Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (192)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

a dat Sara send inainte sa scriu ca ii trimitem un pup special Victoriei si mamicii ei

Alina 6+ si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

ELIZA ELENA , SARA MARIA - sa fiti sanatoase, fetelor, sa aveti bucurii nenumarate in viata, fericire si dragoste! Iar voi, mamicilor , mai veniti si pe aici, mai povestiti-ne despre voi si puisori vostri
Ne-ati uitat de tot?

Oricum de acum cu vremea frumoasa cred ca activitatea va fi si mai slaba pe aici . E si pacat , de altfel , sa stam in casa pe asa vreme frumoasa - dar cand mai aveti timp, mai scrieti-ne despre voi si despre copii

Doloress la cat mai multe mesaje . Asa-mi place de tine - vorbareata si plina de energie

Lori ce bine suna " noi ieri am tras o joaca de au crapat matzele" - joaca , ov cors, la roshu ala din gat zic doar "fugi!" - ma bucur ca ati avut parte de o zi plina de distractie , sanatate multa insa , sa scapti rpd de roshu ala in gat !


Sanatate multa si pt Mirci! Imi pare rau , Laura, ca iar o trageti cu bolesnite

Desiree deja imi imaginez cum o sa fiti voi 2 , cand va fi mare Victoria , ca 2 prietene, mereu impreuna . Nu se poate altfel , prin toate cate treceti o sa fiti pe veci unite ca pe niste siameze - in sensul cel mai bun - o sa aveti o relatie de invidat! Sunt convinsa de asta! Cu siguranta sunt momente tare grele dar perspectiva este incantatoare
Este ffff greu , stiu, si-mi imaginez ( sau nici macar nu pot sa-mi imaginez ) dar cand vei privi in urma iti va ramane doar satisfactia . Esti o mama TARE puternica si te admir si apreciez pt asta in fiecare zi

Alina - " Sara a fost o minune de copil ieri, ma ajuta, ma mangaie, imi aduce apa, mancare, ma ingrijeste, e ajutorul meu!" uite asta ne face sa induram orice problema in sarcina , orice durere si totul pare nimic cand vezi ca-ti zambeste puiul , este alturi si iti lumineaza viata !
Te si vreau sa te incurajez- iti spun ca va trece rpd perioada asta , cu ajutorul lui D-zeu se rezolva si te vei putea bucura de restul sarcinii fara probleme!
Sa-l mai rogi pe sot din cand in cand sa-ti faca un masaj ? Poate te ajuata sa-ti mai calmezi durerile . Ori sa incerci vreun truc cu pernele, sa-ti gasesti o pozitie confortabila ajutata de perne.
pe Sara cea dragutza si atenta cu mami


Va , ma duc sa le dau papa la fete , le bag la nani si apoi merem la taranoaia

O zi frumoasa va doresc!

Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

La multi ani Lizuca si Sara! Sa fiti fericite si pline de noroc toata viata! cate un de la Cristiana pentru fiecare!

Fetelor, multumesc din suflet pentru complimente! Va sarut pe toate, fara exceptie!

MsBB, intr-adevar are de studiat! pacat ca si-a cam pierdut interesul dupa doar o zi
Iar de Hannah Montana, habar n-are rochita a primito cadou de ziua numelui de la matusa-sa

Nadia, te cred ca ti0e greu si-mi pare tare rau de tine. Intr-adevar e greu sa nu ai la cine apela. Acum 3 saptamani cand am fost bolnava de nu ma puteam tine pe picioare, daca nu era o nepoata de sora care sa vina sa ma ajute, nu stiu ce ma faceam.
dar sa fii intr-o tara straina, fara familie aproape!!!
Oricum, tu esti o mamica puternica si curajoasa, iar Dumnezeu nu o sa te lase la greu! Iar peste ani, o sa-ti aduci aminte cu nostalgie de perioad asata grea...

Lori, sa va fie de bine iesirea in parc. Suna foarte bine si cred ca i-ar placea si Cristianei la nebunie, pacat ca e asa de departe de noi...
Sa-i treaca repede rosul din gat cozonacelului frumos!

Laura, sanatate lui Mirci!

Doloress, la mai multe! (mesaje) cand oi ajunge si eu la 3000!?

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Lori sa va fie de bine iesirea! Multumesc de idee, in primul we fara program ne aventuram si noi - si va anuntam in prealabil, poate ne vedem. POate vine si Ali a mea sau alte fete.
Alina-anto ce dulce e Sara, ce draguta. Ah, fetele astea sunt minunate, multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat si mie una ca nu stiam ce pierd!
Simonix super poze de la festivitatile voastre... si ce mancarica ah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Servus, fete dragi.

Dupa o absenta atat de lunga incerc sa-mi adun gandurile si sa-mi amintesc tot ce am citit, vazut ...

In primul rand, LA MULTI ANI tuturor mladitelor si mugurasilor carora nu am reusit sa le urez la timp, sa va dea Dumnezeu sanatate si viata frumoasa.

Victoria si Desiree, pentru voi am mereu un gand bun si o imbratisare calda, va doresc multa sanatate si putere in continuare sa treceti peste toate problemele.

Alina_anto, felicitari, sa-ti dea Dumnezeu bebe sanatos, sa ai sarcina usoara si sa o duci la termen fara probleme. Te imbratisez si iti multumesc pentru cuvintele frumoase de pe fb.

Gabitza, te imbratisez cu drag.

Cleo, va doresc viata frumoasa in Belgia, felicitari pentru curaj si Doamne ajuta sa fie totul bine. Ah, multumesc inca o data pentru sfatul legat de trotineta, este foarte buna, suntem toti incantati.

Ylari, m-am bucurat enorm cand am citit vestea cea mare, stiam cat de mult va doriti, sa ai sarcina usoara si bebe sanatos.

Esme, m-ai dat gata cu meniul, pozele sunt extraordinare, v-ati distrat foarte frumos, felicitari. Lorelei este minunata, din ce in ce mai frumoasa, pup blondina scumpa.

Simonix, va imbratisez si iti multumesc inca o data, sper din suflet sa avem ocazia sa ne vedem.

MsBB, te imbratisez, sa-ti traiasca fetitele, extraordinar de frumos botezul vostru, mi-a placut absolut tot, am vizionat cu mare placere pozele. Georgiana, sa-ti traiasca finuta, ai fost o nasa foarte frumoasa, vesela asa cum te-am vazut mereu in pozele postate, iar nasica cea mica ... o frumusete si eleganta ca de obicei, va pup si va imbratisez.

Aelita, sa-ti traiasca ochiosii mici, esti extraordinara, nu stiu cum reusesti sa le faci pe toate, mereu ma minunez cand iti vad postarile pe fb, ai toata admiratia mea.

Doloress, te imbratisez, sunteti o familie foarte frumoasa, v-am admirat pe fb, baietii sunt extraordinari, sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii.

Belleane, ai doua fetite atat de frumoaseee ... mi-au placut mult pozele, sunt niste scumpe, va imbratisez.

Lumi, iti multumesc pentru cuvintele frumoase, sa-ti traiasca Zulufina scumpa, sa fie sanatoasa si sa-ti aduca numai bucurii.

Alysh, te imbratisez strans si abia astept pozele de la mot. Sa-ti fie sanatosi flacaii si sa ne mai povestesti despre ei, despre voi ...

Lori, va pup, copiii sunt minunati, doi frumosi cuminti, ma bucur mereu sa-i revad cand incarci poze pe fb.

Laurita, multa santate copiilor, imi pare rau ca iar a racit Mirci, lasa ca se imunizeaza el incet-incet. Simonita ce mai face cu cei trei muschetari ai ei ? Va imbratisez cu drag, sa mai pui, te rog, poze pe fb sa revad frumosii.


Despre noi ... suntem ok, Vlad la gradinita, Andra acasa cu mama, eu la serviciu intr-un maraton continuu, am intrat direct in probleme (livrari, termene limita, clienti nemultumiti ... brrr, am avut si un audit ... bleah), dar cand vin acasa uit de toate cu astia mici. Ei se inteleg bine, se joaca frumos impreuna, Andra evolueaza de la o zi la alta, Vlad vorbeste continuu ... este bine si ma rog la Dumnezeu sa fie asa tot timpul, sa ne ajute sa fim sanatosi si sa ne bucuram de timpul petrecut impreuna.
Am taiat si noi motul Andrei dar a fost in cerc foarte restrans, acasa la nasi, cu cateva rude.


Cam atat despre noi, va citesc zilnic dar mai greu sa scriu asa cum o faceam inainte. Va imbratisez pe toate, fara exceptie, si va doresc zile frumoase, concedii minunate, copii cuminti si soti iubitori.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

La multi ani LIZUCA !!!
La multi ani SARA !!!



Zane frumoase, sa aveti o viata frumoasa si plina de bucurii si dragoste ! Pupam mamicile de fete frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

LA MULTI ANI LIZUCA SI SARA!


Va multumesc tuturor pentru incurajari.

MsBB, e visul meu sa fiu apropiata de Victoria la 13 ani ca si la 3. Si la 23 si la 33 si tot asa, cat voi trai.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

LA MULTI ANI LIZUCA & SARA!!!

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa si 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna dim fetelor!

Gata s-a terminat weekendul, a plecat si soacra

A fost f. frumos (ne-a placut mult la vulcani) cand o sa fiu acasa poate selectez si niste poze

Ieri ne-am plimbat cu vaporasul prin Herastrau - Lorich, am trecut pe langa Insula Copiilor (nu stiam eu de ce tot vedeam in drum "mate crapand" si fetele noastre vroiau sa sara din barca, sa mai mearga la topait

LA MULTI ANI, Julia!

LA MULTI ANI, Sara!

Sa fiti fericite si sa aveti o zi minunata cu multe cadouri!

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Niatza si o !

Merge si o cantare - asa ca bag mare : LA MULTI ANI cu sanatate ,sa traiti - sa infloriti, bucurii multe sa aveti - JULIA si SARA MARIA suflati in lumanari , voie buna si cadouri , spor in viata si iubire !


Sa va fie de bine ieseala, Adriana !

Dani ma bucur mult sa te revad - mai ca sunt supi pe munca ta ca te rapeste cu totul
Pupici multi la rasfatei!


Am fujitttt in lumeeeeee

Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput