LMA Raul -Delfinasi in sarbatoare(163)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Acum vad ca nu a dat nimeni cafea, poftiti va rog

Sasha a dormit bine, s-a trezit fix la 7.30, dar eu m-am culcat devreme ieri si sunt fresh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Denisa, imi pare rau ca ati experimentat nitica febra, dar bine ca ati rezolvat-o cu homeopate!

Alice, ce fain, simti miscarile puiului!!

Noi plecam acum la analize, sa vedem daca s-au mai reglat..

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
La mare, la soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Bambo, recuperare rapida lui David!
Alina, sa vii cu vesti bune de la doctor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Buna ziua

Ne-am intors si noi din vacanta , ne-a terorizat Matei la 5.30-6 ne trezea il scoteam afara iar el dupa 15 min adormea iar noi picam de somn, si marait rau, am zis ca a schimbat locul dar cand am ajuns acasa am vazut ca a aparut si un canin

As vrea sa urez si eu copilasilor care au implinit un anisor

LA MULTI ANI SA AVETI MULT NOROC IN VIATA SI SANATATE
Radu Gabriel de matusa77
Mihai de Victo
Tania Maria de Rubia
Vlad de Crispro
Sabina de ramo1901
Paul de btz
Matei de bambi
Nectarie de larissa 79
Victor Andrei de Bumblebee


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Alice felicitari , sa inteleg ca vine un fratior?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata!

La noi a fost o noapte buna, la 9 juma aseara a adormit, dar la 12 deja maraia. Cum m-am pus langa el, cum a adormit. SI am tot ramas acolo. La 6 juma s-a trezit de papa rapida, somn la loc pana la 9.

Afara e o vreme de octombrie, frig, ploua, nori... excelent!

Alice, ce senzatii faine cu bebelinul miscacios!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Alice, miscaret rau juniorul!! O sa te manance de vie Mara si el...
Denisa, multa sanatate lui Matteo!! Il durea cand il atingeai in zona urechii?
Ma apuc de lucru, ca degeaba trag de timp, ca nu-mi face nimeni treaba!!!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze 1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauri_ca spune:

Citat:
citat din mesajul lui aelita

Citat:
nu stiu daca v-am spus, Isa nu vrea sa mai mearga de manuta, ma impinge sa mearga singura . azi am fost la banca si era marmura alunecoasa pe jos, era asa de disperata ca trebuia sa se tina de fusta mea, si eu disperata ca ma lasa dezbracata
Sofia cand era de varsta delfinasilor,se agata de hainele mele .
si eram eu gravida cu Andres,ditai burtoiul,cocotata pe un taburet sa spal faianta din bucatarie,si eram exact in cadrul geamului,spalam faianta de deasupra geamului.deci eu cu burtoiul in geamul deschis.Vine Sofia ,se agata de izmenele mele de pijama laaargi,eu stergand pe sus ,si mi-i trage-n vine,si raman in chiloti in acdrul geamului !!!! nu stiam cum sa cobor mai repede,lebada asa cum eram cu burta,si ea statea exact in drumul de coborare


Sofia(2ian2007) ,Andres(22mai2008),Miguel(16aug2010)



Ha, ha, cat de tare
Mai fetelor deci eu sunt o fericita, chiar sunt singura la wc. Nu-i primesc dupa mine chiar de plang la usa, ca asta e momentul meu de relaxare. Bine, Radu cand era mic mai plangea la usa, Stefi doar bate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Da Paula,cred ca il deranja ceva ca atunci cand il sterg cu betisoare de obicei ii place,iar acum de un timp am vazut ca se trage cand ating urechea dreapta.Oricum,bine ca am mers la homeo ca celalalt dr direct mi-ar fi bagat ceva plasuta de medicamente pe gat.

Fete sa nu va suparati daca nu va intreb ce si cum sunt delfinasii,mai am de recuperat aproape 2 capitole acum vad,deci nu mai stiu ce face Victor,Bamboleta si gasca,etc...cei ce erau putin bolnaviori.citesc si revin.

legat de MI ramane stabilit nu?si avans la Ochidut cand dam?noi cred ca luam pachet fara pranzul de duminica ca as vrea sa mergem si in ceva drumetii de acolo de dimineata.



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


http://community.webshots.com/user/denyssa_catana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Denisa, am dat avansul pt Mi, eu, Adriana si Bumblebee. Deci, poti sa il dai si tu. Bine ca ati scapat de febra!

Anca, bine ai revenit! Inaltuta bine Maria!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput