Pufuleti 2010(173)-LMA Tudor,patriotul nostru!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

LML Luca!!!
LML Daniel!!!
LML Adrian!!!
LML Iuria!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Ma intorc la capitolul trecut sa citesc si eu ...m-am grabit sa urez si habar n-am ce ati mai scris...

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:



Trecea fanfara militara in frunte cu Domnul PATRIOT
Tras prin inel cu mustacioara, ca tocami facea 1 ANISOR

La multi ani primului pufulete al odiseei! Sa cresti mare si sanatos si in viata sa ai parte doar de ceea ce iti doresti tu.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

LML

Iuria Bobitza
Jiji Colt Alb
Daniel Mergaciosul

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

LA MULTI ANI ROMANIA!
La multi ani fetelor, La multi ani pufuleti iubiti!


Andrelina de cinste, sa-ti traiasca baiatul!
PARTYYYYYYYYYYYYYY!!

Dece, plateea mi-ati inseninat ziua asta mohorata si va multumesc.

Astazi este si ziua de nastere a surorii mele, sa-mi traiasca!

Ma bucur ca s-au mai reintors dintre fete, citeam aseara capitolul din odisee cu nasterea patriotului si mi-am amintit cate burtici ne scriau. Poate va faceti curaj fetelor si ne mai scrieti cate ceva, mi-e greu sa cred ca ne-ati uitat de tot.

Parca anul trecut aveam zapada pe 1?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Nikole felicitari pentru stelute!!!

Alexutzza
afara din butoi ca intru peste tine si nu-i a buna ...hai sa incercam sa fim optimiste pana om vedea legea in MO si sa nu ne mai facem atatea zile amare ca tot pe noi ne afecteaza...so ...du-te si mai i-ai lui Yannis un tricou si o caciulita in plus ca doar inca nu s-a hotarat nimic

Lalitica pentru operatia reusita....multa, multa sanatatea in continuare!!!

Tomaca multumim ca ne-ai tinut la curent cu starea lui David

Decenuela multumim pentru link-ul cu discutiile de anul trecut...mi s-a facut pielea gaina ...nu-mi vine sa cred ca a trecut 1 an

Larisel felicitari pentru achizitiile gemanutelor...sunt fete mari acum ..mai e putin si le sarbatorim si pe ele! (nu stiu daca am scris sau nu ...dar m-am uitat si eu la poze...mi se par minunate cum se joaca ele amandoua...nishte dulci)

Gmilady ma bucur ca ai trecut sa ne spui ce mai faci...spor la treaba si multi lui bebix!!

Simply multumim de capitol!!

si acum sa recuperez primele pagini din actualul capitol ...



Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Nikole asa patesc si eu. Cantarul nu il misc de pe loc si ma asez in acelasi loc pe el...Eu in schimb pot retine si 2kg de apa asa ca nu ma mai minunez de mult ca dimineata am cu 1-2 kg in plus fata de pranz...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

buna dimineata!
LA MULTI ANI TUDOR ANDREI!

LML JIJI, IURIA, IRINA, ADRIAN SI DANI

eu nu vreau sa zic la multi ani roamania ca sunt suparata pe guvernul care ne conduce si ne pune pe chituci

aseara am avut musafiri mai mult copii au venit la andrei, azi am de strans jucarii prin toata casa, pahare, farfurii de spalat ce buna era o maisna de spalat vase....

decenuela as vrea gumy bearul acela dar refuz pana la urma ca sunt destui banuti si cum nu stiu ce va fi cand va face piciul un an si zic pas. o sai iau o jucarie mai ieftina ca acum ink il pot pacali cu ceva mai mic cand se va face mai mare....

gmilady, baly multumim de vesti despre voi.

nikole eu zic ca cantarul merge bn cand iti arata mai putine kg asa ca ai 54 p[arca nu?

multa sanatate lui mihaita lorex. ce mai face? foarte haios cand merge ain patru labe gen podul asa.... cam asa da sa mearga si picul meu.

la noi e un frig a nins dar nu sa prea asezat e polei.
o zi buna va doresc.

_
Mihaela mami mandra de baieti cucuieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Fetelor, intrati la subiectul referitor la taierea perioadei de acordare a indemnizatiei aici si aici. Nu lasati ca politicienii sa isi bata joc de noi si de copilasii nostri. Va rog sa nu ramaneti indiferente! Impreuna sigur putem schimba ceva! Haideti sa le aratam ca se poate! Numai de noi depinde!



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

LA MULTI ANI VOIOSI SI SANATOSI PENTRU BEBE PATRIOT DE ANDRE_LINA!!

Mami de doua minuni: Luca si Mara



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput