Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Michelle, eu cred ca da, au voie la merluciu. Eu am vazut ceva borcanel la nestle parca cu asa ceva si orez. Eu peste i-am dat lui A. abia sapt trecuta dar la borcanel de la DM... Imi e frica sa nu cumpar peste stricat si sa imbolnavesc copilul ideea e ca am eu un fix de cand o colega de-a mea a cumparat un peste din carrefour, direct din acvariu si a bolit dupa aia 2 sapt, era sa moara ... Si de atunci am ramas cu frica asta



la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

neata delfinariu!

va dau cafeluta, buna, cu laptic, scortisoara si miere...

noi azi vrem sa iesim la iarba verde, o luam spre munte, vedem unde ajungem...

Filip doarme tare aiurea, incepe sa planga prin somn, de mai multe ori pe noapte, asa incat eu sunt cam zombi...

aaa, si ma doare rau un san, ca ma prinde cu coltisorii de sus, nu musca, dar cand suge imi lasa efectiv urmele dintisorilor... ma doare de mor...dar ciudat e ca doar la un san face asta...

roxana, condoleante pt bunica ta...bine ai rvenit in delfinariu...

cristina, sa-ti traiasca nepotelul, sa fiti sanatosi si sa se bucure familia de puiut!

eu imi caut masina, e de musai...ca sa ma descurc cu copiii...as vrea ceva mic, cu 4 usi dar suficient de incapataore(daca mai bag o bici, trici, stiti voi...) aveti recomandari?

va tzuc, revin...mai tarziu!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP

ALBUM NOU

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

neata mamici
vin cu mai tarziu, dupa ce invat sa folosesc aparatul de fapt vin cu capucino

andrei a plecat cu tati afara, nu ne mai intelegeam cu el ca voia pa pa...incercam sa il convingem sa faca kk inainte, dar se pare ca il schimba tati in parc

sa va zic ce negociator am eu? aseara tot manca hartie si venea la mine sa i-o scot din gurita...la un moment dat nu mai avea rabdare sa se incalzeasca apa pentru baita, asa ca nu a mai vrut sa dea hartia. si l-am intrebat daca vrea sa faca baita si daca da, sa imi dea hartia , a deschis repede gurita si a fugit la baie va dati seama ca inteleg tot micutii astia nazdravani

si mai devreme striga intr-o cutie mama, tata, papa ca sa vada diferenta dintre sunetele in cutie si sunetele afara

asa ne distram noi....

ma duc sa vad ce mai face aparatul asta de facut cafea...

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Neata

Azi va servesc cu ce vreti voi...ziceti ce va pofteste inimioara

Radu de Lauri_ca

Roxana condoleante pt bunica...si sa va traiasca finii

Michelle multumesc frumos...ce scumpa e Bianca

Racusor ai baiat mare mami

Azi ma duc cu finii la biserica sa/i inchin...ce stiti despre asta?...mai tb platit ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Saddie sanatate Medeei

Cristina felicitari pt nepotel

Am vazut/o si eu pe Daria cu topoganul...e o scumpa

Eladea ahhh te cred ca e dureros...distractie placuta la gratar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

gata avem si si capucino

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Georgia nu cred..la noi s-au dus finii fara noi..doar le-a citit nu stiu ce parintele.

noi de exemplu am facut nunta in ardeal unde nu se face asta...

Eladea poate ii ies ceva dintisori lui Filip.

Acum Andrei roade tot ce prinde, e disperat, sigur avem ceva dintoci pe drum...

Roxana condoleante si sa va traiasca finii! chiar ma gandeam la tine aseara, ca nu ai mai intrat de mult...

Ilinca pe unde o mai fi?

azi vreau sa il duc pe Andrei la Biserica, macar sa ascultam putin slujba, daca nu reusesc sa il impartasesc....mi-am propus sa il duc de acum in fiecare duminica, ca sa stie de Doamne Doamne si cand o vrea el sa ia Sfanta Impartasanie, sa il invat sa ia din nou....

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata, pe fuga!

Am absentat, am fost tot solo cu copilul, au venit femeile la curatenie, apoi tot pe aici am fost, dar nu am reusit sa va scriu.

RAPID: La multi ani, Giorgia!!! Esti o mami minunata! Iti doresc sa fii mereu sanatoasa si iubita, sa fii fericita si sa te bucuri mereu de familia ta frumoasa! Sa fii apreciata pentru ceea ce esti, ca meriti din plin!

Revin mai incolo.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

LA MULTI ANI GEORGIA!! SA FII FERICITA, SANATOASA SI SA AI PARTE DE MULTA IUBIRE IN VIATA!!

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

S/a trezit si Antonia la 9.45...a luat micul dejun si ne pregatim sa iesim...adica la biserica

Cris iti multumesc din suflet...tare imi esti draga

Mergi la inceput