Puiuti de Sept-Oct 2011 (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Racheel, Doamne Ajuta sa fie bine, ma duc cu toata speranta.

Sunt programata pe 5 aprilie la dr. Albu, la Giulesti.

Ancaroro, nasti cumva la clinica EVA?

Oana si Mara 11.08.2004

Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Va pe toate ... ne auzim maine ... plec akasa!!!
La multi ani ... anticipat .... pentru fiecare ... sper sa nu fi uitat pe niciuna!!!!!

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Si acum sa zic si eu,nu?


Eu sunt Lacramioara, sunt o leoaica de aproape 25 de ani, dependenta de oameni,nu sa ii mananc ci sa vorbesc cu ei. Cu toate astea,prietenii adevarati ii pot numara pe degetele de la o mana.Sotul meu e varsator,cu un an si 6 luni mai mare decat mine,si horoscopul spune ca ori ne iubim neconditionat,ori ne uram de moarte. Eu zic ca ne iubim .Suntem firi total diferite, el foarte calm si temperat,eu colerica si neastamparata. Am invatat in 5 ani si 9 luni foarte multe unul de la altul. Avem un copilas,pe PAul,de un an si 5 luni, care este lumina ochilor nostri. Acusi o sa avem doua lumini ,si suntem fericiti tare. Lucrez in comert,vanzatoare,iar sotul mai are putin si termina facultatea de marina. Momentan lucreaza la o firma de paza. Imi place mult lucrul de mana ,nu stiu cat de mult place si altora ce iese din mainile mele .

Cam atat. Am spus eu ca sunt vorbareata


PS,atoshik,baga un space printre flori,pe undeva ca s-a latit pagina .

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 14+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Lali eu am crezut ca tu ai latit-o...




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 14+
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Si acum sa zic si eu,nu?


Eu sunt Lacramioara, sunt o leoaica de aproape 25 de ani, dependenta de oameni,nu sa ii mananc ci sa vorbesc cu ei. Cu toate astea,prietenii adevarati ii pot numara pe degetele de la o mana.Sotul meu e varsator,cu un an si 6 luni mai mare decat mine,si horoscopul spune ca ori ne iubim neconditionat,ori ne uram de moarte. Eu zic ca ne iubim .Suntem firi total diferite, el foarte calm si temperat,eu colerica si neastamparata. Am invatat in 5 ani si 9 luni foarte multe unul de la altul. Avem un copilas,pe PAul,de un an si 5 luni, care este lumina ochilor nostri. Acusi o sa avem doua lumini ,si suntem fericiti tare. Lucrez in comert,vanzatoare,iar sotul mai are putin si termina facultatea de marina. Momentan lucreaza la o firma de paza. Imi place mult lucrul de mana ,nu stiu cat de mult place si altora ce iese din mainile mele .

Cam atat. Am spus eu ca sunt vorbareata


PS,atoshik,baga un space printre flori,pe undeva ca s-a latit pagina .

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 14+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii




Fara prea multa legatura...io-s varsatoare...fie-mea leoaica...ne iubim rau rau, da' si cand ies scantei

Oana si Mara 11.08.2004

Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Ce se intampla ?!!!!




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 14+
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Ce se intampla ?!!!!




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 14+
Doamne, ajuta-ne in continuare!





Cu ce ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

e de la flori :D

postati sa treceti pe cealalta pagina

10+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Se pare ca athosik a plecat acasa si ne a lasat cu pagina asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

ihi

10+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput