Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani Alex!
Sa cresti frumos, sanatos si sa le aduci multe bucurii parintilor!

Felicitari Lull pentru baiatul tau frumos! Sper ca ati petrecut frumos azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

La multi ani Alex!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

La multi ani tuturor dovlceilor care au implinit 2 anisori! Pe cativa i-am felicitat pe FB.

Nu am apucat s-o felicit pe scumpa de Anomis, sa-ti traiasca puiul drag! Felicitari si recuperare usoara!

Va multumim ca v-ati gandit la noi, desi am intrat mai rarut in ultima vreme.

Multumesc mult, Crocomam. Ce intelegatoare e Ama, a crescut mult. Este minunat ca a papat 2 anisori laptic bun de la mami. Ma bucur ca v-am revazut.

Multumesc mult, Dia. Nu stiu ce sa-ti spun legat de vitamine, ne intrebam si noi acelasi lucru, vom merge sapatamana viitoare la doctor, sa ne vada la 2 ani si as vrea sa cer si un set de analize, nu stam foarte bine la capitolul mancare. Iti spun dupa ce aflu.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Mai sa nu va gasesc...
LA MULTI ANI, in primul rand, pentru toti dovleceii! Sa aveti o viata minunata si parintii vostri sa fie sanatosi si sa se bucure de voi! Majoritatea mamicilor au inceput munca si se vede, nu mai au timp de forumeala, nu?
Noi suntem binisor, a inceput si Razvan munca. Vreau sa le multumesc celor 2 fete (se stiu ele care), care mi-au cerut CV-ul, chiar daca nu s-a materializat nimic. Faptul ca s-au oferit a fost pentru noi o mare gura de oxigen. Baietii merg la cresa, sunt iar cu muci in nas, dar macar le place, nu comenteaza, papa bine acolo, invata mereu lucruri noi. Cu olita suntem asa si asa, adica fac daca ii asezem noi dar nu prea cer. Luca incepe in cele din urma sa vorbeasca, zice cuvinte, mai avem pana la propozitii, Matei e si mai lenes. Le iese in sfarsit ultimul rand de masele si sunt nervosi acum, mai ales Matei. In ultimul an nu le-a mai iesit nimic in gurita, restul au iesit destul de repede si multe odata.Din pacate timpul nu ne ajunge pentru nimic, eu sunt cu doctoratul in pom, treaba multa la serviciu...Peste o saptamana o sa plec la Belgrad 6 zile si o sa stau cu sufletul la gura, ca nu cred ca poate sa vina mami la Bucuresti. Bine, Razvan se descurca cu ei in general, dar 6 zile...Sper sa fie OK si sa reusesc sa ma relaxez si eu. Mai ales ca stau la 5 stele, am si piscina si la congres nu ma duc decat in ziua in care prezint eu. Am zis si s-a consemnat la sefa (ce sefa buna am)
Va pup dulce si va urez numai bine si...sa va gasesc pe prima pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neatza


ANA & ALEX

imi pare rau ca scrieti atat de rar, imi este dor de voi si de dovlecei!

va salut!




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!
Nu puteam sa nu intru astazi cand isi serbeaza ziua dovlecei dragi mie. La multi ani Elisa, Alex si Rares! Sa aveti o viata frumoasa!

La multi ani si pentru Mihnea pt ca a trecut ceva timp de cand nu am mai intrat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:


La multi ani Tudorita!
Calendarul de la serviciu imi arata ca suntem in 18, asa ca eu de 3 zile cred ca e marti 18.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:


La multi ani Raducu! Asteptam sa cresti mare sa te vedem in Parlament.

La multi ani Flavius!

Un pt mamici!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

neatza...de la munca!
am pus data pe un act si am realizat ca e 1 noiembrie....si nu am reusit sa intru sa urez si eu multi ani dovleceilor mei dragi.

SA TRAITI, SA INFLORITI, SA VA BUCURATI PARINTII PANA LA ADANCI BATRANETI!

Ca si multe alte mamici am inceput munca si este in fortza. Cu Iris sta mama soacra, dar incerc pana plec de acasa sa las totul in ordine si papa facuta. Asa ca am niste zile foarte lungi care incep la 5.30.
Mateo merge la gradi si e foarte incantat, l-am tinut vreo doua zile acasa din cauza de tuse si ne-a inebunit ca el de ce nu merge la servici..

va imbratisez pe voi (cititoarele si scriitoarele) si pe copilasii vostri frumosi. De intalneli nu se mai ocupa nimeni? Mi-ar face placere se ne vedem sambata, duminica dupa amiaza...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

La Multi Ani tuturor dovleceilor si parintilor de dovlecei ce sarbatoresc astazi! Va doresc o zi minunata!
Va pupa pe toti,
fetele cochetele!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput