LMA Andra, Clara si Andre - Delfinasi (165)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Saddie, pana sunt fierti . Eu ii incerc cu furculita. Ultima data i-am tinut la fiert 2h jumate.

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze 1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug2010 spune:

paula, B. mai are un singur somn peste zi, de 3-4 ore. Listutele astea daca le-a postat azi nu inseamna ca sunt facute tot azi. Mai lucr. seara, dupa ce se culca fetele. Cat e B treaza nu ma lasa la calc., de obicei imi reseteaza calc., ori imi cauta mouseul sa se joace, ori bate in tastatura, ori vrea in brate. Asa ca mai bine cu el inchis.

rodyka, astea sunt de la gazeta sporturilor, de aia nu te-a avertizat. Nici eu nu le gasesc daca ma duc sa le iau de pe taraba, am pile la un nene, ii dau avans sa-mi pastreze. Cred ca se pot comanda si de pe net (cel putin la adevarul se poate). Deci cum ramane?

crissy77 sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Culc copilul si mai raspund :)

Paula, soacra mea chiar e foarte de treqba, doar ca uneori se crede prea stapana pe situatie. Un pic i se vede la frunte, dar chiar putin... Ca norocul, ca de nu...

Si Vlad se inroseste rapid. Spre exemplu, cand il iau in brate, de la subrat, in pielea goala , ca sa il pun in vanita, la baie, ii raman urme rosii pe unde il prind. Mi-a zis prima dr de la controlul de la o luna ca are pielea mai sensibila, ca la fel se inrosea rapid cum il misca un pic. Si cand il mai chinui sa ii dau jos vreun body mai afurisit ii raman urme rosii.

Rodi, cate a mai patit Isa, ca imi vine sa rad cum povestesti, draga de ea!

Faine fetele din Mures, si mie mi-e drag de ele ca se inteleg asa bine.

Saddie, . Sa aveti concediu fain, sa va simtiti bine!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

gata, revin...

am fost sa facem pasaportul lui F...abia i-a facut tanti poza, ca atata se tot foia si agita... no, bine ca am scapat de-o grija...

ilinca, bine ca mi-ai adus aminte de CBC...tre sa ma uit si eu pe actul ala aditional, sau ce-o fi...

faina locatie aveti si voi...abia astept sa ajungem si noi in Grecia!!! in 18 plecam...incepe AMR-ul...

crissy, mami, esti tare harnicuta... e f ok lista...stiu ca orice faci tu iasa bine...asa ca nici nu ma stresez...

rodi, am pus mana mai bine pe spatele lui F, se simt intr-adevar putin ca niste zgrabunte mici, mici...astept emdicul mai tarziu, cand vine acasa de la spital...

crispro, vin si eu sa o sustin pe soacra ta... au fetele dreptate...indiferent cu cine ar fi, de cazut tot paote sa cada...am experimentat-o si eu de n ori... pupam Vladut sa-i treaca buba...

ma bag la poze...







LA MULTI ANISORI CU SANATATE SI MULT NOROC SARBATORITILOR ZILEI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP 2

ERIC SI FILIP 1

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

eu am primit actul aditional de la CBC dar nu stiu ce sa fac
chiar vroiam sa va intreb pe voi ce faceti


Am implinit 1 an! 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Stefania, Crissy, . Stiu ca nu a vrut socrela, nici nu i-am zis nimic, ca am vazut oricum cat e de necajita si de ingrijorata...

Copilul pare sa adoarma.

Tu fete, tind sa cred ca am fost o norocoasa ca i-au iesit lui vlad dintii asa repede, ca nu a facut foarte urat. Acum e tare marait, cred ca se pregatesc ultimele maselute. Eu doar banuiesc, ca mana on gura lui nu o bag, de vazut nu vad nimic...

Bumblebe, Bamboletta, Giorgia, ce faceti?



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Un si pt Eladea.

Mie nu mi-a venit nimic de la CBC, probabil urmeaza. Eu cred ca voi plati, chiar daca se majoreaza pretul, pana ajunge V la greutatea pt care ar ajunge celulele, adica 22 kile in cazul nostru.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Crissy, sterge semnul intrebarii din paranteza din dreptul meu...eu va citesc, postez mai rarut, dar nu scapati de mine. NU plec.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Ramona, tu esti pe listuta celor care raman Semnul intrebarii din paranteze inseamna ca nu stim data nasterii tale...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze 1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

acum am reusit sa vad pozele lui pufescu...superbe...locatia e mirifca... cate locuri frumaose avem in tara asta...pacat ca nu le prea cunoastem...

oana, paula, ramona, vazut cele 3 pozici...mai vreau...foarte fain ca v-ati intalnit...

oana, ref la CBC cred ca o sa reinnoim pe noua valoare...nu e mare lucru si doamne fereste...

LA MULTI ANISORI CU SANATATE SI MULT NOROC SARBATORITILOR ZILEI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP 2

ERIC SI FILIP 1

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput