Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Mary,ti-am trimis Pm cu adresa si parola...Asteptam pozici si cu voi.Daca nu te descurci suntem aici sa te ajutam!
Vizionare placuta!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Madutz, si eu am tot intrebat de Andreea saptamanal si nimic,nimic.Nu ne-a mai scris de la sfarsitul lui august daca nu ma insel.Ti-am revazut pozele d ela semnatura si iarasi m-am indragostit...ce copilasi superbi ai si incredibil cat seamana Cristinel cu tine si Catalina cu tati...ceva de vis.

Lavinia,si eu m-am plictisit si drept urmare ma bag la somn putin...ca doar ce a a dormit Duracell-ul meu dupa foarte muuult antrenament.Astazi a papat 200 gr piure si lapte nema...deci,sigur v-a dormii putin si se trezeste de foame.

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, cand te apuci de impachetat fa-ti cutiile tematice si scrie pe ele ce ai inauntru(ca un inventar)ca sa nu cauti aiurea cand despachetezi....eu m-am mutat de 2 ori intr-un an si pot sa dau lectii

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

hello ladies,

am venit si eu sa semnez condicuta

eu m-am apucat de scos hainele groase si de bagat hainele subtiri la loc...debandada totala

alexina suntem colege de suferinta si cu dintisorii si cu mancarica... fata mea pare pofticioasa cand mananc eu, dar cand e vorba sa manance ea ...se stramba la toate cele
noi am papat doua sapt suc de morcov, o sapt suc de mar, o sapt suc mar+morcov...cand am incercat sa-i bag si pulpa mi-a facut figura sapt trecuta cu vomatul
azi am incercat mar copt, nu i-a placut nici asta, se stramba din toate puterile...
maine ii cumpar albitura si miercuri incerc supita, poate o fi mai buna pentru ea ....

offf... greu mi se mai pare...ce bine era sa avem copilasii gata diversificati si eu sunt deschisa la sugestii daca aveti

strumph - inca nu-s gata pozicile, cand le iau finii postez pe picassa si dau alarma

va pup, ma duc la mormanele mele cu haine

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Iupiii.....avem si noi album pe picasa cine vrea sa vada.

Am vazut o multime de bebei frumosi daca le mai putem spune bebei ca sunt mariiii...
S-a maritat antigues nu stiam acum am vazut poze ,,CASA DE PIATRA" si sa mai treci pe la noi sa ne pove despre voi.
Ma gandeam ca numai eu am lipsit de pe aicidar uitandu-ma la albume sunt multe mamici care lipsesc de la apel, de acum vine iarna poate ne adunam si noi pe aici. Eu am lipsit toata vara deoarece eram toata ziua pe afara intram seara in casa si nu mai imi ardea de scris.
Sper sa va placa pozicile noastre toti copilasi si toate mamicile.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

yasmy, cand te apuci de impachetat fa-ti cutiile tematice si scrie pe ele ce ai inauntru(ca un inventar)ca sa nu cauti aiurea cand despachetezi....eu m-am mutat de 2 ori intr-un an si pot sa dau lectii

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




poop delia. exact asa am si facut.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu mai am nici eu parola+nume cont

plssss


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

nu mai am nici eu parola+nume cont

plssss


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



ha-ha pai e parola pusa de tine
trimit acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

Iupiii.....avem si noi album pe picasa cine vrea sa vada.
Am vazut o multime de bebei frumosi daca le mai putem spune bebei ca sunt mariiii...
S-a maritat antigues nu stiam acum am vazut poze ,,CASA DE PIATRA" si sa mai treci pe la noi sa ne pove despre voi.
Ma gandeam ca numai eu am lipsit de pe aicidar uitandu-ma la albume sunt multe mamici care lipsesc de la apel, de acum vine iarna poate ne adunam si noi pe aici. Eu am lipsit toata vara deoarece eram toata ziua pe afara intram seara in casa si nu mai imi ardea de scris.
Sper sa va placa pozicile noastre toti copilasi si toate mamicile.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)


e o dulcica cu dintisori frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

multumim madu si a ta e o papusa cu bentite ce mai, o scumpete.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput