Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (50)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

super poze! mamici frumoase si bbei dragalasi!...pisuc e singura cu drepturi majoritare la copil... restul se vede ca au participat, dar taticii au cel mai mare procentaj din comori, no ofense...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Gata, am pu pozele promise... numa vreo 50 sunt, sa aveti ce viziona albumul se numeste Cismigiu 23 septembrie, ca sa se stie ca-s altele fata de ce au pus pisuc si scrish

Fetelor , va mai pun odata , chit ca v-am spus pe viu atunci, mi-a facut placere sa va intalnesc, prima data cand le-am vazut pe scrish si pisuc, a fot sentimentul ala de cunoastere de-o viata niste frumoase si foarte foarte dragute, sa nu mai spun de Madutza ca pe ea o stiam de anul trecut din sept mi-a facut placere sa o revad si sa mai tam la povesti dupa ce au plecat pisuc si scrish, am mancat gogosi si ne-am plimbat, ca 2 vechi prietene De copilasi ce sa mai spun? adorabili toti, unu si unu, care mai frumos decat celalalt, Petru un ochios si simpatic foc Luca un cuminte care m-a cucerit cu ochii lui albastri frumosi , seamana cu taica-su 10000% , asta dupa mine, nu stiu daca mami lui e de acord cu mine iar Catalina o simpatica si o dulce cudintisorii aia ai ei, cand iti zambea i e lumina toata fata si cand ii mai vedeai si dintucul ala de sus , smecherie totala... si ce sta ea in fundulet, da ce merge,....aveti dovada in poze sa nu mai spun de bentitele Catalinei ca ala e deja Brand, tre` sa il inregistreze la Osim Madutza

Hai ca iar m-am intins dar macar am desfacut valiza piscoatei intre timp cat s-au incarcat pozele si am pus hainutele ei la spalat ce erau murdare ca oricum 75% din ele nu le-am purtat ca erau groase de toamna autnetica si eu in valiza ei am avut doar cateva costumatii de 30+ grade de cate am avut parte in ro astea 2 sapt Aseara cand am coborat din masina in fata casei am zgribulit bine ca era frig, casa la fel rece si am dat drumul la cantrala am plecat din ro de la 30 grade si am ajuns la 10 azi e soare si frumos vad, cred ca-s vreo 16-18 grade acum e c mult mai bine oricum, a dormit piscoata de aseara de la 10 jumate pana azi dimi la 8 si un pic, nu s-a mai trezit , nu nimic... ma innebunise cu trezirile cat eram in ro, a suferit rau de cald, ca si mine vad ca accasa in patutul ei a dormit unsa acum se chicoteste in patut la ea cu jucariile ei, trage niste chiote de ma sperii, e asa simpatica , cred ca ii pare bine ca e inapoi acasa la ea

Off iar scriu si nu ma mai opresc, oricum, plec acum sa mai bag o cafea si multa apa, ca am pus un kil jumate in Ro dar la cat am mancat 2 sapt in ro, ma asteptam la cel putin 5-6, dar ia uite ca nu le dau eu jos rapid, si ma bag iar pe dieta ca mai am multeeeeeeee kg de dat jos ma uit la poze si nu-mi vine sa cred cat sunt de nah..asta e acum, Photoshop nu am sa le modific, daca bate tare la ochi, sarii peste

Sa ma trimita careva la treburile mele ca vad ca eu m-am lipit bine de laptop mai pe seara o sa aleg din mia de poze din vacanta si de la nunta sa pun pe contul meu de picasa sa va arat cateva din minunata vacanta in ro

Fuga la treaba



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, bine ai revenit acasa . Si eu m-am simtit f bine la intalnire (cum am mai spus) si sper ca macar o data pe an sa reusim sa ne vedem cu copilasii. Sincer imi doresc tare mult sa vad Londra dar nu stiu cand vom avea finate sa ajungem acolo. in orice caz nu te vom ocoli sub nici o forma
Spor la treaba cu defacutul bagajelor si la cumparaturi

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

da ce liniste pe aici...zici ca e vara si sunteti toate la plimbari...
sau oare stati la plapumioara pe frugul asta?
sunt 23-24 de grade dar bate vantul tare si-mi ingheata nasul de fiecare data cand ies afara...brrr


..si am mai si enerveaza forumul asta ca ma delogheaza cand are el chef

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la noi e cald si bine

heellooo


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

eh...si pe net zice ca sunt 21 de grade, nu 23 cum arata termometrul de la geamul meu. iar la noapte vor fi doar 12 grade...unde s-a dus vara? sau mai bine zis, cand?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ma imbarbatez singura cu gandul la dovleci la cuptor, placinte si bine-inteles sarbatorile de iarna

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

la noi e cald si bine

heellooo


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



hei, deci nu sunt singura pe aici
pupici yasmi

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada sunt si eu putin....tre sa schimb kkaciosul....
mi-au facut-o azi piticii mei l am culcat pe lucas....apoi am culcat-o pe iasmi (mai greu!! ) si cand am intorc in cealalta camera se trezise lucas el care dormea 3-4 ore la amiaza s ziceam si eu ca am cateva ore de relax (fata tot asa doarme in jur de 3 ore!)....so....acum tre sa o iau de la capat


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

eh se rasfata si el ca e duminica . Si eu tb sa fug la aspirator. Dimineata am avut niste mnusafiri si n-am mai putut s afac nimic...acum in loc de treaba am chef de umblat la cumparaturi

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput