Flut.de mart-apr 2011(148)BvGimihaela!Bv Rhynna!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

salo, mie mi-a spus dr sa pun doar apa de mare, dar nu ma ajuta cu nimic . daca simti ca te desfunda eu zic sa folosesti, daca nu, mai bine iei apa de mare simpla

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 38+ cuCatalina Ioana

AMR: 5 zile !!!

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Madutza..acum am citit povestea nasterii tale si m-a podidit plansul..Cum ai aflat tu ca esti gravida..cum era si ziua tatalui..cum ai stat in stres cateva zile...cum ai nascut..

29+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

Wow fetele..au inceput nasterile:)
felicitari fetelor care-si tin bebelusi in brate in curand
va invidiez

Eu imi cer scuze..nu am mai intrat din cauza iubitului meu care este f preocupat de cea ce scriu eu aici si mi s-a taiat de intrat si postat ceva
Am avut ceva probleme zilele trecute
durerile de jos din pelvis s-au intensificat de nu mai puteam sa stau deloc in picioare.
am fost la dr ..de fapt la doi..si la cea de la ilfov si la noul medic de la municipal si amandoi mi-au zis ca al meu col s-a scurtat rau si ca trebuie repaos la pat si urmez tratament cu scobutil, no-spa si magne b6. durerile s-au mai ameliorat desi..sa speram ca o mai tin pe micuta in burta un timp

urez nastere usoara fetelor programate la cezariane si celor a caror copii se vor grabi un pic :)

va pup si iertati-ma ca nu intru prea des si nu mai zis mare lucru dar..nu mai am chef sa fiu monitorizata de al meu barbat


AMR: 9 SAPTAMANI
Mamica mandra a lui Dani 7 ani si cu o Antonia Nicole - luna a 7 a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

bravo RHYNNA refacere rapida si mult laptic si bine ai venit pe lume bebe Sopfie Elena.
fetelor m-ati inebunit cu cola
SSABrya te rog nu mai plange. o sa fie bine o sa vezi... nu mai repet si eu ce ai zis fetele. fii optimista

36s cristian andrei cel mai iubit bebelus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Ssabrya draga, priveste partea plina a paharului: desi ai avut atatea probleme la sarcina aceasta (sangerari, hematoame) care puteau sa ii faca rau lui bebe, a crescut bine pana acum, iar acum dupa analize ti s-a descoperit posibila cauza si vei fi monitorizata indeaproape si tratata.
Sa te ajute Dumnezeu sa fiti bine amandoi!!!

Cami, esti tare inteleapta . Tot vroiam sa te intreb fiindca stiu ca esti sotie de preot: tu stii ca botezul trebiue facut la 40 de zile neaparat? Eu nu stiam (mereu am fost la botez la copii mai mari...), dar preotul nostru asa mi-a spus.

Va pup

Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! s32 cu un dragalas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

FEtelor eu cred ca am luat-o razna acum spre sfarsit

Toata sarcina nu pot spune ca am avut vreo pofta dar acum nu mai pot dupa napolitate JOE, dar nu cele imbracate in ciocolata..efectiv salivezzzz .

Am dat comanda la sot cand vine de job..ca altfel o iau razna

------------------------------------------------------------------------------------------
36+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


AMR - 15 zile!!!!


Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

au disparut o gramada de comentarii...
somn usor fetele

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 38+ cuCatalina Ioana

AMR: 5 zile !!!

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

ce se intampla?? au disparut multe comentarii
Noapte buna Madutule

fericita 37+ cu Sara Andreea
AMR 2 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

buna fetelor! greu cu forumul azi..asa ca scriu rpd sa nu consum banda:P

nu am avut timp sa citesc din urma si sper sa recuperez maine..oricum observ ca mai avem doi fluturasi:D sa va traiasca si sa va bucurati de ei cat mai mult timp!

consultul de acum 2 zile a fost ok..dar ieri m-am simtit tare rau...cu greata..am stat in patuc si m-am jucat cu cel mic:D

va k ne-am apucat sa ne planificam botezul care va fi la jumatatea lui iunie si am rezervat deja sala..acum facem liste de invitati! oricum suntem experti ca doar cu asta ne ocupam:D suntem organizatori de evenimente:D

va si citesc din urma si revin cat de repede pot!

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12.03.09 si de fluturas de 31+

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

"LA MULTI ANI!" ANTONIA
Cami, sa-ti traiasca fetita, sa fie sanatoasa, isteata,sa va aduca doar bucurii
multi si un buchet de

fericita 37+ cu Sara Andreea
AMR 2 sapt

Mergi la inceput