Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Cu intarziere zic si eu un maaaare LA MULTI ANI MATEI SI JOSH!

SI AZI E ZI DE MARE SARBATOARE: LA MULTI ANI DAVID! LA MULTI ANI IRINEL! LA MULTI ANI LUTA!

si cate un pt mamici!

Luci, ce ai facut bun de ziua lui Davidel?? pup mamica draga, miss u much! de-abia astept sa-l vad si pe David in album, ca nu l-am vazut demult, de prea mult!

va pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Erik
Emma
Alex
Iris
David
Josh
Matei

David
Irinel
Stefania

Sa cresteti mari,sanatosi, frumosi, destepti si cu noroc in viata!

Poze?

Am editat ca mi-am amintit de Erik si Josh, ei nu-s in lista din pagina 1.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Mihaela m-am uitat la pozele de pe FB, foarte frumoase ! Tortul arata superb, baiatul la fel.
Apropo de japoneze, daca pe aici vezi din departare o tanara cu sosete lungi, cand se apropie vezi clar ca-i japoneza
Saptamana trecuta eram la Sesame Place, un parc de distractii cu apa , cine era langa mine (in apa pana la genunchi) imbracata cu fusta lucioasa, bluza foarte frumoasa de oras, palarie larga , bratul la piept cu gentuta (mica,de oras) agatata de ea? o mamica japoneza
Bineinteles ca era o priveliste placuta, doar ca nu-si gasea locul acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Nicholas incepe maine scoala (nursery school), 2.5 ore/zi, lunea si miercurea. Azi am stat in clasa cu el timp de 1 ora (toti cei 7 copii din grupa, cu mamicile): joaca, circle time, profesoara a citit carte, cantece,facut proiect (un autobuz galben), joaca afara. Maine ramane singur 1.5 ore, saptamana viitoare 2 ore, in a 3-a saptamana deabia sta cele 2.5 ore.
La aceeasi scoala a fost si Peter, singura mea problema e ca tin toate sarbatorile (crestine, indiene, evreiesti, etc) si nu e scoala in acele zile.
E cel mai mic din grupa, toti ceilalti au aproape 3 ani, dar tinand cont ca-i al 2-a copil in familie, l-au primit fara probleme.
Am vazut ca si Aidan se duce la scoala (sau day-care?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

La Multi Ani dragii nostri!!!!
Sa cresteti mari, voinici si sanatosi! Va pupam cu mos Ene pe la gene

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Buna dimi!
Dupa cum vedeti sunt tare matinala de cand am inceput servicul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani Carina!
La multi ani Dinutz!
La multi ani Ruby!
La multi ani Carol!

Sa cresteti frumos, sa fiti sanatosi si norocosi! si felicitari mamicilor lor!

cu drag,
Ama si mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Dia, cum e back to the office?
Eu vreau........acasa la fata mea!!!!!!!
Imi simte lipsa desi se intelege bine cu bubu, insa cum ajung, dupa ce se satura de tzitzi, nu se da jos din bratele mele toata seara! daca nu e in brate e lipita de mine, ma strange si ma iubeste!
de ce nu pot sa mai stau macar un an cu ea?!

zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!

Am avut o zi super grea si nu am reusit sa intru mai repede sa le urez sarbatoritilor de astazi. Acum am vazut ca apare mesajul meu de dimineata dar s-a blocat calculatorul si nu am reusit sa-l termin.

La multi ani Carina, Dinu si Rubi! V-ati nascut intr-o zi de sarbatoare mare pt crestinii ortodocsi.

Dana, pt mine primele 2 zile au fost ok, dar astazi mi-au dat de lucru ceva la care nu ma pricep ca doar eu am mai multi ani de maternitate decat de serviciu asa ca m-am cam panicat. Mateias a plans in prima zi dar astazi nu am zis nimic cand am plecat. Astazi a fost marait pt ca i-au facut vaccinul de la 1 an, nu a vrut sa doarma peste zi si nici nu l-am scos afara la recomandarea medicului. Mi-a spus sa nu-l scot nici maine dar imi este mila de le saracutul ca e tare dornic de plecare.

Mai suge mult sau mai mult se joaca?

Somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

La multi sni, dovlecei dragi! Va pup dulce!

Mergi la inceput