primit parola!!! oricum nu are ce face de sterge poze...


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Bahhh...ma infurii , ca nu mai tine gluma!!!! am intrat sa vad poze cu Luca si cand am dat la RSS vad ca s-a umblat la toate albumele cine si ce a avut cu toate albumele si a sters aproape din fiecare album cate jumate ??????? cine v-a autorizat sa stergeti poze de la fiecare user in parte ???????? nu-mi vine sa cred ochilor!!! aseara la 21.29 pana la 21.53 cineva a avut treaba sa stearga poze?????!!!! deci cineva a avut de treaba dupa ce am descoperit eu ca a disparut un album de la inatlnirea din |Cismigiu ??!!! de cum am spus pe la 8 ca a disparut albumul si s-au sters poze din cel care ramasese cum a inceput a sterge din fiecare album poze???

cine si ce a avut cu fiecare album in parte ???

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

what?
ce?


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput