Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:



LA MULTI ANI EBRU !!! Sa cresti mare si sanatoasa !!!



Selen bafta maine in prima zi de "scoala".

Croco, Diana, Kawa multumim pt urari.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Pupici de ziua ei pentru frumoasa mai frumoasa decat Alba ca Zapada!
Sa cresti frumos si ai numai bucurii!
Cu mare drag, Ama si mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

LA MULTI ANI FRUMOASA EBRU!!!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

La multi ani Ebruska !!!! sa cresti mare fetita frumoasa !
Pup si eu gemenasii dragi si pe Maria cu parul lung si eleganta.
Sper sa mai intre Monica sa ne spuna ce mai face Dragoselul deja trecut de pragul de 2 ani


Ma gandeam sa refacem prima pagina cu poze de la 2 ani ale dovleceilor, asa pe rand pe rand cum se serbeaza ei. Sunt sigura ca Uky ne va ajuta . Cred ca mai sunt si alte fete care deschid pozele si fac ca si mine: uauuuu ce diferenta, uau ce au crescut, uau ce schimbare.

Diana, si eu am cochetat cu o motocicleta dinaceea, e faina ca are rotile late si nu cade in lateral. Dar nu i-am luat ...mai vedem. Sper sa-i placa puiului drag si mai sper sa treaca toate vanturile mari si puternice.

Miha, succes cu jobul si de asemenea sotului de Mimika, tata iubitor de gemenasi ochiosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Buna dimineata lume!

O pup si aici pe Ebrusca, La multi ani!

Vad ca ne-a vizitat o veche cunostinta pup draga mea, cum de ai gasit drumul spre noi, ai presarat firimituri pe jos? fetita frumoasa, colega de gradi cu alta fetita frumoasa .. Mi-e dor de voi maa, de ce nu m-a facut mama bucuresteanca?!

Citind eu ca matusa Luci are o dorinta, m-am conformat si am prestat albumul cu pricina. Acuma..cine mai doreste, cine mai pofteste, sau cine doreste stergerea pozei, sa apeleze la mine .(toate fetele sa apeleze la mine ) Adica sa dea un mail la adresa comuna.

Cam asa arata pumpkinlandu la 2 ani. .. Am furat poze de pe FB, sau din picasa..se va completa pe masura ce..stiti voi

Diana merci iarasi!

Crocomom, Cati, Miha
Va pup, ne auzim!



Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Salutare !

Uky, promptitudinea asta a ta ma da pe spate efectiv Am totusi o intrebare, baiatul meu de ce nu apare ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Promptitudine is my middle name ..Glumesc, este Anca

Pai draga mea draga Luci, la intrebarea asta numai tu stii raspunsul. Cauta adanc in constiinta ta, intreaba-te daca ai fost suficient de draguta cu cine trebuie.. daca ai suparat pe cineva..Sau, poate fi altul motivul

Ti-as mai da indicii dar vreau sa te vad gandind. Promiti sa-mi dai de stire cand te luminezi? Noapte, zi, vara, iarna, suna-ma!


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

...pentru ca David nu are inca 2 ani si e inca in dovleci-land-ul de 1 an?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Azi avem 3 sarbatoriti!

AMILICI

MARIA


ERIKA

Sa aveti cea mai frumoasa zi!
Noi vom fi toata ziua
Va pupam

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Ladies,

azi e randul nostru sa facem cinste!Yuhuuuuu!!!
Cu mare bucurie lasam pentru voi un tortulet, ceva www.portwallpaper.com/imgwal/fresh-cocktail20520.jpg" target="_blank">fresh de baut sa va invioreze ziua , si musai www.publicdomainpictures.net/view-image.php?image=9092&picture=cafea-latte&large=1" target="_blank">o cafea buna.

Pentru pitici, pupici, multi pupici!
Multe emotii si amintiri ma leaga de DC,in special azi! Va pupam si va imbratisam cu drag!

Mergi la inceput