Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(19)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

salut fetelor

noi am fost ieri afara, de pe la 4 jumatate pana pe la 8
nush azi cum iesim ca vad ca nu e sore deloc si ai mei puradei s au invatat afara, la o adik daca nu ploua iesim macar pe langa bloc

simo, nasol tare cu caderea parului, vad ca mie dupa sarcina asta nu mi a mai cazut asa mult
carmen sa te bucuri de rochita, tare frumoasa
intr o alta viata voi avea si eu una, asta daca nu ma nasc barbat, ca i greu sa fi femeie
gabiu multi ani cu sanatate
laura pupi lui Stef sa se faca bine
........pupi la toti bebeii bolnaviori si la toate mamicile bolnavioare

noi suntem bine, marti mergem la controlul de 3 luni
si ai mei motani au zile in care mananca de rup si zile in care abi ling 60 ml la o masa
aseara pe la 9, dupa ce ne am intors din parc si dupa baie, Razvi abia a mancat 80 ml si Robert a lins 170 ml pe nerasuflate.....nu mancasera de la 16
Razvi s a trezit la 12 noaptea si amancat iar, iar Robi la 2 jumatate

nu seamana o zi cu alta

cine mai vrea colacei, aduce al meu un lot mare, l a cumparat azi, sper sa ajunga cat mai repede

pupici

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)


Mirelush eu as vrea. Prima oara nu m-am bagat ca nu a vrut sotu - ca sta cupilu spanzurat in ala dar l-as lua fara sa stie el. Sa ma anunti cand vin si la ce pret sunt.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

LA MULTE LUNITE TUDOR!!!!
LA MULTI ANI GABIU!!!!


Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

LA MULTE LUNITE TUDOR!!!

LA MULTI ANI GABIU!!!


Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Scuze ca am postat de 2 ori Prima oara mi-a picat netu' si am crezut ca s-a pierdut. Mai bine sa urez de 2 ori decat niciodata.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Piciu meu mananca fara probleme bibe cu LP iar la san se strange, se contorsioneaza, urla ... il doare burtica. De ce oare? Oi fi mancat ceva aiurea? Am avut zilele astea mancarica de fasole verde (congelata). Ma gandeam ca doar aia uscata poate da dureri de burticuta.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

ZIKI si eu vreau pat pliant pt calatorii. As vrea unul care sa poata fi si tarc, sau toate se pot folosi ca si tarc? Si mai vreau sa aiba fermoar sa poata iesi bb singur cand mai creste.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

hai ca am scris numai eu pe pagina asta.
Unde ati disparut toate?

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Eu sunt aci..mandra nevoie mare dupa ce postasem mesajul in care ma plangeam ca bebe nu papa decat 60..s-a trezit si a papat 160 am facut ochii cat cepele cand am vazut ca a terminat 100 si el inca mai cauta papa. e prima data cand depaseste 120 la o masa,ma gandesc ca ar fi si cazul ca e mare.

intre timp am spalat baia si holurile(desi erau spalate de ieri)..ca deh,nu ma puteam opri.
acu ma gandesc daca sa ii scot afara sau nu. e innorat rau.
20min tot ies aci in parc sa se destrabaleze cami,nu ma duc departe ca azi imi vine salteaua pt patut pe care am comandat-o.

Madalino..da ce vrei mama sa mai dai jos ? care kg ? arati super




Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

buna fetelor!

multumim pentru urari!..sa ne fie copilasii sanatosi si sa creasca mari

La multi ani Gabiu!

legat de caderea parului..eu m-am facut cu ulei de ricin la radacina parului si am lasat sa actioneze asa cateva ore dupa care m-am spalat..am apucat abia de 2 ori sa ma fac si, spre surprinderea mea nu-mi mai cade paru..nu mi-a venit sa cred, eu care infundam cada la dus..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Fetelor, recomandati un fotograf pt botez? as avea nevoie doar pt biserica de un fotograf.



Gabriela
Mami fericita de Tudor (21.01.2011)

Mergi la inceput