Extremisti pe DC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Mai stim noi o bunica din Romania care a zis ca asa e normal la noi in tara: fetele se marita la 10 ani si fac copii la 11-12.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=3" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Si alta care atat de tare a vrut s-o contrazica incat la cei 67 de ani ai sai s-a pus pe facut copii

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Deci pana la urma bunicile sunt extremistele. Ia, un pas in fata toate bunicile de pe forum!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=3" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Cred ca bunica-mea e si un pic rasista, dar inca nu are cont pe DC. Sa-i fac?

La modul serios acum, afirmatia ta e o acuzatie. Daca nu ai argumente clare, concrete, ar fi bine de evitat catalogari atat de...extreme

27 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

In primul rind ziarul citat este de scandal si mina a doua. Daca gasesti stirea asta intr-un ziar serios, atunci merita citat.

In al doilea rind unde au fost acele subiecte pro-arabe? Si in ce fel pro-arabe? Iar PRO-ceva nu inseamna direct ANTI-altceva!

Pe ce se bazezea credinta ta ca e membru aici? Am mai avut cazuri de bombe,de mamici care sa se arunce in aer sau de fapte si indemnuri teroriste?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Dar ce deductii logice ai facut tu, mElaine, ce sa mai, regula de 3 simpla: daca DC este comunitatea romaneasca on line si o romanca este casatorita cu un terorist rezulta ca romanca are cont pe DC sau si mai rau, DC-ul e plin de teroristi/extremisti.

Sau mergem pe ideea ca in spatele unui terorist sta o terorista?

Din toata povestea imi pare rau de copilasii aia superbi, pe mama lor nu o putem judeca, pentru ca nu o cunoastem, tot ce stim este ca tatal lor s-a dus cu bombele atarnate de gat cu gandul sa se omoare pe el si cel putin alte 500 de persoane. Si copiii aia vor purta stigmatul ala pe veci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mi se pare absolut ne-fondat ce spui Melaine. !! si as fi foarte prudenta in a face asemenea afirmatii.


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:



Ma scuzati... dar eu vazand titlul subiectului as fi jurat ca acilea e iarasi vorba despre mamele care alapteaza peste 2 ani, nu-si bat copiii, nu-i pedepsesc etc etc etc.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_a



Ma scuzati... dar eu vazand titlul subiectului as fi jurat ca acilea e iarasi vorba despre mamele care alapteaza peste 2 ani, nu-si bat copiii, nu-i pedepsesc etc etc etc.





www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY" target="_blank"> Children see




Hai ca nu toate subiectele sunt despre tine!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mElaine spune:

Poate nu ar fi fara sens sa verificati ce mamici au copilas cu nume Osame pe DC. Eu stiu una.
In plus, ca tema de gandire: ce femeie pune nume copilului: Osama?
Suna bine sau inseamna ceva?

Mergi la inceput