Pufuleti 2010(173)-LMA Tudor,patriotul nostru!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

LA MULTI ANI ROMANIA!

mama unui pui...Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

La multi ani, Tudor!!!

Te-ai nascut intr-o zi mare, ai fost primul dintre pufuletii nostri iubitii si asa iti doresc sa razbesti si in viata ...PRIMUL IN TOATE...sa o bucuri pe mamica ta si de acum inainte asa cum ai bucurat-o cand te-a tinut prima data in brate acum 1 an de zile...

La multi ani, Patriot mic si iubit!!!

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

LA MULTI ANI TUDOR!!
Sa fii sanatos si sa aduci numai bucurii mamei tale!

Doamne ... a trecut un an deja ... ce emotii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:



LA MULTI ANI TUDOR, THE PATRIOT!







Primul anishor din odisee!!!


Andrelina, felicitari mami pentru ca ai fost o luptatoare, pentru ca ai tinut cu dintii sa-l nashti pe Tudor si pentru ca-l iubesti asa de frumos!!!


SA CRESTI MARE TUDOR,
SA AI DRUMUL VIETII PAVAT CU FERICIRE SI IUBIRE!



Si pentru ca esti baiat mare, uite primele cadane pentru tine




Multi ani traisca, multi ani traiasca
Laaaaa muuulti aaani!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

LUCA,IRINUCA,IURIA,DANIEL, ADI

PlATEEA,.nu am apucat sa-ti raspund la miesaj,ca-mi trebe timp un pic mai mult si macar 3 deshte ,dar promit si-ti multzumesc pt el.

Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Buna dimineata, Romanie!!!

LA MULTI ANI!!!

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andre_lina spune:

Neataaaaaaaaaa!!!!!

CINE E BAIAT MAREEE?????


am vrut sa scriu azi noapte... in memoria noptii albe de acum un an, cand ati fost unite ca o familie alaturi de mine si bebe patriot :)
dar nu am avut net aseara:))

asa ca acum tb sa scriu... in timp ce tudor imi mananca din taste :)) si se joaca cu aspiratorul:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

LA MULTI ANI TUDOR!
Sa cresti mare sanatos si sa o bucuri pe mamica

LML Jiji

LML Irina

LML Daniel

LML Adrian Theodor


Roxi de Diana - 31.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Neata, zi mare azi:

LA MULTI ANI TUDOR DE ANDRELINA! (gata, s-a dat startul la aniversari de pufuleti...)

LML Iuria, Luca, Adrian si Daniel!

LMA Andreas de Yasmine!

tomaca, multumim frumos pentru vestile bune, ma bucur mult ca David e bine!

MP, cris.d multumesc mult pentru urari, cum tineti voi minte... simply, iti multumesc si tie, nu ai absolut niciun motiv sa te scuzi, noi nu suntem pe prima pagina, deci nu avem asteptari in privinta asta. Cand se intampla totusi, ni se incalzeste sufletelul...

haircut, ce sociabila e micuta ta! Si ce vorbareata!

plateea, gmilady, bAly, WB! Sper sa ne mai scrieti cand gasiti un piculet de timp. plateea, draga mea, nu te simti rara avis, ai ceva aparte fara de care grupul nostru nu ar fi la fel! Mi-ar placea sa ne povestesti cate ceva despre bbTo si achizitiile lui de care sunt sigura ca mamica e foarte mandra!

ana_g, multumesc pentru urare!

Despre noi, pot sa va spun ca ni s-a stricat cantarul... Adica m-am cantarit ieri si aveam 56,2 kg, azi m-am cantarit iar si aveam 57,5 kg, , nu mi-a venit sa cred, m-am mai urcat o data si arata 55,6. Cu alte cuvinte, habar n-am cate kile am. Nu ma intrebati cate kile mai are Irina, ca n-am mai cantarit-o si nici nu intentionez pana face un an...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andre_lina spune:

SI acum sa dam de baut, nu?
nu prea le am eu cu emoticonurile de pe aici, dar avem de la wiskey pt cine nu mai alapteaza... sucuri naturale... salate, fripturi si prajituri.... la mancare de bebei buna buna :)

Patriotul nostru va saluta, si a stins lumina, semn ca incepe petrecerea :))

Mergi la inceput