Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

vorbeati de imbracat copilasii pe vremea asta..eu catalinei i-am pus body, dres, bluzita cu maneca lunga subtirica, blugi si deasupra o geaca mai grosuta, caciulita in cap. cand ne-am intors avea manutele si nasul reci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

nu mai am nici eu parola+nume cont

plssss


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



ha-ha pai e parola pusa de tine
trimit acum

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


multu
parola o stiam. nu mai stiam adresa . eu le am salvate direct si daca se sterg nu le stiu


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu am facut azi poza speciala pt viss cum era imbracat lucas afara sper sa apuc sa o descarc diseara.

stie sa imi spuna cineva o reteta de chec cu visine superrrrr dar superr usoara???gen 7 lg faina, 7 lg zahar....etc etc.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

mary - am vazut pozicile... dulcica foc printesa ta

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanna16

mary - am vazut pozicile... dulcica foc printesa ta

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.





mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy:
cate oua atea linguri de faina si tot atatea de zahar.se bat galb cu zaharul , pana se fac spuma. albusurile se bat separat. se adauga faina in ploaie si la sf albusurile...Se pune in tava tapetata cu faina si grasime..se adauga fructele si se baga la cuptor...nu f fierbinte

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

scuze pt greseli.. dar sunt intre laptop si andra care sta intr-un picior si in cap... se intoarce in fund...
azi i-am dat ciorbitza( n-am pus sare in ea) si i-a placut....(4-5 linguritze)si cereale cu linguritza... succes total

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

yasmy:
cate oua atea linguri de faina si tot atatea de zahar.se bat galb cu zaharul , pana se fac spuma. albusurile se bat separat. se adauga faina in ploaie si la sf albusurile...Se pune in tava tapetata cu faina si grasime..se adauga fructele si se baga la cuptor...nu f fierbinte

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




multumesc frumos.
aproximativ cat timp se tine la cuptor?? stiu ca regula este sa nu se prinda aluatul de scobitoare dar eu vreau in minute
daca pun hartie de copt mai pun grasime si faina pe tava???


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

daca pui hartie nu e necesara nici grasimea nici faina

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu albusul se bate spuma apoi se pune zahar??
nu trebuie pus si ulei in compoz??

mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput