Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Neata !

Ce frumos!

La multi ani Amilici!! multumim, mami, pentru cum ne-ai intampinat . Sa aveti fetita sanatoasa toata viata, cuminte si dulce ca si pana acum . Felicitari ! Astept poze, pentru panou ..daca esti de acord, evident.

Multe urari de La multi ani! si Mariei si Erikai, sa fiti fericite, norocoase si frumoase! Multi pupici.

Unde va plimbati, Cati?

Diana, raspunsul este corect Mutusa Luci iti multumeste

Noi..suntem bine, rontaim un morcov ..



Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

deci in acest moment salivez la tortul Amiliciului :)
Multumim mami Croco!
Noi merem la Bucuresti sa facem un corset Raisei care sa o ajute sa tina spaticul (coloana) drept si sa ii corecteze scolioza. Greu am mai obtinut aprobarea pentru el de la Casa de Sanatate...
Sambata vrem sa venim la Constanta sa incepem terapia hiperbara.

Azi sper sa ne ramana timp sa ne intalnim cu Moni si Tudorita.
Va pupam fetelor!
A, vroiam sa ii zic Dianei ca ma bucur ca sunt bine si ca m-am gandit la ei zilele trecute!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

ziua buna tuturor!

Nu mi-a venit sa cred cate urari am primit pe FB si aici, multumim din suflet! eu nu am reusit sa mai intru acolo, sa multumesc tuturor, am vazut doar notificarile de pe mail (la munca nu avem acces la FB)...

Noi nu am reusit sa o sarbatorim cum trebuie pe Ebru pt ca am avut diverse treburi si nu ne-am putut organiza pt o mica petrecere...in schimb luni s-a intalnit cu nasicii in parc, s-a distrat cu ei, am papat cate o praji, deci ziua si-a petrecut-o frumos...iar ieri a fost randul "gastii" de vecini cu care se joaca, au venit la noi la joaca, numai ca eu nam fost acasa pt poze...

LA MULTI ANI AMILICI, MARIA si ERIKA! SA FITI SANATOASE SI NOROCOASE, CA FRUMOASE SUNTETI ORICUM! va pup pe obrajorii dulci!

La multi si tuturor dovleceilor pe care i-am ratat, sa fiti fericiti!

Duamna Uka Anca "Promptitudine" Milea, o sa trimit si eu o pozuta la mata pe mail daca se poate, ca de aici de la munci nu am unde s-o incarc si acasa nu prea mai am tp sa intru pe net....

Croco, saru'mana de tratatie, chiar ma gandeam ca n-am ce papa azi la munca

Va pupacesc pe toate cu mare, mare, cel mai mare drag!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

update album, cu Alba ca Zapada

Selen!

din pacate nu se mai poate modifica prima pagina, au schimbat regula pe DC, dar la urmatorul capitol voi pune si albumul spre vizionare.

pana atunci, va anunt aici ce poze noi am adaugat pe masura ce..(da, duamna Luci?)

c ya!


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Katteryna trandafirasul si pe mami! bine ca ati rezolvat intr-un final, asa se misca lucrurile in tarisoara noastra, din pacate....

Uka , saru'mana fain! ce dovlecei mari si frumosi avem!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani Maria draga!
La multi ani Erika, domnisoara superba de 4 ani!

Sa cresteti frumos si sa fiti sanatoase!
de dimineata eram pe fuga catre analizele pentru revenirea in campul muncii [! ghici ce, am trecut dintr-o privire testul psiholgic, adica doar asa s-a uitat la mine si a zis nu e cazul sa l facem, completam adeverinta!
Gagga ! revin cu poza, candva secolu asta sper!

Azi venim la marea cea mare again, pentru cateva zile, m-as bucura tare sa ne intalnim dar la cat sunt de dezorganizata...nu as putea sa promit.

Ama a fost aseara ca un indian si continua aceasta stare de fapt, a primit de ziua ei www.ikea.ro/product/show/code/50021076" target="_blank">un chevalet si e in al noulea cer,creta si carioca all over. Noi ii vom lua probabil busul de la lego, sa mai completam colectia....e fascinata de lego si de papi! papi e www.maxi-pet.ro/Maxi-Pet-Club/menu-id-25" target="_blank">catelul dalmatian de la maxipet...
ceva small private party poate wkndu viitor!

va pupam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

La multi ani Amilici cea cu basmalute la gat, asa mi-ai ramas in minte, sa cresti mare si norocoasa si sa iti bucuri parintii

Pupam si pe ceilalti sarbatoriti ai zilei si sper ca aceste aniversari sa fie un prilej de bucurie maxima si detasare de cotidianul uneori putin gri

Katy, Doamne ajuta sa se rezolve toate incet incet si voi sa aveti mare grija de voi ca sunteti niste parinti minunati care fac totul pentru copilul lor; tare mult va mai admir

In alta ordine de idei ma satisface complet albumul facut de Uky si imi mai place si suspansul acesta de a mai adauga cate un dovlecel, rand pe rand. Parca mai ieri stateam sa nastem ...la rand

Va pup si mai revin.
Diana, ai o bere rece ca ai raspuns corect se pare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Am uitat sa o pup pe Selenica si sa ii urez succes la servici, ca si Aricelului ....ca si lu' Croco....si lu' Fram care inca mai ofera colegilor de munca lapte la cafea, dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:






Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna seara!

Vreau sa urez si eu la ceas de sarbatoare tuturor dovleceilor:

LA MULTI ANI FERICITI, SA FITI SANATOSI, SA AVETI PARTE DE TOT BINELE DIN LUME SI SA FITI NOROCOSI!!!

Va pup pe toti cu mare drag!

Mergi la inceput