Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (429)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihailescu teodora

Citat:
citat din mesajul lui luy

..... in final am participat la cate o mini-sedinta foto, vom primi pe mail pozele. O sa va aratam si voua.



...care poze vor avea un protagonist comun


ptiu .. enigmatica si secreteoasa mai esti soro!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Bravo veroboroda, felicitari pentru puii mici... si cel nasit si cel pe care Bia l-a "vazut" prima"

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Alina,

Succes copiilor la concursurile ce vor urma!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Nana, ce mai faceti?

Se pare ca vulcanul asta vrea "sa va mai tina" in Romania!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

fata mea e tare amuzanta cu limbajul ei de "Mickey the clubhouse"..

In general noi duminica plecam la plimbare "pe coclauri"... si mergem pe putin 3 ore (Ioana beneficiaza si de carut, nu va ganditi ca merge atat de mult pe jos). Si cum simtul meu de orientare este atrofiat pana aproape de limita inferioara, plimbarile noastre devin adevarate expeditii...
Duminica asta, mergand pe o carare si fiind aproape convinsa ca e drumul spre casa, ajungem intr-o fundatura de padure... si fata mea zice "ooo,oooo... nu cred ca a fost o alegere potrivita sa o luam pe aici! "

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy
Rox, gasesti pe mailul comun link catre album.
In cateva cuvinte : copii frumosi, mamici relaxate si zambitoare, bucuroase de revedere, tatici draguti care au supravegheat copiii mai energici



Ma bucur ca a fost asa frumos. Uitasem sa va zic ca am vazut pozicile de ieri, mi-a spus Erina unde le gasesc. Asa ca m-am delectat cu copii absolut minunati, mici si mari, si cu mamici infloritoare (nu aratai prea obosite).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinkav
Rox, bravo lui Andrei!!!A mea atunci cand are de prezentat ce a facut, se face "peste", vorbeste incet sa nu o auda cineva!



Alina,

Alexandru Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007


Exact asa e Alexandra. Nici nu auzi si nici nu intelegi ce zice. In rest are o super limbarita, numai sa nu aiba public. O sa ii prinda bine clasele de drama de la scoala. Sunt obligatorii pentru toti, menite sa ii ajute exact pentru tracul in fata publicului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Vero, felicitari pentru finut si mai ales pentru BB din burtica! Sa ai sarcina usoara si BB sanatos!

Tare haioasa situatia cu premonitia, sper sa nu aiba si ai mei talente d-astea ca Andrei de cateva zile o tot tine ca stie el ca o sa aiba un frate pe care sa il invete sa mearga pe bicicletele care i-au ramas lui mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

fata mea e tare amuzanta cu limbajul ei de "Mickey the clubhouse"..
ajungem intr-o fundatura de padure... si fata mea zice "ooo,oooo... nu cred ca a fost o alegere potrivita sa o luam pe aici! "



Poate era cazul de o mick-unealta secreta!

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

In general noi duminica plecam la plimbare "pe coclauri"... si mergem pe putin 3 ore (Ioana beneficiaza si de carut, nu va ganditi ca merge atat de mult pe jos).


Dar cum mataluta nu beneficiezi de motorizare, jos palaria la asa efort si rezistenta.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Erina
Yaia, am auzit despre vulcan. Sper ca e totul sub control. Sanatate Alexiei.


Si eu sper sa fie totul sub control acolo la ei, in Islanda...unde sta si Nana! Apropo, Nana sunteti in insula sau in Romania?
Pe noi nu ne afecteaza deocamdata, singura problema ar fi sa ni se anuleze zborurile din vara, ne-ar strica toata vacanta...sper sa se linisteasca vulcanii aia ca e vai de ei!
Multumim mult, copii sunt bine acum, ceva muci. Sper sa nu ia nici crocobaurul ce bantuie la Tudor in grupa si cauzeaza febra mare si varsaturi...asta ne-ar mai lipsi! Ptiu-ptiu, bat in lemn!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput