Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Am avut o zi asa faina, cu un copil mamos- dar ce mi-a mai placut!!! Vine la mine, ma imbratiseaza, ma pupa! Vai, ca ma topesc. Azi a fost asa vesel! Am pus acum seara muzica, si am dansat toti cu el (cu sot, si maica-mea). Ii place sa danseze, la noi in brate, pocneste din degete, rade, ii place cand dansez eu si ma rotesc. Cum se termina piesa cum aplauda. Am fost o juma de ora la o matusa la tara, era fascinat de caine. Acasa il intreb cum a facut cainele, el "ha-ha". Vai, ce drag imi e! Doamne, cand il vad asa fericit, se uita la mine fix in ochi si imi rade, si ma strange in brate. El nu a facut niciodata asa ceva. Mi-a crescut inima de numa!

No, is fericita (in sfarsit.)

A adormit tarziu, pe la 22, ca azi a avut 2 reprize de somn. Cu Lp- stam prost, cam 100ml iar. Sper sa treaca.

Crissteo, am reusit de am vazut filmul. E o abordare interesanta, cumva cred in ea si as vrea sa incerc si eu sa am mai multa incredere in mine, sa fiu optimista, sa sper si sa cred in mai bine (convinsa ca gandirea asta ma ajuta in a obtine ce doresc). Poate si filmul a ajutat la starea mea buna.

Va pup, fete, copii linistiti si nopti cuminti! Sau invers.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Cristeo ,Crispro despre ce film vorbiti?

Racusor ,raspunsul la intrebarea ta e nu.Multumesc ca te-ai gandit si la mine. si felicitari pt cum te organizezi!



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


http://community.webshots.com/user/denyssa_catana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

gata, ati fugit la culcare?

hai ca intru si eu un pic, il astept pe sot sa vina de la Scorpions...bine ca nu m-am dus, rabdam un frigggg....mai ales ca a plecat de la 6...

eu cu Filip ne-am uitat la X factor...si Filip e mare dansator...cum aude muzica, cum da din fund si din maini si din cap...e tare haios...

Paula, azi am fost la Kiabi, la shopping pt copii... i-am luat lui F o hainuta groasa, pantaloni grosuti, ceva bluzite pe gat...au reduceri pe acolo...la alte magazine nu m-am mai bagat ca am stricat destui bani... va asteptam la Cluj!

maine mergem la o zi de nastere, Eric e invitatul... dar mergem toti... abia astept sa ma imbrac frumos si sa mai socializez cu mamicile... (ioi, cum am ajuns...)


va pup! somn usor tuturor!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP

ALBUM NOU

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

brrrrrrrrrrrrrrrrrr...andreea, bine ca n-ai venit..un frigalauuu..si o rockereala...m-am babalicit...
hihi..urmam si noi sa ne petrecem in 30. habar n-am inca ce si cum fac.

mai bine m-am distrat pe voltaj :):)



Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

acum am reusit sa muncesc si eu, am stat toata ziua cu piticania sa ma joc, ca nu a dormit decat o ora azi bine macar ca pe la 9 era deja pe tarmanul viselor ...

am trimis niste mailuri, sper sa nu se sesizeze lumea ca is trimise sambata noapte

si andrei a fost tare scump astazi, cred ca suntem in ceva pauza de dinti, desi am mai avut crize, dar tot la nr 7 ne invartim de vreo 2 luni... dar e foarte fericit cand e cu mami si cu tati acasa, rade, se joaca, ne imbratiseaza, face instructie cu noi merge asa leganat prin casa si da din cap de mori de ras face si mofturi, normal

azi i-am dat sa pape struguri, i-am decojit si ii dadeam direct in gurita

maurice multumesc, am vazut!! inca nu am apucat sa iau o decizie daca sa merg sau nu... LA MULTI ANI, SA FII FERICITA SI IUBITA!! SI SA VA BUCURATI DE MINUNEA VOASTRA!!

cris ma bucur iubita ca esti fericita

denisa

andreea chiar am vazut la tv ca e scorpions la cluj

eu am bagat o comanda "mica" la ana de la mothercare. nu stiu , nu gasesc pe nicaieri pijamale ori sunt extrem de scumpe,asa ca m-am bagat tot la mc. sunt foarte faine...si niste body-uri tip maiou, unele cu maneca lunga, inca 2 bluze si 2 pantaloni si s-au adunat 100 lire

ma bag la neveste disperate, cat ma mai tin puterile si apoi la

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

brrrrrrrrrrrrrrrrrr...andreea, bine ca n-ai venit..un frigalauuu..si o rockereala...m-am babalicit...
hihi..urmam si noi sa ne petrecem in 30. habar n-am inca ce si cum fac.

mai bine m-am distrat pe voltaj :):)



Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)




deci esti pe acolo?

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Ai mei parinti au fost la concert.Astept maine impresii de la ei. Au fost cu sora-mea ,frate-meu si cumnata-mea. Eu nu am putut merge ca nu am cu cine lasa picii. noah asta e. Ai mei sunt mai deschisi asa de felul lor. De ex ei isi incep ziua la 6 cu o ora de inot la bazin,apoi la job.

Sa va zic una din setul ala cu stan si bran: m-am ars pe talie in 3 locuri cu CIORBA in timp ce se fierbea. Si imi va ramane cicatrice pe veci ca s-a si lipit bluza de piele Imi vine sa ma impusc. ati mai auzit asa tampenie? sa te arzi pe talie cu ciorbais dusa rau



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


http://community.webshots.com/user/denyssa_catana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata!
Da ce liniste pe aici...

Si Vlad adora strugurii, dar numai daca isi ia el singurel bobitele de pe ciorchine. Tare ii place.

Ma distreaza ca orice ii arat frumos, ii zic "uau, uite ce frumos e" si el face "haaaaaaaaaaa" (in loc de uau), asa cu gura mare, si soptit, se mira si el. Tare scump e!

Eladea, distractie faina azi!

Denisa, aici e filmul.

M-am ingrasat de cand e mama aici, am mancat orice, oricat si oricand. Dulciuri la greu... Acum merg iar la masa.

Duminica placuta!





Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Žneatza, las o pana ajung si eu la zi cu cititul...

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

DANA daca ne citesti, te


si eu te


Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Neata...vin si eu la cafea

Denisa offf cred ca te/a si durut...eu sper sa nu ramana semn

Cris asa imi place cand te simt ca esti fericita

Eladea distractie placuta

La noi ploua si e friggg...offf ce nu imi place vremea asta...si tb sa fac si cumparaturi...sa vad de cine ma lipesc sa ma duca..ce greu e sa fii singura

Mergi la inceput