Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (58)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

ieri trebuia sa duc URGENT niste acte in pitesti, nu inainte de a ajunge in bucuresti. Ajunsa in bucuresti, profu imi spune sa le las la lui ca le duce el. Zic bun...dar mai am ceva de rezolvat in pitesti...tot trebe sa ma duc, ...dinsu zice...duce si rezolva-ti ce ai, dar lasa actele aici sa le duc eu pe toate, ca tot le adun de la toti. Ii las ce aveam de printat.... am mai intirziat vreo 2 ceasuri acolo cu treburi, plec la Pitesti, rezolv cealalta problema....vin acasa si dosarul cu actele deja printate, care trebuieau lasate in masina Sa inebunesc!

Asta a fost bancul zilei ptr mine! Banc negru!




trebuiau ....nu stiu ce am..... Pe cuvint de scolar ca am terminat liceu, si nu in coada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

catank de acum sa te astepti si la episoade din astea de greva foamei ce sa-i faci, mai au si ei mofturi ca si noi.
ce bine era numai cu san, asa-i? papa n-avea treaba.....

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



ehe, ...tare fain este. Imi place maxim, ...si comod, si cu furnicaturi pe sira spinarii de emotii...asta simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank daaaa asa este, si mie imi place tare, tare.....

la urma urmei nu este vina ta cu actele. asa ca nu te mai agita. daca a insistat sa le duca el si nu le-a dus....asta este.
dar cum le-ai gasit in masina la tine? ca doar i le-ai dat lui nu? nu le-a pus in masina lui? ca nu inteleg



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ai mei au plecat la circ....eu am ramas cu juniorul pt ca inca doarme...are 3 ore deja.. iasmi era super incantata si fericita ca merge la circ..o saptamana numai asta am auzit si eu si la gradi si toti cu care se intalnea si inca o saptamana numai despre cum a fost la circ o sa povesteasca

asa ca mai profit de timpul liber si mai impachetez una alta....tot timpul mi-a placut sa impachetez/selectez/triez hainele sa nu mai spun de impachetatul dinainte de concediu la desfacutul cutiilor nu cred ca o sa mai fie asa placut


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra
.................................
mandoi sunt loviti la fata , Cata a dat cu capul in marginea patului si are un cucui in frunte, iar Cristi s-a barbierit in baie si s-a zgariat/taiat cu lama pe barbie


pupicei

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


nu imi vine a crede......ce a facut cristi...doamneee ce le mai trece prin capusor....de rasu'plansului .tre sa ii explici ca nu au voie copilasi fie ei chiar barbatei sa umble cu asa ceva!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui catank

Multam de raspunsuri dragi mamici

madutza ai un adevarat barbat in casa
si mucutei, sa-i treaca buba. Hai ca treci si peste...fruntea sus.
miki multam de vesti....sanatate multa.

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca



micutei nu mucutei

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca






mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Yasmi , meniul nostru de azi cu succes total pana acum:
- dimi 10 boabe de strugure alb parfumat, decojite si blenduite cu o para Williams plus 3 masuri de cereale Milupa cu pere
- spanac plus cartofior plus o lingura smantana si subtiat cu lp
- masa urmatoare de la 17 , iaurt plus banana, fac un fel de milkshake

La spanac o sa adaug data viitoare carnita de curcan, ca iese mult mai gustos.

Mada barbatelul proaspat barbierit si o fata cucuiata.

Va mamici.
Azi am avut zi de smotru si diseara vin nasii. Nu am nici un chef ca sunt deja rupta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

happy multu!!
noi azi: un borcanas de cocktail de fructe cu cereale (am fost plecati de acasa)+boabe de strugure (de la mine) apropo ii scoti si samburii, nu??
la pranz :un bibe de lapte.
acum la 16: am pregatit dovlecel+ou+branzica+smantana.
la ora 19: iaurt+piersica
ora 21 lapte 210ml.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cris vreau mai multeeeeee pozzzzeeeeeeeeee!!!!! ce frumosi sunteti!!! iar micutul luca, daca pana acum semana cu tine acum seamana tot mai mult cu tati!!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

uitandu ma la pozele cu bebi am obs ca la foarte multi se obs ca le fug ochisorii (stiu, e ok pana la 1 an!), dar, voi ati obs asta??sau doar eu sunt obsedata???!!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput