Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***287***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Eu mi-as dori sa aud raspunsuri- macar la unele intrebari- si de la Gaza,Ela, Mihaelacg, Dyana, Gianina, Adee, Mababei, Cami, Kea, Adirys, Ayla, Nikoleta, Aris, Gina, Floric, Denisamada, Carla...si ar mai fi!

Olga, asteptam raspunsurile tale "bulgaresti"!

Eu zic ca si nominalizarile sunt interesante, chiar daca unele ne-am cunoscut in persoana si altele nu...poate tocmai de aceea sunt incitante. Novus, Pisik, Anamarime, niste categorii, va rugam!- ca vad ca sunteti prin preajma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Duamna Anaan cu listele dati va rog ce variante de nominalizari avem pana acum ca sa nu ne repetam

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Cea mai greu de citit formistaCea mai nonconformistaCea mai conservatoareAna-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Voila:
Nominalizari

By Inapreda
- cea mai "prietenoasa" DC-ista de la club
- cea mai buna naratoare
- cea mai plina de umor
By Ilinca
- cea mai saritoare tufata (in sensul mereu gata sa sara cu o informatie, cu un link, cu o experientza de viatza care te-ar putea ajuta, mereu atenta sa ajute la rezolvarea unei probleme;)
- cea mai corecta tufata (adica nepartinitoare, nu tine niciodata cont de simpatii sau antipatii, e "politically correct" )
- cea mai funny tufata (ne amuza, destinde atmosfera, ne face "sa ne radem"-si nu pe picioare:)))
- cea mai "iubibila" tufata (te face s-o indragesti, e un fel de "the next door girl")
- cea mai pacifista tufata (ii place linistea si armonia, incearca sa impace cand se aprind spiritele)
Sau niste categorii mai personalizate:
1) tufata cu care as bea oricand o bere;
2) tufata cu care as merge la shopping;
3) tufata cu care as povesti cate-n luna si-n stele;
4) tufata la care i-as incredintza un secret etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

frumos fetelor! dar m-ati cam speriat cu cei care ne viziteaza din afara...sper sa nu ne gasim povestile scrise pe uneva..
revin si eu mai pe seara cu raspunsuri la intrebarilor ce au urmat propunerilor mele..

va

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12 martie '09 si de fluturas de 26+

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ei, n-o luati in tragic cu vizitatorii; chatonel se referea la niste jurnalisti de 2 bani care se inspirau, in lipsa de subiecte, de aici: gen topicul cu pedofilii care urmaresc albumele foto si de unde s-au luat postari pe post de "interviuri"si apoipublicate in "can-can" parca...sau cand e un subiect mai fierbinte, gen indemnizatia mamelor, bonele batause etc. Ma indoiesc ca e vreun jurnalist asa rabdatoriu sa stea sa urmareasca zeci de odisei si cluburi, unde principalele subiecte de discutie sunt miscarile fetale, cum face kk bebe de 3 luni, cand se introduce dovlecelul la diversificare etc. Si ce mari subiecte ar putea scoate? "Leeloo si-a pierdut virginitatea la 15 ani; gasitorului recompensa" sau:"Un suflet sensibil ranit: fostul prieten al Biancai plange si acum cand aude "I will always love yo"

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

hehe:D ai fost tare:))

te

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12 martie '09 si de fluturas de 26+

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Ba mai stii, Ilinca, o face vreun jurnalist dastept un subiect cu oltencele: cum le percepe lumea si cum se autocaracterizeaza dinsele

Si mie imi sinteti apropiate si dezvaluirile din zilele-astea au aratat ca sintem aici intre prietene dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Si-acum ca lancezeste discutia (v-ati speriat de visitors?:P) iaca AICI neshte poze din noaptea de Anu' Nou...si le astept si pe ale voastre!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Cea mai greu de citit formista
Cea mai nonconformista
Cea mai conservatoare


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



cum adica "greu de citit"? in ce sens? ca mie imi vine unu singur: "ininteligibila", si nu cred ca asta vreai sa zici



Mergi la inceput