Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(19)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Foxy-le spune:

Multam Roxx, ma duc sa mai incerc o data . vreau sa vad rochita de mireasa frumoasa .
Si eu vreau sa fiu mireasa .(am doar cununia civila) Poate la anu'.
Sa vad cu camilia daca au livrari in Suedia. Vad ca au sediu si in Ro. Nu/i pe piata si la noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Lori, in greutate nu a luat saptamana asta pana acum. Dar mi se pare ca s-a mai lungit un pic si nu m-am speriat. Dar e diferita in stilul in care mananca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Adryiii..asa mananca si Eduard,fara sa fie racit sau vreun motiv anume.
papa la doua ore cate 60 ml de ma iau cu mainile de cap deja..de vreo sapt face asa..cu chiu cu vai seara papa 120 la masa de la 8..spoi dimineata la 4 inca 120..ziua tot putin papa. il cantaresc saptamanal si vad ca ia foarte bine,pisu/kk face normal..nu e anemic,e vioi..deci nu stiu ce sa zic. dr a zis sa il las in pace cum vrea el ca e sanatos si nu are nimic. eu il las..dar tot un milion de griji imi fac




Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

FOXY, in Ro se gasesc ceva produce Boiron, dar nu toate, cel putin astea de copii - mai deloc.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Adryii Stef e si racit. Pana acu nu-i mai ajungeau 2 tzatze acu abia mananca din una si mai mult partea apoasa de la inceput. Nu suge mai mult de 5 min si m-am asezat in toate pozitiile posibile si imposibile. Miercuri cand am fost la consultatie m-a intrebat daca papa bine si atunci papa bine, de ieri face fitze. Ma gandesc ca i doare in gat, desi la mine trece durerea daca mananc sau beau ceva.(sunt si eu racita).



Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Buna dimineata si de la noi!Cu cititul sunt la zi,insa cu scrisul e cam greu.
La multi ani fericiti GABIU,sa fii fericita si sanatoasa!
La multe lunite TUDOR!
Carmen-f frumoasa rochita,vei fi o mireasa superba!
Mandra mea e racita si colicioasa,dar se face ea mare si o sa scape si de colici!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Medeea mananca la interval de o ora jumatate-doua si ziua si noaptea dar nu suge mai mult de 5-6 minute,iar inainte sugea 8 min si manca la 3 ore ziua si la 2 noaptea.Deci sunt zombie!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

buna fetele! am ajuns la zi cu cititul ca ieri am tras chiulul. Am fost in vizita.
Bineinteles ca minunea cu trezitul doar o data pe noapte a durat doar 3 zile. Am revenit la programul de 2 treziri. Asta e ...
revin ca plange piciu

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

salut fetelor

noi am fost ieri afara, de pe la 4 jumatate pana pe la 8
nush azi cum iesim ca vad ca nu e sore deloc si ai mei puradei s au invatat afara, la o adik daca nu ploua iesim macar pe langa bloc

simo, nasol tare cu caderea parului, vad ca mie dupa sarcina asta nu mi a mai cazut asa mult
carmen sa te bucuri de rochita, tare frumoasa
intr o alta viata voi avea si eu una, asta daca nu ma nasc barbat, ca i greu sa fi femeie
gabiu multi ani cu sanatate
laura pupi lui Stef sa se faca bine
........pupi la toti bebeii bolnaviori si la toate mamicile bolnavioare

noi suntem bine, marti mergem la controlul de 3 luni
si ai mei motani au zile in care mananca de rup si zile in care abi ling 60 ml la o masa
aseara pe la 9, dupa ce ne am intors din parc si dupa baie, Razvi abia a mancat 80 ml si Robert a lins 170 ml pe nerasuflate.....nu mancasera de la 16
Razvi s a trezit la 12 noaptea si amancat iar, iar Robi la 2 jumatate

nu seamana o zi cu alta

cine mai vrea colacei, aduce al meu un lot mare, l a cumparat azi, sper sa ajunga cat mai repede

pupici

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Asaaa ...
SIMO si pe mine ma doare/ustura operatia la atingere si ma jeneaza chilotul, pantalonul, orice (a mea e pe verticala asa ca e greu sa nu ma jeneze ceva).
VASILASANITA de ce ai tinut minunatia aia de baiat departe de ochii nostri atata timp??? E superb!
CARMEN iti vine foarte bine rochia. O sa fi o mireasa superba.
Si eu mi-am luat ieri rochia pt botez. E super simpla si mi-a placut. Poate mai dau jos niste burtica pana atunci si niste celulita de pe picioare ca e cu o palma deasupra genunchiului si se vede.
FRAGRANT eu am printat invitatia coperta pe hartie foto 15/18.

Vreau si eu la film!!!! Chiar am vorbit cu sotu sa mergem maine. Vroiam sa vedem 'Nevasta de imprumut' cu Jennifer Aniston si Adam Sandler. Imi plac amandoi.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput