Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Fetelor va multumim de urari frumoase de aici si de pe FB. Promit sa intru sa mai dau mesaje am disparut ca magarul in ceata. Noi suntem bine alex e taree nazdravan creste frumos (cu bona ce e drept).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Acomodare usoara fetelor care abia au inceput serviciul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Buna dimi!

Am ramas restanta cu cateva urari pt ca am fost plecati la tara de unde ne-am intors aseara. Deci uka, se poate si fara net.

La multi ani Iris si Andrei! Nu stiam ca pe Andrei il chema David si ca Andrei e al doilea nume.

Cum v-ati simtit cand ati revenit la serviciu dupa 2 ani si cate dintre voi daca ati avea posibilitatatea ati renunta la serviciu pt a sta acasa cu copiii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Hello everyone!

Avem 10 dovlecei in album pana acum ..deci.. update album ..

Cam atat.


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Doamne, ca dovlecei frumosi avem! chiar imi era dor de unii din ei, pe care nu-i vazusem cam de multisor!

seara buna tuturor, ma scuzati

ia ghiciti cu ce floricica m-am intalnit eu asta seara in Real??! ghiciti, ghiciti?! Da, am abordat-o (cu putina retincenta, recunosc, ca nu eram 100% sigura ca sunt ele) pe draga de Katteryna si trandafirasul ei scump! si cu tati al lor, care le scosese la cumparaturi inainte sa se intoarca acasa...f frumoasa familie sunt, va spun sincer! si mi-au parut tare veseli si optimisti.

Katteryna, ce am uitat sa-ti spun in seara asta este ca daca aveti nevoie de ceva cat timp stati in CT, sa-mi spui si voi incerca sa te ajut in masura in care pot... Locul meu de munca e la 10 minute de locul unde stati voi, asa ca pot ajunge imediat la voi daca e nevoie...Stiu ca tii legatura si cu Uka, dar sa stii ca sunt si eu pe aici ;)

va pup pe toate, ma duc la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

O Doamne ce dovleceii mari si copti avem! O splendoare...ii pup cu drag pe toti....is unul si unul and more is yet to come!sunt si eu datoare cu o poza, sper sa reusesc sa trimit curand, incerc sa le organizez de vreo 2 luni si simt ca nu mai termin!

la multi ani Matei drag!
Sa cresti frumos,

sa ai noroc si multe bucurii!

Felicitari Dia! Aniversarea faina!

Zic si eu asemenea Cristinei, la munca pare vacanta comparat cu ceea ce trebuie sa fac cand ma intorc acasa...de terminat acasa chestii pe care nu le am facut acolo nici nu poate fi vb, chiar daca stau o zi intreaga....mi as fi dorit acum sa-mi permit sa mai stau un an acasa...fiind insa in invatamant am sa -mi tin cursurile in as fel incat o zi pe saptamana sa stau all day long cu Ama!

selen si katt ce tare ca v-ati intalnit!ajung iar la constanta wkndul viitor, la o comisie de licenta, m-as bucura sa ne intalnim, poate duminica!

pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

La multi ani, Matei!
Sa fii sanatos si cuminte, norocos si zambaret mereu! Va pupam!



Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Evident tot intarziata sunt...dar din tot sufletul, La multi ani, Matei!. O copilarie minunata iti doresc, plina de veselie si iubire!

am vazut si eu dovleceii. o splendoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Buna dimi!

La multi ani David ochi frumosi, Irinel si Stefania!

La multi ani si pt cretulinul nostru japonez care vad ca nu e trecut la panou dar parca tin minte ca ziua lui a fost pe 9 septembrie.

Nu-mi place treaba asta ca nu sunt toti dovleceii trecuti la panou si nu pot sa-i felicit.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani David!
La multi ani Irinel!
La multi ani Stefania!

Sa cresteti frumos si sa fiti sanatosi!
Felicitari mamicilor si petrecere frumoasa azi!

Mergi la inceput