Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:



LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI, multa sanatate si cat mai multe impliniri !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

salutare

Sa traiasca puii sarbatoriti pana acum

nu-mi vine sa cred ca nu se mai scrie, dar probabil ca asa cum scriu si eu rar fiecare isis are treburile lui.

Dupa cum vedeti, sau nu , la semnatura, noi ne mai pregatim de un bebe, Remus insa suge de la tzitzi cu mare drag asa ca asteptam tandemul

Va pup si sper sa va citesc cu drag cat mai des

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 36+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Raluca felicitari ! numai bine si o sa vezi ce fun e cu 2 baieti
Noi suntem bine cu totii, ma intrebam oare ce mai fac ceilalti copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bun gasit, dragelor!

Va pup cu mare drag si dor! Raluci, felicitari, super tare cu tandemul!

Eu sunt in mare fuga permanent, nu mai am timp de nimic, nimic. Serviciu, mult overtime, mult stres..Pisica mea draga e bine la gradi, se dezvolta frumos, inca mai ales noaptea.
Mai citesc din cand in cand bloguri de mamici dragi, stiu ca Dana a nascut! Felicitari mami, sa fie sanatos puiul!

Arunc o intrebare, in caz ca mai citeste cineva pe aici. Pisi a renuntat la scutec, totul f bine, frumos, dupa cateva zile nu mai uda niciun chilotel, nici noaptea nu mai avea scutec, se trezea si cerea la baie. Insa dupa vreo luna si ceva a avut un regres, a inceput sa faca pipi, sa nu mai ceara la baie. Pur si simplu, face pe ea, nu doar cateva picaturi, sau nu doar daca e prinsa cu joaca..
S-a intamplat asa ceva si la voi?

Va pupa fata cu mare drag!

Fram

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

La Multi Ani tuturor!

Fragutza habar nu am ce sa zic, nu am inceput operatiunea. Sper ca pisi sa-si revina si sa ceara



Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 37+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Arunc o intrebare, in caz ca mai citeste cineva pe aici...



...aici nu se scrie, dar de citit se citeste
pup fetele frumoase! eu stii ca nu am ce sfat sa-ti dau, olita e ceva cah, nu servim..
oricum, pana peste 6-7 luni cand vei citi raspunsul meu, sunt sigura ca se va fi rezolvat problema

&

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Fragutza, eu am patit asa cu Emma. Acum 3-4 luni renuntasem definititv la pampers peste zi, doar la somn ii mai puneam dar si atunci facea rar noaptea. Chiar nu mai aveam nici un accident peste zi, se ducea fata singura la wc si facea fara probleme.
La un moment dat a inceput sa faca pe ea si vad ca nici acum nu si-a revenit. Face cam 50% pe ea si 50% se duce singura la olita sau wc (dupa preferinta de moment). Daca o intreb de ce face pe ea imi raspunde senin: "Pentru ca asa vreau eu!!!!!!" Ce sa facem, respectam dorinta fetei si asteptam vremuri mai bune!
Tocmai ce ma bucuram si eu ca economisesc vreo 200 RON/luna (banii de pampersi).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b


Dupa cum vedeti, sau nu , la semnatura, noi ne mai pregatim de un bebe, Remus insa suge de la tzitzi cu mare drag asa ca asteptam tandemul



neata

Raluci are semnatura noua si un copil nou de ieri

Fragutzo mi-e f dor de tine!




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b


Dupa cum vedeti, sau nu , la semnatura, noi ne mai pregatim de un bebe, Remus insa suge de la tzitzi cu mare drag asa ca asteptam tandemul



neata

Raluci are semnatura noua si un copil nou de ieri

Fragutzo mi-e f dor de tine!




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)


Asta inseamna ca a nascut?? Felicitari draga Raluci! Sa fiti sanatosi! Te astept cu vesti si povesti cu tandem

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Fete dragi ce faceti? Mi-e dor sa va citesc cu olite si furculite!
Eu am o mare veste buna si va invit sa o cititi aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=161168&whichpage=20

INIMA MEA DE MAMA, VA MULTUMESTE PENTRU TOT!


RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput