Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (190)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

MSBb, Ylari, Lorich, Lilly, Andrada, Alex-Sara va multumim pentru urari!

si va cinstim virtual

Cleo, eram la gradi, scuze, n-am putut raspunde

Eu azi mi-am luat liber si dim. am sarbatorit un pic in familie, apoi am plecat cu tort si toate cele la gradi la Annika.

Pun cateva poze sa ne admirati

ANNIKA-3 Ani

P.S. si daca nu v-ati saturat de mutritele noastre

Excursie Predeal

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Fetelor sunteti niste dragutze! Aseara am luat doar nospa. Nu am luat utrogestanul. Nu inteleg, pe prospect scrie ca in sarcina se ia doar vaginal si mie mi-a zis doctora sa iau pe gura o pastila. N-am luat, oricum azi nu ma mai jeneaza burta.
Da, MssBB abia astept nu stiu cum o sa rezist pana pe 23!!!
Lorich, daaaa, oricum nu mai puteam sa o ridic pe uriasa mea, de-acum se urca singura in scaunul de masina si cu tati langa ea, just in case!

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Annika sa fii sanatoasa si fericita si sa aduci numai zambete pe fata parintilor. Sa va traiasca! ADRIANA, fetele frumoase. Ca de obicei pozele tale sunt minunate. Torturile, cadourile. Poate ne dai niste detalii legate de torturi, eventual de bucataria cadou.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Ylari: te imbratisez draga mea, stiu cat de mult ti-ai dorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

YLARI eu am luat vaginal in sarcina, si m-a pocnit o candida urata si am trecut apoi la inghitite; oricum nu mi le daduse pe toate vaginal, doar seara, cand stai intinsa, la la birou, ziua..pe scaun..nu bun vaginal (eu luam 2 x 3/zi)

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Annika, papusica frumoasa!, sa cresti mare! Minunate poze Adriana, ca de obicei. IAr tu ai slabit zdravan. Felicitari!
Ylari sincera sa fiu pe mine m-a tot intepat si durut cate ceva in sarcina cu Ilinca. Ma bucur ca esti mai bine azi.
Doloress succes cu noua gradi, sper sa fie alegerea finala Intr-adevar, e aiurea sa-l bulversezi cu inca o limba straina..nu stiu cu a rezistat atata cu comunicarea nonverbala.
Msbb cu Dumnezeu inainte!
Lori ma impresioneaza puiul tau. sa treaca bubita
Ali
Vera noi ne certam la greu din cauza stresului, workloadu-ului adica mereu fiecare are senzatia ca tot greul e pe spatele lui. Bogdan e mereu la sv si cand vine acasa nu stie cum sa se bage in calc si el pe forumuri. Iar eu as vrea sa mai stea de ei sa-mi termin treaba. si tot asa Ah! sa ne mutam odata langa mama, si o ora pe zi e mare lucru, sau macar cat o culc pe ea sa stea cu el cineva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

La multi ani pui frumos si blond, ANNIKA! Multa fericire in viata, veselie, lucruri frumoase, familia in jur, sa fii iubita si ocrotita mereu!!

Ylari, neaparat sa tii seama de asta, sa nu o ridici pe Eva in brate, chiar daca ti se pare ca nu este greu! utrogestan am luat si eu, vaginal, la incepututl sarcinii cu Andrei. Iar dureri usoare ca de ciclu cred ca la ambele sarcini am avut, NoSpa eu zic ca ar ajuta la asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Buna!

Ufff, am recuperat tot din urma cu cititul...

Imi pare nespus de rau ca am scapat aniversarea Evei. Ylari, cu scuze pentru atata intarziere, sa-ti traiasca fata, sa fie sanatoasa si cuminte si baftoasa, etc, etc....toate urarile de bine!
Si felicitari pentru samburel! ma bucur enorm pentru tine! ti s-a implinit visul... sa dea DD sa ai o sarcina usoara ca un fulg! Ai grija de voi!

La multi ani si Annikai! si tot binele din lume!

eu am lipsit cam mult, dar motivat: saptamana trecuta am fost bolnave si eu si fata, inca mai suntem pe tratament cu antibiotic, dar ne-am pus pe picioare.

cum am ajuns invitabil la dr, mi-a si masurat-o: am o "uriasa" (mi se pare mie?) de 99 cm dar cu doar 14.5 kg, care vorbeste aproape non-stop, mai mult sau mai putin inteligibil

Numai bine tuturor si sper sa mai intru...va ca toate va vaitati de prea mult de munca, in schimb eu sunt ca o floricea pe aici, tot astept sa intru ca lumea in paine

Va pup!


Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Adriana ce frumos i-ai pregatit de dimineata cadourile. Oau si ce torturi frumoase! Mi-au placut toate pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

La Multi Ani Annika! Sa ai parte numai de sanatate si bucurii! Frumoase poze si frumos tort cu broscutze!

Cu rolele inseamna ca ma las pagubasa. Ilinca poarta 22-23...

Ylari eu zic sa iei Utrogestan dc dr ti-a recomandat...E bun. Mai mult nu spun ca nu vreau sa te impacientez

MsBB cred ca dc plec intr-o vacanta doar cu sotzul nu vom sti cum sa ne folosim timpul... Poate la mare in 4 sa se mai dezamorseze situatia

Laura asta e si la noi cred...lipsa de ajutor...macar o ora pe saptamana, oricat

Luminel ai fetitza mare tu Ilinca are vreo 93cm si 13 kile...cred ca o ajunge imediat Mara din urma

Mergi la inceput