Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Alex...ce placuta ..
Ce mai zici? ?????
Alessia ce mai face? S-o pupi din partea noastra

crocomom si eu as vrea sa pot sa ne vedem, insa maine dimineata plecam spre munte.. cat stati aici?

haideti, noapte buna copii...a fost o zi grea, cred ca s-au scris 2 pagini, sa nu exageram! la nani toata lumea !!


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:



LA MULTI ANI AMA, sa fi sanatoasa si la fel de vesela tot timpul!!! Pupici crocomamicii

LA MULTI ANI MARIA, multa sanatate puiule !!!



Luto ...

Uka multumim pt link, nu stiu cum reusesti sa te organizezi atat de bine ...pt asta cred ca ar fi bine sa ne intalnim mai des

Va pup, ma retrag pt forte proaspete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Salut!
La multi ani pt toti dovleceii dragi!!!
La multi ani si tie draga Raisa, nora mea luptatoare! Tudor iti trimite un pupic dulce.



Noi suntem bine, am revenit din lunga vacanta la bunici si caut de munca. Tudor e cumintel ca toti dovleceii,mananca bine, in curand scapam de pampers(mai udam 1-2 pe sapt) nu f vorbaret ca nici eu nu sunt(numara pana la 10 si repeta alfabetul si aproape orice dupa mine). O sa stea cu mama acasa pana cel putin in primavara dupa care-l duc la gradi la program scurt pt un an. Si marea lui pasiune sunt caii si masinutele. Am fost la Ferma Animalelor si statea asa mandru pe ponei...
S-a trezit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

LA MULTI ANI, RAISA, FETITA LUPTATOARE SI FRUMOASA!
SA FII UN TRANDAFIRAS PUTERNIC IN CONTINUARE SI SA ITI VEDEM CAT MAI DES ZAMBETUL DULCE PE FATA!


Va pup pe toate, plec de la munci, pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:



LA MULTI ANI RAISA, multa sanatate, sa ai parte de tot ceea ce e mai bun si sa te ajute Dumnezeu in tot ceea ce iti propui !!!



Somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!

La multi ani Raisa! Sa te ajute Bunul Dumnezeu sa ai o viata frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani Raisa dulce!
Sa cresti frumos si sa le aduci multe bucurii parintilor tai!


Katt, si multe pentru tine! Sunteti doua invingatoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

gagga clar contratimp! sanatosi sa fim ca ne-om intalni noi!vreme faina la munte!cred ca pana luni sau marti dim, sambata suntem la o nunta!

luto mami esti DEMENTIALA! am ras cu lacrimi!deci...m am intalnit cu fram in ikea...m-a topit nati ca era la mami in brate, o mangaia pe sani si foarte fericita mi-a zis ca are 2!si am concluzionat eu si fram ca de cand am inceput munca noaptea e si mai fain ca sta tot timpu la tzitzi probabil ca recuperaza lipsa din timpul zilei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bun gasit, dragele mele!


La multi ani, dovlecei dragi! Sa cresteti mari si sanatosi!

Raisa, un pupic apasat pentru tine, fetita curajoasa!

Nici nu stiu cu ce sa incep..

Serviciul asta ma solicita intr-un fel cum n-am prevazut, sunt pur si simplu extenuata, sunt straina si de mine:(, nu mai am timp de nimic.

Pisicuta mea e mare si frumoasa, merge la gradi, e foarte fericita, nu plange deloc, mananca f bine si adoarme si singura in patut. Si-a dat drumul la vorbit bine, in fiecare zi mai spune ceva nou, face niste progrese foarte mari.
Cum ajung acasa, nici nu apuc sa ma descalt ca deja ma trage pe canapea si se pune pe supt. Si asa o tine pana a doua zi dimineata cand pleaca la gradi
Imi simte lipsa, draga de ea si cum ma prinde langa ea, cum se lipeste de tzitzi.

Inspirata de sora mea Luto, am inceput sa-i povestesc copilei ca mami are buba, si o doare, au, au si hai sa lasam tzitzi sa se odihneasca un pic. Ca sa fiu mai veridica ma si tineam asa indurerata de un san M-a urmarit atenta si-apoi mi-a aratat celalalt san in timp ce zice alta, alta. Din ciclu, esti tampita, nu vezi ca ai doi sani..
Zilele trecute si-a luat un bebe jucarie in brate, l-a pus la san si-a inceput sa se vaite au au au Ceva ceva a retinut, dar cred ca n-o intereseaza.
Am ajuns la concluzia, impreuna cu tatal copilului ca nu e dle pregatita sa renunte la lapticu' de la mama ei.

Si cum povestea Luto, da, sunt responsabila la serviciu cu laptele pentru cafea, spre sfarsitul programului as putea alimenta chiar doo companii:)))
Asta spre surprinderea totala a colegilor mei, care nu inteleg cum naiba de am lapte, la cat de slaba sunt si de ce chinui copilu', de ce nu-i dau altfel de lapte.

Sambata o vom serba pe Pisi, la locul nostru de joaca preferat, aka la techili acasa, o sa ne distram in familie.

Cam atat deocamdata, va pup cu dor si drag!

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Si inca ceva:

Uka, draga mea, you are the best! Am zis, am zis!

Mi-e dor rau de tot de tine!

Mergi la inceput