Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (58)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

heelloo



cat de sensibili sunt ai vostri copilasi cand dorm???lucas al meu daca trece salvarea/politia sau vreo masina cu zgomot puternic-puternic se trezeste speriat,plangand. apoi dupa ce a trecut, se linisteste si adoarme inapoi.



mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



Noi nu stam la strada principala..deci nu trece nici politia nici salvarea, dar si Cata are somnnul usor..daca ma duc la ea sa vad ce face si imi trosneste vre-o incheietura, se trezeste. Nu plange doar ridica capul si ma cauta cu privirea iar eu ma ascund sub pat

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


si eu la fel fac. ca daca ma vede nu mai adoarme

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mai mada, mai dar ce ati avut? aprinde si tu niste tamaie da cu aghiazma in casa.... aprinde niste lumanarici...asa multe pe capul vostru

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Multam de raspunsuri dragi mamici

madutza ai un adevarat barbat in casa
si mucutei, sa-i treaca buba. Hai ca treci si peste...fruntea sus.
miki multam de vesti....sanatate multa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

multumesc de urari fetele
Nu s-a terminat cu totul pt ca inca nu merge centrala parintilor si stau in frig..sotul a plecat s amai caute o pompa , apoi se duce sa-l ajute pe tata sa o puna...eu am ajuns cu copii acasa, au manact si s-au culcat. mandoi sunt loviti la fata , Cata a dat cu capul in marginea patului si are un cucui in frunte, iar Cristi s-a barbierit in baie si s-a zgariat/taiat cu lama pe barbie
Sunt tare incordata si nervoasa..si suparata. pe seara vin niste prieteni pe la noi si sper sa ma mai destind, dar pana atunci tb sa fac curat/ordine in casa ca e ca la nebuni..


pupicei

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!



madutza scuza-ma ca rad dar asa comic ai povestit ca nu m-am putut abtine sa nu rad... mai ales de Cristi ca s-a barbierit in baie dragutii de ei.
sa treaca cucuiul Catalinei si zgarietura lui Cristi.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Multam de raspunsuri dragi mamici

madutza ai un adevarat barbat in casa
si mucutei, sa-i treaca buba. Hai ca treci si peste...fruntea sus.
miki multam de vesti....sanatate multa.




micutei nu mucutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

scrish si mie imi plac gusturile mariei dar la mine in casa movul e exclus ca nu-i place sotului... i-am aratat livingul simonei ieri si mi-a zis e fff frumos, dar nu cu mov... in schimb cu albastru ii place, si a vazut o sufra cu turcuaz la o prietena si i-a placut... si cum eu sunt fan turcuaz...il conving

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank de acum sa te astepti si la episoade din astea de greva foamei ce sa-i faci, mai au si ei mofturi ca si noi.
ce bine era numai cu san, asa-i? papa n-avea treaba.....

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed Maria a fost cea mai tare la gusturi. si mie imi place tot combinatia aia cel mai mult

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ailed Maria a fost cea mai tare la gusturi. si mie imi place tot combinatia aia cel mai mult

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)
multumim,,, azi am fost cu fetele afara si eram toate cu mov....




mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ieri trebuia sa duc URGENT niste acte in pitesti, nu inainte de a ajunge in bucuresti. Ajunsa in bucuresti, profu imi spune sa le las la lui ca le duce el. Zic bun...dar mai am ceva de rezolvat in pitesti...tot trebe sa ma duc, ...dinsu zice...duce si rezolva-ti ce ai, dar lasa actele aici sa le duc eu pe toate, ca tot le adun de la toti. Ii las ce aveam de printat.... am mai intirziat vreo 2 ceasuri acolo cu treburi, plec la Pitesti, rezolv cealalta problema....vin acasa si dosarul cu actele deja printate, care trebuieau lasate in masina Sa inebunesc!

Asta a fost bancul zilei ptr mine! Banc negru!


Mergi la inceput