Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (178)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Astazi se sarbatoreste Sfantul Victor.
La multi ani sanatosi Victoriei!!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Buna dimineata, fete dragi.



La multi, fericiti, sanatosi si senini ani, Victoria, fetita scumpa, frumoasa si curajoasa.

Multumim de info dicirstea, habar nu aveam.

Fete dragi, de la ce varsta se introduce ficatelul ? Nu mai tin minte la Vlad si la pediatra cred ca ajungem abia peste vreo 2 saptamani.

Va si va doresc o zi minunata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna dimineata!

Nici eu n-am stiut de Sf. Victor.
O zi frumoasa tuturor Victoriilor si Victorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata

Desiree Victoriei pt sf Victor! Nici eu nu stiam, dar noroc cu altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani printesa iubita Victoria!!!!!

La multi ani tati de Mara


Cleo tis-astricatcumvatastaspace?

Si Robert doarme cu buba, ma mangaie si gagila la cicatricea mea urata si mare (Gabi, tu o stii)...aia il linisteste peste noapte, pe aia o cauta la oricine il pune la nani...deci cica n-are buba..are cot!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

niatza. La multi multi ani Victorii-lor, Victorilor, si tuturor celor care au invins. Si si pupaturi catre Victoria din Canada, alte si alte pupaturi catre Victorita- Belleane.

Am si io acasa un Victor, si nu i-am luat nik - i-am facut o prajitura aseara si ciorba de perisoare si il scot in weekend la restaurant.


Da lorich, 'cineva' mi-a dezmembrat tasta space acasa. Merge daca apesi pe o margine, in anumit fel. Nu imi iese felul mereu.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Buna dimineata,

Aseara am iesit cu Stef la o receptie, la deschiderea congresului de chirurghie plastica, am dat mana cu prof Lascar (ala de-a facut cele mai tari operatii), am vrut sa-i spun ca poate il vizitez si eu peste cativa ani, desi nu prea imi place rezultatul celor care si-au facut operatii estetice, parca ar fi tot timpul mirate cu sprancenelea alea in sus....nu mai zic ca cele care si-u facut la buze mi se par de-a dreptul horror.....dar avand in vedere tenul meu extrem de uscat, e posibil sa am nevoie pe la 40 de ani de ceva interventii. Vom vedea.

Laurita, da, scumpa, vad ca maine e frumos. 10,30 Riviera?

Belleane, da, pai tocmai asta spuneam, ca nu i-am interzs jocul. Nu eram sigura daca am facut bine si m-am bucurat sa vad ceva conformari de la voi. Asa e, ai dreptate in tot ce spui, pana la urma viata e o lupta.

Esme, deja Vlad ii prepara singurel sucul de portocale lui Luca. Adevarul e ca in rest nu prea l-am implicat in treburile bucatariei...asta pt ca nici eu nu prea m-am implicat, dar vor veno si zilele alea. M-a surprins cu cata pasiune facea el mancare la aragazul din parc. Cum mai esti cu spatele?

Dani, am in agenda notat de pediatra ca la 7 luni se introduce ficatelul.

LA MULTI ANI VICTORIA SI LA MULTI ANI BELLEANE SI TATIC DE MARA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

La multi ani Victoria!!!!! pupici multi
La multi ani! si pentru sotul lui Cleo!!!

Uffff nu am mai intrat de mult dar sunt fff suparata. Nu pot sa va spun de ce pt ca sunt asa de dezamagita ca nici putere sa ma exprim nu am. Abia fac fata la serviciu. Am o mare problema. Trebuie sa caut urgent gradinita pt Tiberiu pt ca mama nu mai vrea sa stea cu el. Vrea sa o ajute pe sora mea si de noi pa si la revedere, nu mai are chef! Mi-ar prinde bine sa gasesc o gradinita undeva aproape de serviciul sotului care este pe langa Sala Palatului, practic si zona Piata Romana. Stie cineva in zona asta sau la Victoriei gradinita particulara?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Fetelor multumesc pentru urari, desi am uitat am facut repede multe multe prajituri virtuale asa ca, am tot ce poftiti.

Andrada: nu te supara pe mama ta, e vorba de cateva luni pana implineste 3 ani, e greu si de ea probabil cu copilas/i mai mici. Stiu ca aveti credite, dar este spre binele lui Tiberiu. Nu va invata cu bona/bunica tot ce invata la gradi. Poate incerci totusi si ti-l primeste la o gradi, cresa de stat. Am fost in weekend la o petrecere de copii la gradinita Zuzzy si mi-a placut mult, este undeva pe Str Polona.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Va multumim tuturor de urari si trasmitem si noi la fel tuturor celor cu nume de Victorie :) Acum imi amintesc ca cineva a zis si anul trecut, ca daca imi amintesc eu corect va spusesem si acum un an ca e o mare coincidenta. 11 Noiembrie e ziua in care eu am venit in Canada. Acum 8 ani! Noi acum ne imbracam si mergem la clinica. Speram ca "Seria de joi" nu continua cu intamplari neplacute. toate.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput