Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (53)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

http://www.reclamamascataatentie/retete-bebelusi/varsta-7-8-luni/


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

catank, ce scaun ai comandat pana la urma?
scuze daca ai spus in paginile anterioare..n-am avut cand sa citesc



Tot de la chicco...9-18 kg, rosu si regret un pic, ...dupa vazusem mesajul lui miki. Asta este...sa il folosim sanatosi, ca restul vedem noi .


M-am grabit ptr ca eram hotarita sa plec in moldova...si ''ardea''...



Catank, de ce regreti ca l-ai luat? Nu am vazut mesajul de la Miki
Si eu sunt nemultumita de achizitia facuta. Am luat scaun Graco: http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1766326
L-am luat de la cineva care l-a adus din SUA. Am dat 400 ron si nu sunt foarte multumita ca este prea mare. Ocupa foarte mult spatiu. Si eu voiam sa-l luam peste tot cu noi
In afara dimensiunilor cam mari, nu ii pot reprosa nimic: are 4 pozitii de inclinare a spatarului, 3 pozitii pe inaltime, tava detasabila. Si un imprimeu foarte frumos cu Winnie the Pooh. Husa este lavabila, dar materialul nu este plastic. E ca un fas mai bumbacos.

Mami fericita deDaria (8.04.2011)



este f bun ca e mare. Ofera o stabilitate mult mai mare copilului. Si al meu, tot Graco este mare dar sunt f multumita de el.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

numai apa plata dati la bebei??eu am inceput sa ii dau apa de la fantana forata.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



si eu tot numai apa plata/minerala beau..si asa dau si la copii. Poate apa de la voi e mai buna...

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

catank, ce scaun ai comandat pana la urma?
scuze daca ai spus in paginile anterioare..n-am avut cand sa citesc



Tot de la chicco...9-18 kg, rosu si regret un pic, ...dupa vazusem mesajul lui miki. Asta este...sa il folosim sanatosi, ca restul vedem noi .


M-am grabit ptr ca eram hotarita sa plec in moldova...si ''ardea''...



Catank, de ce regreti ca l-ai luat? Nu am vazut mesajul de la Miki
Si eu sunt nemultumita de achizitia facuta. Am luat scaun Graco: http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1766326
L-am luat de la cineva care l-a adus din SUA. Am dat 400 ron si nu sunt foarte multumita ca este prea mare. Ocupa foarte mult spatiu. Si eu voiam sa-l luam peste tot cu noi
In afara dimensiunilor cam mari, nu ii pot reprosa nimic: are 4 pozitii de inclinare a spatarului, 3 pozitii pe inaltime, tava detasabila. Si un imprimeu foarte frumos cu Winnie the Pooh. Husa este lavabila, dar materialul nu este plastic. E ca un fas mai bumbacos.

Mami fericita deDaria (8.04.2011)



Irinuca, eu vb de scaun auto. Cel de masa in schimb, sunt fascinata atit eu cit si Ioana. Este acesta http://chicco.ro/product--oferta-speciala-scaun-de-masa-polly-magia--795.html
Ocupa spatiu, dar la bucataria mea de 4 pe 5 e o bijuterie

Iti multumesc tare mult ptr info legat de delta...uff cita rabdare ai avut sa-mi scrii toate cele. Multam din suflet!

A sunat sotul deja, si m-am ''intors'' un pic..deoarece d-nul patron zice ca dupa 15 oct ar vrea sa inchida pensiunea si ca e mai complicat cu caldura ptr bb. Inca bat in retragere eu, ...sotul merge sigur cu ''baietii'' ...am mai discutat si cu mamicile cu care aveam de gind sa mergem si nu stiu ce sa zic... nu m-as aventura ...
As pleca cu sotul la moldova, sa ma lase cu I acolo ptr o saptamina
Asta da concediu! Doamne ajuta! Sper sa-l conving
El cu baietii, si noi fetele la bunicu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

numai apa plata dati la bebei??eu am inceput sa ii dau apa de la fantana forata.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



si eu tot numai apa plata/minerala beau..si asa dau si la copii. Poate apa de la voi e mai buna...

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

noi folosim toti apa forata de la fantana.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput