Sept-oct 2011

Sept-oct 2011 | Autor: camady

Link direct la acest mesaj

Am deschis o noua odisee. Sper sa ne poarte noroc.

4+ si mami de Razvan 7 anisori

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:


Sa fie cu noroc acesta odisee si sa ne ajute DD sa ajungem si noi aici curand!


Ancuta , in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Camady sincer mi-e frica sa ma bucur pana nu vad ca totul este bine.


Lupt, fara incetare pentru realizarea visului mult dorit.

Doamne ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Intru peste voi si aici pana nu va bagati mintile in cap ca aici va este locul
Si bineinteles pana ajungem si noi oficial aici

Ancuta , in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

anckuta, bine ai venit de molipseala.

Noi va asteptam.

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Iti multumim ancuta de sprijin si aici. Avem nevoie de voi in odisee. Va asteptam nerabdatoare. Racheel nu mai fi pesimista. Totul o sa fie bine.

4+ si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2ingerasi spune:

Dragele mele, cu un an in urma am ramas insarcinata cu al doilea copil...La doar o luna si jumatate de la pierderea unei alte sarcini. O fetita minunata, mult dorita de mamica ei si cu greu purtata.
Sunt o mamica fericita, a unui baietel de Nov-Dec 2007 si unei bebeluse de Sept-Oct 2010.

Va doresc sarcini usoare,bebelusi sanatosi si la termen!

Si as vrea sa nu va suparati daca va mai citesc si eu din cand in cand... Mi-a fost tare draga burtica si sarcina mea..si din dor de burtica si drag de bebelusi vreau sa traiesc alaturi de voi minunata voastra odisee.

Va imbratisez cu drag si va doresc tot binele si toata sanatatea din lune! Anul 2011 sa va aduca tot ce doriti voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani fericiti, cu sanatate, din partea unei mamici de bebelus de sept.-oct. 2010! Sa aveti o odisee frumoasa si linistita si, la sfarsit, bebelusi sanatosi si mancaciosi!

(ce emotionant..parca retraiesc alaturi de voi momentul de anul trecut)

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Eu sunt o mamica de sept-oct 2009 si tot m-am emotionat cand am vazut acum deschizandu-se o noua odisee

La multi ani! Un an nou fericit, si in toamna sa va tineti in brate comoara iubita! Multa sanatate!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samānta si care este pe fata īntregului pamānt, si orice pom, care are īn el rod cu samānta: aceasta sa fie hrana voastra."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

2ingerasi, LORAG76,raluk16si bine ati venit.Va mai astreptam sa ne impartasiti experientele voaste.

Camady, andra, danangi, unde sunteti fetelor?


Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

La multi ani si an nou fericiti va doresc si eu! Sa dea DD sa aveti o odisee frumoasa,sa va adunati cat mai multe .
Sunt si eu o mamica de bebelusha de sept-oct 2010 care va doreste sa aveti sarcini usoare si la sfarsitul celor 40 sapt sa va tineti bebelusii sanatosi in brate.
M-am tot uitat,aproape in fiecare zi, sa vad cand apareti voi,burticile de sept-oct 2011. Sper ca nu va suparati ca o sa va citesc din cand in cand,pt ca mi-e drag sa-mi aduc aminte de perioada cand aveam burtica. Daca aveti nevoie de un sfat,o vb buna sau de niste prietene,stiti unde ne gasiti!!
Sarcina usoara!!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol

Mergi la inceput