Extremisti pe DC

Extremisti pe DC | Autor: mElaine

Link direct la acest mesaj

Daca cititi www.dailymail.co.uk/news/article-1338655/Stockholm-suicide-bomber-Babies-left-radicalised-wife.html" target="_blank">acest articol, rezulta ca sotia teroristului, Mona, este romanca. Si ca ea, ar fi fost mai extremista decat el. Nici nu ma mira, pentru ca am citit foarte multe pareri pro-arabe - extremiste pe DC ... cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((
Oare ce le indeamna pe aceste femei sa fie atat de extremiste?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mElaine
cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((


Cum ai ajuns la aceasta mareatza concluzie? Si daca ar fi, nu te temi ca o sa arunce serverul in aer daca o oftici?

Citat:
Oare ce le indeamna pe aceste femei sa fie atat de extremiste?

Marile nedreptati ale omenirii? Extremismul celor din tabara opusa?



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=3" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

heyyyyyyyyyyyy.........nu poti face asemenea afirmatii, fara dovezi clare...pui intr-o lumina proasta intreg DC-ul...asemenea chestii nu se arunca asa ca o bomba intr-o mare de oameni!ce e in capul tau!?!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui mElaine
cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((


Cum ai ajuns la aceasta mareatza concluzie? Si daca ar fi, nu te temi ca o sa arunce serverul in aer daca o oftici?




scuze, dar nu m-am putut abtine.


Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada
"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui mElaine

Daca cititi www.dailymail.co.uk/news/article-1338655/Stockholm-suicide-bomber-Babies-left-radicalised-wife.html" target="_blank">acest articol, rezulta ca sotia teroristului, Mona, este romanca. Si ca ea, ar fi fost mai extremista decat el. Nici nu ma mira, pentru ca am citit foarte multe pareri pro-arabe - extremiste pe DC ... cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((
Oare ce le indeamna pe aceste femei sa fie atat de extremiste?


in articol nu scrie nicaieri, ca doamna era forumista DC. Sau mi-a scapat mie ceva?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Adica ce pareri extremiste pro arabe ai citit?

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

La noi e o vorba : Amu'i atunci! Sa vezi numa'!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Nu pot sa uit - cu ani in urma, in timpul celui de-al doile razboi din Irak (in care romanii au trimis si ei trupe), a fost un art pe ziare.com in care se povestea despre un incident cu o masina irakiana care "a refuzat" sa opreasca la un post de control american si soldatii americani au deschis focul... In masina era o fam: tata, mama, si trei fetite micute. Copilele au murit, parintii au fost raniti doar... Pentru mine SOCUL a fost sa citesc comentariile romanesti la acest art... si comentariul cel mai plin de venin si cruzime a fost a unei pers cu ID "carmen" care scria ceva de genul "ce bine! mai putini islamisti! sa-i curete pe toti!"...

Nu vreau sa spun decat ca violenta naste violenta (atat verbala cat si fizica)... indif de religie...

Consider ca faptul ca sotia sinucigasului din Stck a fost romanca nu are absolut nici o relevanta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

de unde pana unde opiniile pro arabe inseamna extremism?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Vad ca nici altii nu duc lipsa de extremisti!Ati citit comentariile?Cica s-o trimita domne p'aia inapoi la ea in tara, ea e de vina ca s-a aruncat nebunu in aer!Asa a zis bunica-sa din Ro.ca ea s-a facut extremista prima,ca purta batic si maneca lunga vara.
Mare e gradina Domnului si gardul se muta mereu!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mai stim noi o bunica din Romania care a zis ca asa e normal la noi in tara: fetele se marita la 10 ani si fac copii la 11-12.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=3" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput