Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(19)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani Gabiu!!! Multumim de tratatie!!!

La multe lunite bebe Tudor de Arianna



Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

La multi ani Gabiu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Bebita mea de doua zile e in greva foamei. O pun la san, trage cateva minute si apoi urla rau de tot. Nici vorba sa mai vrea din celalalt san. Urla cum o pun in pozitie.
Biberon nu vrea. O fi doar o faza? O fi de la vacin?(marti l-am facut). Noaptea doarme, nu pot zice nu, caca a facut, scutece uda dar chiar nu stiu de unde ca de mancat nu vrea. Daca peste zi manca la 2 h jumate, la trei acum trec si patru ore. Dupa patru ore sa suga doar cateva minute mi se pare f putin fata de cum era ea.
Am incercat si sa schimb pozitia: culcat si burta pe burta dar cand nu vrea nu vrea si gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Foxy-le spune:

Gabiu! Multa fericire si sanatate!
Noi cam lipsim la apel. Baietul meu e ff solicitant-trebuie sa ne intretinem toata ziua asa ca seara pica mami pe perna ca lemnu'.
Dar nu-i bai.
V-am citit dar nu am prea apucat sa scriu.
Carmen (si altele) eu de ce nu pot sa vad pozele din link-urile voastre? Imi zice ca n-am ce cauta acolo! Vreau sa vad si eu pozici frumoase.
Cum se numeste corect produsul pt dinti - Camilia?Pt ca nu-l gasesc pe net.
La noi ploua de 2 zile, deci pauza cu plimbarea. Ii deschid doar geamul si gata.
MArti mergem si noi la vaccin - am emotii.
Eu inca n-am curaj sa ma tund. Daca se intampla si cu parul de pe cap ca si cu cel de pe corp....clar raman cheala! Eu si Sinned O'Connor!
Va pup cu dor pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Buna dimineata la pranz! Multumesc de cafea!
La multe lunite, Tudor de Ariana!
La multi ani fericiti si impliniti, GABIU!!
Noi, dupa vaccin, suntem bine. Nu o doare piciorusul, nu face febra... in schimb e cam agitata de dimineata si plange, maraie... Ce s afacem, va trece si asta!
O zi minunata va doresc! La noi e soare si frumos, iar stam pe balcon toata ziua. Nu mergem la plimbare ca nu ma tin salele de cum am carat-o ieri. Mai facem o pauza!

Andutza- cu pisicuta Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza fetele cochetele.
Am inceput ziua din nou cu greva foamei. Nu se mai poate. Ma duc la dr azi sa vad ce sa-i fac, ca ma exaspereaza. Acu roade la maini.
LA MULTI ANI!!!!GABIU sa fii sanatoasa si sa ti se indeplineasca toate dorintele
LA MULTI ANI!!!!Tudor

O zi cat mai placuta.




Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata fetele!

LA MULTI ANI FERICIT, GABIU!!!

FOXY, tre sa fie logata cu userul comun ianfeb2011 ca sa poti intra direct pe linkuri. Daca esti logata cu userul tau personal de gmail, nu merge.
Uite aici:www.ehealthland.com/Camilia.asp" target="_blank">Camilia sau www.evitamins.com/product.asp?pid=3335" target="_blank">Camilia 2.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_night spune:

Buna!
Nu am reusit sa citesc mai nimic din urma si nici nu am vreo sansa azi, asa ca nu am ce sa raspund, dar am intrat sa va dau "buna ziua!", sa va cer scuze pentru absenta prelungita si sa va spun ca suntem bine, sanatoase.
Pupici!

La multi ani, Gabiu! Sa fii sanatoasa, voioasa si iubita!

Anca, mamica fericita a Dianei Maria (02 ian 2011)

Copiii trebuie sa fie indulgenti cu adultii. (Antoine de Saint Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Loutzy
Sa-mi spui si mie ce-ti zice la doctor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

andry daca pampersul e plin, kk, pishu, daca ia in greutate atucni PAPA!!! Vezi, cu timpul stomacelul creste si papa un pic mai rar, de asta e si senzatia ca e greva. poate n-o fi!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput