Licurici de ianuarie-februarie 2009 (127)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Acu ploua...



Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman

Acu ploua...



Asta nu-mi place ...io vreau zapada ca ne-am luat sanie & stuff si abia astept sa ne tavalim prin zapada

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Pana la urma nu luam apartamentul ala
Sunt probleme cu actele de proprietate, pe care le-am primit ieri dupa masa
Nu-mi vine sa cred ca mi se intampla asta. Eu din 2003 asta lucrez, proprietati (verificari de acte, contracte, etc) si finantari. Am vazut atatea chestii nasoale in acte ... dar nu ma gandeam ca mi se va intampla tocmai mie, cu apartamentul perfect
In fine, nu ma mai vaiet, probabil ca ne vom opri la alt apartament, nu se compara cu primul (e cu cel putin 15 mp mai mic, mult mai prost alcatuit, etaj 5), dar e mai ieftin. Mergem azi sa-l mai vedem o data si sa negociem pretul. Omul cere 128.000 dar agenta zice ca il lasa si mai jos.

In alta ordine de idei mandra a mare are spectacol la AFI pe 1 decembrie cu baletul. Ieri a fost la repetitii si doamna a selectat cateva fetite (printre care si Ioana) sa participe la spectacol. Sunt tare mandra de ea! Iar pe 26 decembrie are spectacol la Opera!

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI

Asa a venit pe lume Ioana

Si asa Nadia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Naty imi pare rau sa aud de apartament

La ce ora e spectacolul Ioanei in AFI? Poate reusesc sa ajung si eu cu Razvi (ca il iau la Buc saptamana viitoare si sper sa am liber de 1 dec )

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

As veni si eu pe 1 dec la AFI!! Ma mananca pe undeva nu??

De daca azi ma simt mai bine..., am facut de mancare, acum stau putin cu voi, si apoi trec in pat..
Mai pe seara vreau sa ajungem pana la Ikea sa cumparam o masa+ scaune pt bucatarie.. il bat la cap pe Radu de o luna... nu are timp domne..
am zis ca nu-l mai las...

Naty nu se poate sa mai cautati... daca tot faceti si credit macar sa luati unul pe gustul vostru.. nu o sa cumparati prea curand altul( cred).

Poze ..

Stefanel cel mititel este un nazdravanel...
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Naty imi pare rau de apartament. :( Bravo Ioanei!

Crisspy de unde ati luat sanie? Vrem si noi. E cu spatar?

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Fetelor din tara si din strainatate imi puteti spune si mie de unde as putea achizitiona un Peter Pan sau un Dumbo?

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Naty eu zic sa nu iti para rau
stie el al de sus de ce nu a fost drumul deschis pentru acest apartament

zic sa nu va grabiti, mai cautati inca o sapt in plus fata de cat v-ati propus...

ce e al vostru e pus de'o parte

fetelor se pare ca e veste proasta

se zvoneste ca mamele care cu 12 luni inainte de a naste copilul au fost in somaj, au crescut un copil sau au fost in concediu de boala nu mai primesc 85% ci doar 600lei

Alinuk mama de Andu mik si Teo voinik

www.youtube.com/watch?v=spKBKGd6vro" target="_blank">Un vis implinit!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman

Naty imi pare rau de apartament. :( Bravo Ioanei!

Crisspy de unde ati luat sanie? Vrem si noi. E cu spatar?



Am luat-o din Decathlon cu 95 de ron acu' vreo luna (d'aia nu mai am eu rabdare ca am sania de mult in sufragerie si tot dau cu ochii de ea ) si arata cam asa: http://www. nichiduta .ro/detalii-produs-1139/sanie-alpen-bambino-tm/ numai ca e albastra (scoti tu spatiile)



Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman
Crisspy de unde ati luat sanie? Vrem si noi. E cu spatar?


Am luat-o din Decathlon cu 95 de ron acu' vreo luna (d'aia nu mai am eu rabdare ca am sania de mult in sufragerie si tot dau cu ochii de ea ) si arata cam asa: http://www. nichiduta .ro/detalii-produs-1139/sanie-alpen-bambino-tm/ numai ca e albastra (scoti tu spatiile)



Crisspy, fericita de Razvi


Foarte frumoasa, dar incape doar un copil si eu am doi... O sa facem si noi o vizita in Decathlon.

Alinuk foarte nasol zvonul...:(

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput