Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***287***

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Chato-de cand ai zis de oltence ma tot chinui sa-mi amintesc cum se cheama ziarul...Acu stiu!!!Ne vedem in "Gazeta de Sud"(parca asta e cel mai citit ziar regional).
Mie mi se pare ca Sophiphi are o privire extrem de profunda...Tare frumusele fusarati!

De ieri ma tot chinui sa-i zis lui Pisik ca ii doresc sa ajunga in Dominicana, da' nu chiar in orice perioada ca ma duse pe mine barbatu' acu vreo 6 ani sa-mi vad visu' cu okii, adicatelea croaziera pe catamaran prin zona aia si ne-a scuturat uraganu' Ivan ca mi-am mai revizuit visele de atunci


alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Si-acum ca lancezeste discutia (v-ati speriat de visitors?:P) iaca AICI neshte poze din noaptea de Anu' Nou...si le astept si pe ale voastre!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever



Tufata, eu am vazut o parte din poze pe FB. Sotul tau seaman cu House cand era tanar. Jur...nu mai zic mai multe (camieimiplacea de House)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Ce s-a mai scris azi,l-am lasat pe Theo cu tati sa pot citi tot.THE LIST 21. Cum ati ajuns sa forumiti si de ce?( by Anaan)Cautam info despre nastere si am ajuns pe forum, era prin februarie, v-am citit cu sufletul la gura si cand eram in spital de abia asteptam sa ajung acasa sa vad cine a mai nascut.De bagat m-am bagat greu, dar mi-am facut curaj pana la urma.Nu sunt eu foarte activa dar de citit citesc cu placere.2. La ce virsta v-ati inceput viata sexuala; acest aspect -virsta inocentei pierdute - vi se pare relevant au ba? (by inapreda)Nici nu mai stiu pe la 20, mi se parea ca deja sunt prea mare sa mai fiu virgina, am facut-o doar asa de dragul de a o face si sa castig experienta.Nu am regratat niciodata, poate doar ca prima data nu a fost ca in filme.3. Care e principala voastra calitate? dar cel mai mare defect?(by Novus)Chiar nu stiu care e principala mea calitate,cred ca am ceva calitati.La defecte la fel ca Bianca par cu nasul pe sus si asta din cauza timiditatii mele, acum mai putin ca inainte.4. Cati parteneri de asternut ati avut pana acum si daca ati invatat cate ceva de la fiecare...si ce, daca vreti sa dezvaluiti?(by Leeloo)Cred ca 4, daca nu am scapat vreo unul pe drum, maxim 5.5. Ati fost sau sunteti atrase si de persoane de acelasi sex cu voi? Ati vrea sa incercati ceva?(by Leeloo)Nu am fost atrasa pana acum, dar imi place sa admir si imi plac fetele cu sanii mari, asta ca eu nu ii am :)M-am prostit prin liceu cu prietena mea, pt. ca nu sarutasem niciun baiat si ca sa nu parem fara experienta, ne mai dadeam cate o limba din cand in cand.6. V-ati inselat vreodata amantul?(by Bianca)7. Ce zodie are partenerul? Are vreo relevanta?(by Simplyana)Berbec.Sunt perioade cand ne potrivim si perioade cand ne dam cap in cap.El e mai impulsiv mie imi place sa analizez inainte si sa discutam.8. Care fata de pe DC este "cea mai diferita" in realitate decat pe net?( by Monnvas)Nu ma pot pronunta daca nu cunosc live persoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Ilinca, tare misto erau vremurile din liceu, am avut atatia prietenii dar nu faceam mai nimic cu ei, doar ca sa nu fim singure prin discoteca.Pe sot l-am cunoscut acum 8 ani,eu eram intr-o relatie, el nu.Ne mai intalneam cu gasca si incet, incet ne-am apropiat.Nu prea imi placea de el ca era grasut, chiar i-a spus prietenei mele ca am cunoscut pe cineva dar sa nu se socheze ca e gras.Mi-am dat seama ca vreau sa fiu cu el dupa o petrecere la firma de craciun, i-am spus ca nu stau mult si dupa petrecere ma duc la el.Dupa petrecere am ajuns in club cu colegii si el m-a tot sunat si eu nu am raspuns.In drum spre casa, mai spre dimineata am vazut un mesaj de la el, ca daca mai vreau sa fiu cu el sa ma duc urgent la el.M-am dus,eram cam beata, am incercat sa-i explic ceva dar mi s-a facut rau si am vomitat toata noaptea.A avut grija de mine a doua zi si uite asa m-am hotarat si eu.Eu nu am avut prietenii pe termen lung, ma plictiseam repede, imi placea sa nu dau nimanui raportul.Dupa mai multe relatii esuate simteam nevoia de cineva care sa ma urmeze fara sa puna multe intrebari, probabil ca de aceea m-a atras,plus ca pe vremea aceea facea tot ce vroiam eu.Si acum face dar trebuie sa-l mai iau si cu binisorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Fete, azi facui guacamole, n-am mai mancat niciodata, dar ma declar fan , Broscu' la fel, va zic acum ca sa nu uit, incercati, e super-easy, delicios si sanatos.

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

THE LIST 2


1. Cum ati ajuns sa forumiti si de ce?( by Anaan)

Ma conversam cu o prietena gravida despre nastere - abia aflaseram ca suntem gravi - si mi-a dat un link la un site cu multe info utile. Eu mi-am facut user, ea nu (ar fi trebuit sa fie la aceeasi odisee cu noi). Si apoi... am luat-o pe aratura.

2. La ce virsta v-ati inceput viata sexuala; acest aspect -virsta inocentei pierdute - vi se pare relevant au ba? (by inapreda)

Cu aproximatie 18. Aproximatia o divulg numai live Mi se pare mai relevant cu cine decat cand.

3. Care e principala voastra calitate? dar cel mai mare defect?(by Novus)

Imi place sa cred ca-s desteapta , da zau ca de cand cu sarcina incep sa am dubii. La defecte... cred ca nu-s destul de ferma.

4. Cati parteneri de asternut ati avut pana acum si daca ati invatat cate ceva de la fiecare...si ce, daca vreti sa dezvaluiti?(by Leeloo)

Unu deci cam tot ce am invatat am invatat de la dumnealui.

5. Ati fost sau sunteti atrase si de persoane de acelasi sex cu voi? Ati vrea sa incercati ceva?(by Leeloo)

Uneori ma incearca o atractie cam nedefinita, da' nu asa tare incat sa merg mai departe.

6. V-ati inselat vreodata amantul?(by Bianca)

Care amant?

7. Ce zodie are partenerul? Are vreo relevanta?(by Simplyana)

El e berbec cu ascendent in capricorn, eu is capricorn cu ascendent in berbec. Soacra-mea e capricorn, socru-meu e berbec, asa, ca fapt divers, da' nu seamana relatiile. Ca si Chato, cred ca astrologia e de fapt o stiinta si tre' sa gasesti un meseriash sa o faca; cum inca nu am gasit (sotz se lauda ca a gasit) nu ma bazez pe dansa.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Fete, azi facui guacamole, n-am mai mancat niciodata, dar ma declar fan , Broscu' la fel, va zic acum ca sa nu uit, incercati, e super-easy, delicios si sanatos.

http://www.lucamic.blogspot.com/


Am facut si eu, culmea, tot azi, da' fara ceapa, ca io n-o sufar. Si fiu-meu luase castronul si balota cu lingura.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Phiphi e dementiala, ce breton filat are ea! Si ce-a mai crescut, si ce ma topesc cum mi-o imaginez in dansuri cu scheme si figuri, asa, cu ciorapeii aia cu model asimetric si codite!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Apropo de ce zice Chatonescu cu povestile private, io am o ruda care activeaza pe DC si ma citeste din cand in cand, deci is pregatita sufleteste ca "destainuirile" mele sa ajunga la urechile cui nu vreau. Da' asta-s io.

Anamariame, mie tocmai Denisa mi s-a parut cea mai "la fel" pe forum ca in real life.

Asa deci, va intalniti in mai. Beti un pahar si pentru spectrul cromatic care o sa imi transfigureze mutra in zilele alea, da?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

LA MULTI ANI prietene dragi!

Bine ne-am regasit in 2011.

Fie ca acest an sa fie bun pe toate planurile.

Am ajuns si noi acasa astazi si am dormit de la 6 pana la 9 ca eram obosita rau desi nu am facut mai nimic la parintii mei pt ca m-au protejat si cocolit cat am fost acolo, si am intrat direct pe forum sa fiu si eu la curent cu noutatile.
Si acu tre sa va cert, da voua tufeteleor nu va e mila de o biata gravida ca mine, sa scrieti asa mult, am de recuperat o gramada
Am citit pe sarite cate ceva si am vazut ca sunt liste de raspuns asa ca ma pun sa vad despre ce e vorba, ca nu vreau sa o dezamagesc pe Anaan si sa raspund la intrebari.

Ma pun pe treaba si revin cu raspunsuri.

Printesa mea Teona

Mami fericita de printesa Teona si 11+

Mergi la inceput