Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (53)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, o duc in pat, o invelesc stau putin cu ea... si adoarme... daca nu sunt eu prea obosita sia dorm inaintea ei si vine sotul si ma trezeste...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

irinuca probabil o sa manance mai mult cand o sa"prinda drag" de un anumit fel de mancare. sincer nici mie nu mi-ar placea combinatia branza+mar+morcov


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

persi si tie ti-a zis de pruna? am mai auzit ca nu prea ar fi buna... eu i-am dat mai mereu, o fi rau?

fetelor, voi dati pruna la bebei? oare sa nu-i mai dau?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




si eu dau pruna

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cand era Maria mica erau biscuiti fara gluten si la mega... acum eu i-am dat cu gluten de la Hipp dupa ce a facut 6 luni... imi zicea pediatra ca chestia cu gluten dupa 8 luni e cam depasita, dupa 6 e oki, mi-a zis ca pot sa-i dau si paine in cant mici... nu ca nu i-as fi dat sa molfaie cate o bucatica pana acummm

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu gust papica sa aiba gust de ceva si andra mi-a papat piureurile care aveau gust de ceva bunn

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia asa o culcam si noi pe iasmi....si eu care ma gandeam ca e cam mare pt a adormi asa deci o sa mai tina acest obicei...dar daca ea asa se simte in siguranta si adoarme linistita pt noi nu e asa mare efortul!! mai avem si noi un moment de intimitate impreuna seara in care mai povestim ce mai e nou


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Delia,Irinuca,Lavi saru'mana de raspunsuri..

Legat de biscuiti fara gluten...sigur la o farmacie aveau,nu mai stiu daca Dona sau Sensiblu si au zis clar ca sunt fara gluten...Or fi mai batute in cap astea din Pitesti???

Maine intru la farmacie sa mai intreb odata....



Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia asa o culcam si noi pe iasmi....si eu care ma gandeam ca e cam mare pt a adormi asa deci o sa mai tina acest obicei...dar daca ea asa se simte in siguranta si adoarme linistita pt noi nu e asa mare efortul!! mai avem si noi un moment de intimitate impreuna seara in care mai povestim ce mai e nou


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


ca fetele

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

capitol nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

buna seara

am ajuns cu bine acasa desi ne e dor deja de bunici si de stat in curte toata ziua. pe drum a fost f ok, teea a fost ff cuminte, a dormit cand jum din traseu si restul a vorbit si s-a jucat. de data asta nu a mai vomitat

nu am mai apucat sa intru pt ca am avut 1000 de bagaje si pana am desfacut o parte din ele m-a apucat ziua de azi. mai am inca ditai valiza ,,,dar o rezolv eu maine
intre timp am fost azi la manechiura si pensat asa de dorul coaforului din coltul strazii

iar tb sa ajuns la zi, asa ca ma bag la citit si ne auzim maine la coffee

somnic usor

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput