Sept-oct 2011

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

tu cand ai avut UCM? ma bucur sincer ca e bine bb si ca te-ai linistit

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Salut ! Eu sunt o proaspata mama, care dupa calcule am 6 saptamani si 3 zile de sarcina, deci voi naste cu ajutorul lui Dumnezeu in septembrie 2011. Am aflat ca sunt insarcinata pe 27 decembrie, si in aceeasi zi am mers si la eco insa era prea mic sa se vada la eco - doar 2 sapt varsta embrionului. Asa ca urmeaza pe 13 ianuarie sa mergem din nou la eco si speram sa il vedem cu bine de data aceasta. :) Sper sa fie bine si sa nasc un copilas sanatos si voios. :)

Pentru mamicile care au nascut deja ... e greu de dus sarcina pe timp de iarna fiind in primul trimestu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

multumesc tare mult adnr@multi de la mine, da mam linistit un pik sper sa fie bine si de acum in colo.
UCM a fost pe 1 decembrie si am aflta de sarcina pe 24 decembrie si azi pe 3 ianuarie am fost la ecoam niste emotii.
la tine cind a fost UCM?

Maria

5+
http://picasaweb.google.com/cernea.mariana/28102010?authkey=Gv1sRgCPfhuoeztpPNpwE#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

lore bine ai venit printre noi ; sa dea domnul sa fie bine pana la capat

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

bine ai venit loredanar, felicitari pentru sarcinasa dea Dumnezeu sa ai parte de o sarcina usoara pina la termen
stai linistita ca e mic inca sa se vada chair si pe 13 nu o sa se vada mare lucru decit saculetul gestional si un punctulet

Maria

5+
http://picasaweb.google.com/cernea.mariana/28102010?authkey=Gv1sRgCPfhuoeztpPNpwE#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

lore bine ai venit

maryya, ce minune

La mine UCM a fost pe 28 noiembrie.

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

marry la mine a fost pe 2 decembrie; tu la cate zile aveai cm? deci nu o sa vad nimic la eco azi?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

lore bine ai venit

maryya, ce minune

La mine UCM a fost 28 decembrie.

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!





poate noiembrie racheel

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

andr@ la mine ultima luna a venit la 24 de zile si de aceea medicul nu intelegea daca eu ovulez sau nu, astazi el mia zis ca eu am ramas insarcinate de 11 decembrie si astazi sa vazut sacul gestional cu punctuletul mic am si fotografia

Maria

5+
http://picasaweb.google.com/cernea.mariana/28102010?authkey=Gv1sRgCPfhuoeztpPNpwE#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

ohhooo marry ai ceva, deci eu la 4 sapt si ceva nu-mi fac mari sperante ca o sa se vada ceva

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput