Iepurasi de mar-apr 2010 la prima aniversare (104)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns child spune:

Salutare...am din ce in ce mai putin timp sa stau pe forum, Albert e un zvapaiat care solicita atentie continua

SELINA imi pare rau pentru intarcare, aceleasi sentimente le-am incercat si eu, Albert s-a intarcat la 7 luni si am fost foarte marcata, plangeam continuu de sotul meu nici nu mai stia cum sa ma impace. Eh...a trecut, el sa fie sanatos si noi pe langa el, ca sa-l putem creste.
Ai grija cu sanatatea, sa va tratati, asta conteaza acum.

SENSIBILA asta este, trebuie sa inchizi ochii perioada asta, cat te pot ajuta parintii tai cu Gia, atat cat te ajuta, tot e bine. Daca nu esti multumita roag-o pe prietena ta despre care povesteai, poate vrea ea sa o tina pe Gia in perioada asta, poata ea iti respecta programul si educatia pe care vrei sa le insufli Giei.

STANUCEL eu am router de ani de zile si sunt multumita ca pot sa ma plimb cu laptopul prin toata casa, imi pot citi mail-urile inclusiv pe telefon, avand router.
Acum, spre exemplu, sunt in camera lui Albert cu laptopul in brate, astept sa adoarma bocanila, ca vrea sa ma vada mereu, nu pot sa-l las singurel decat dupa ce adoarme.
Mai ai de vazut episoade din DHW? Eu le-am terminat (in perioada cand Albert dormea o idee mai mult), astept urmatorul episod, sa vad cand il pun pe site.

SAMARIA ma bucur ca sunteti bine cu totii.


Diana si inimioara mea Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

hei salutare, ce se intampla mai fetelor cu voi?
unde sunteti toate, v-ati mutat si eu nu stiu ca sa am idee daca mai scriu sau nu.

LA MULTE LUNITE IEPURASILOR: MATEI, OANA IULIA, ANDREI, MATEI, TUDOR CRISTIAN, GEORGE CASIAN.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Multumesc fetele pt sustinere.

La multe lunici iepurasilor : Matei de bobita2010, Andrei de michelle_sf, Matei de Lindal, Tudor Cristiande bordeancavio , George Casian de miria_cristina Oana Iulia de nemary !

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

la multe lunite Matei de bobita2010, Oana Iulia de nemary, Andrei de michelle_sf, Matei de Lindal, Tudor Cristian de bordeancavio, George Casian de miria_cristina multa sanatate voiosie si fericire




child au adaugat cateva episoade noi la fiecare sezon, la sezonul unu am vazut un episod nou...acum am ramas la sez.6 ep.4, a fost o perioada care nu a mers site-ul, se lucra...multumesc frumos pentru router, imi voi lua si eu...

este un chin sa mai pot deschide laptopul, cum ma vede la el repede calare pe mine, dar daca fac treaba ma lasa...este o mica bandita, zice in sinea ei, lasa sa faca mami treaba nu sa stea la calc.

Poze

adelina paul

mamica carmen de Adelina Ioana si adolescent Paul Florian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

Buna! Ce putin s-a scris azi... Eu sunt pe aici, dar nu am apucat sa scriu. Fata mea, de cand are un anisor, si-a schimbat mult programul, doarme doar o data pe zi doua ore, nu mai vrea sa stea cu jucariile, ar merge non-stop, desi tot nu indrazneste singura. A inceput sa si manance mai bine, cred ca vrea sa demonstreze ca e fetita mare.
Blukidoo, am vazut de ieri pozele cu Tanya, a crescut mult si e o scumpa.
Selina, felicitari pentru adaptarea la gradinita! Sa nu mai fi suparata pentru intarcat, a fost alegerea lui, acum e baiat mare.
Eu imi fac griji ca Mara suge prea des, nu ma deranjeaza acum, dar ma gandesc ca va fi foarte greu sa o intarc, atunci cand va veni timpul. Sper din tot sufletul sa se lase ea si sa nu fie prea dificil.
Stefimic, ce fetita cocheta ai tu acolo...farduri, clama, o adevarata domnisoara

Va pup, fug langa Mara, doarme de jumatate de ora si deja s-a trezit de doua ori, plangand. Cred ca iese al patrulea dintisor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

la multi ani

Petru-Gabriel de Greenfrog

sa cresti mare sanatos si sa iti bucuri parintii, sa fi fericit si sa ai mult noroc in viata

la multi ani

Daniel de Miruna79

sa cresti mare sa fi fericit, sa ai mult noroc in viata

la multi ani

Victor Andrei de loriangi

sa fi sanatos, si sa iti bucuri parintii, sa fi fericit

sa cresteti mari sanatosi si sa fiti fericiti toata viata, sa va bucurati parintii



Poze

adelina paul

mamica carmen de Adelina Ioana si adolescent Paul Florian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

LA MULTI ANI, PETRU GABRIEL, de Greenfrog!!! Sa cresti mare, sa fii sanatos si norocos in viata! Mami, multi pupici, sa iti traiasca baiatul si sa iti aduca numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

LA MULTI ANI, VICTOR ANDREI, de Loriangi si DANIEL, de Miruna79!!! Sanatate si tot ce e mai bun pentru voi si mamicile voastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

stau langa adelina, se agita, se foieste, nu poate dormi de nasuc infundat...ce sa ii dau? nu as vrea sa apelez la nurofen, panadol
i-am desfundat nasucul cu ser fiziologic, si am tras mizeria cu aparat nazal...sa fie oare un semn de inceput de gripa???
a venit taica-sau la ea azi si era cam picnit de raceala,m-a suparat ca nu ar fi trebuit sa vina...acum ma tem sa nu ia adelina raceala de la el,offf

stau aici langa ea, sper sa se linisteasca si sa adoarma...mi se rupe sufletul de ea...

Poze

adelina paul

mamica carmen de Adelina Ioana si adolescent Paul Florian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluekidoo spune:

La multi ani Petru Gabriel, Victor Andrei si Daniel! Sa fiti sanatosi si fericiti, sa aveti parte numai de bine!

Multumesc fetelor pentru aprecieri



Nunta 12.05.2007


Carmen mami de Tanya Ioana 05.03.2010

Mergi la inceput