Sept-oct 2011

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

La multi ani burtici de sept-oct 2011!

Sunt si eu mamica unui bebelush de octombrie 2010, si simt foarte multa bucurie si emotie pt voi. Va asteapta 40 de saptamini superbe!
Va doresc o sarcina usoara, iar la final sa va tineti in brate micile comori santoase! Sa va bucurati din plin de aceasta perioada extraordinara!

La odiseea mea, de 2010, nu am participat de la inceput, asa ca sper sa nu va suparati daca mai trag cu okiul la primele voastre clipe de gravidute si apoi, in continuare
Mi-e tare drag sa-mi amintesc perioada prin care treceti voi acum


********************************************

Mami de baietel Tudor Stefan (14.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dananagi spune:

HOP si eu la odisee.camady,multumim de capitol,sa dea d-zeu sa fie plin doar de zimbete si fericire..fetele de sept-oct 2010,sinteti primite oricind la noi,si ma bucur ca sinteti alaturi de noi.eu am zis ca intru aici doar peste patru luni,dar nu m-am putut abtine. la toate si le astept si pe cele de la aspirante sa vina dupa noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Ana, Fistiq bine ati venit pe la noi si multa sanatate bebeilor va doresc.

dananagi, andra, camady,, vreau sa-mi spuneti simptomele voastre.Eu ma duc maine sa-mi fac beta HCG si o sa ma duc si la doctor Marti.Daca totul este bine, trebuie sa se vada vreun punctulet acolo .

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

camady racheel eu simptome nu am deloc, doar ceva crampe ca la cm, si sanii putin de tot durerosi; in rest nimic nimic si eu merg maine la control, sa repet si beta, ne rugam la dumnezeu sa fie bine; tu cum stai?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

salut fetelor, ma alatur si eu aici sper sa avem parte de o odisee frumoasa pina la final cind o sa ne tinem ingerasii on brate,
eu nu prea am simptome cine stie, doar ca uneori ma mai doare burtica ca la CM dar asa cu prize scurte, mai iau o nospa si o pastila de valeriana. am emotii mari caci este o sarcina obrinuta fr greu, dar sper ca Dumnezeu ne va avea in grija lui si totul va fi bine. Sinii sunt mariti so dor un pic nu fr tare, de mincat maninc orice, nu am greaturi inca dar simt ca incetul cu incetul imi apar. Am sa rabd orice pentru bebe, important ca el sa fie bine la mami in burtica.
Ar fi bine sa povestim fiecare care si ce simptome are si cum se lupta cu ele.
pentru toate mamicile, sper sa devenim o gasca de mamici fr mare

Maria

5+
http://picasaweb.google.com/cernea.mariana/28102010?authkey=Gv1sRgCPfhuoeztpPNpwE#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

marry si la mine a fost ff greu sa obtin sarcina, si eu sper sa mergem cu bine pana la capat; trebuie doar sa avem incredere in bunul dumnezeu si va fi bine; imi pare bine ca ne adunam incet incet, asa o sa putem sa ne impartasim tot lagat de piticii nostri tu ai fost deja la control?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

maryyan, bun venit.Si eu am o sarcina obtinuta foarte greu, cand imi luasem gandul si ma gandeam sa fac FIV... hop .Exista un Dumnezeu si tot cu ajutorul lui o sa fie totul bine.

Eu am dureri in burtica suportabile, sanii cand ma dor cand nu ma dor, am scurgeri alb-galbui si cateotdata si stari de greata.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

am citit si eu pe net ca primul simptom ar fi aceea scurgere;eu nu am deocamdata,sunt uscata; oare e de bine sau e de rau?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

andra hai sa nu ne mai gandim la simptome pana nu mergem la eco, ca ne face griji si ne stresam copilasii Pe mine ieri ma apucare disperarea ca daca este sarcina extrauterina...Offfff.

Dar totul o sa fie bine

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

e greu racheel, e inevitabil chiar sa nu ne facem griji....

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
4+

Mergi la inceput