Un membru dc...in lacrimi!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Pai toate au preluat de pe antena3 care a preluat de pe DC. E interesant de stiut daca au voie sa faca stiri fara acordul administratorilor sau al parintilor. De fapt asta este motivul pentru care nici nu dau nici un fel de detalii.

Eumada, imi pare rau pentru suferinta micutei Eva. Insanatosire grabnica si fara urme!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

Am mai scris eu odata ceva la subiectul gradinite si ce sa vezi la o perioada dupa a aparut un articol intreg in EVZ cu citat din ce am scris eu -parerea unui parinte.
Banuiesc ca au voie atat timp cat nu dau informatii personale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

din moment ce sunt informatii pe un forum public, presa le poate lua sa le publice. acum ca nu e totul adevarat, e alta treaba. Trebuie sa-si faca si aia un articol, asa ca mai pun si de la ei cate ceva.
Oricum nu au dat prea multe detalii, cum nu au specificat nici numele gradinitei si nici orasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Multa sanatate Evei si tie, Madalina, putere!
Vinovatii nu pot scapa nepedepsiti!
E adevarat ca in titlu si articole nu s-au dat detalii dar se stie unde pentru ca s-a scris in comentarii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Pai toate au preluat de pe antena3 care a preluat de pe DC. E interesant de stiut daca au voie sa faca stiri fara acordul administratorilor sau al parintilor. De fapt asta este motivul pentru care nici nu dau nici un fel de detalii.


tara arde si baba se piaptana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramona25

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Pai toate au preluat de pe antena3 care a preluat de pe DC. E interesant de stiut daca au voie sa faca stiri fara acordul administratorilor sau al parintilor. De fapt asta este motivul pentru care nici nu dau nici un fel de detalii.


tara arde si baba se piaptana...


Ti se pare, eu am luat furca si am plecat deja.

Hai sa nu poluam inutil subiectul...

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Sanatate multa, draga Eva! Si recuperare rapida si totala!
Eu nu am reusit sa vad pozele, dar poate ca e mai bine...
Madalina, eu zic sa te preocupi acum doar de recuperarea Evei, sa investesti toate resursele tale in asta si dupa ce Eva isi revine, poti sa iti porti si razboiul impotriva vinovatilor! Fa plangerea la politie si cere sa inchida gradinita pana la terminarea anchetei, sa nu mai sufere si alti copii, dar apoi poarta razboiul abia dupa ce Eva isi revine. Ea e cea mai importanta pentru tine acum!
Sanatate!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

cami ai un mail urgent..


Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput