Burtici cu buburuze de ian-feb 2011 (99)
Raspunsuri - Pagina 17
bebelu86 spune:
ce fac burticile?????
si eu am catel..nu putem sa renuntam la el k il avem de 8 ani.
atat k numai are voie in camera, evit sa stau cu el bot in bot..am inceput sa pastrez usor usor distanta fata de el...
m-au luat niste greturi groaznice 




si p langa asta nuami stiu cum sa stau. ma dor toate oasele. buburuza ma loveste in toate directiile. offf si mai am inca 4s de marti 
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
bebelu86 spune:
Madalina eu nu am facut niciodata placinta. dar cand facea mama, folosea aceeasi reteta de aluat care o facea la placinta cu mere.
doar k difera umplutura. si la fel si dc facea cu branza.
Tunde da am pus ieri 2 poze k ma plictiseam ![]()
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
loutzy spune:
madalverisoarele mele au un motan de 9 ani, castrat si asta vara aproape o luna a stala mine si cand a dat ochii cu finutul meu de 4 luni pe atunci a fugit sub primul pat. sincereu daca as avea o pisica nu as da-o, pt vreo 3luni cat nu are voie contact cu bebe.

Laura
29+ cu
Irinukaaa spune:
Hi-hi! Sa mai zic eu ca noi avem 4 pisici?!?
Nici nu ne-a trecut vreo secunda prin cap "sa le dam" asa cum auzim sfaturi neavizate foarte des.
Sunt si vor fi intotdeauna "copilasii nostrii" si ii iubim mai mult ca pe orice. 
Am studiat mult "cazul" si intr-adevar recunoastem ca ne va fi destul de greu, dar asta nu-i un motiv sa renuntam la ele.
Dupa cum ai zis si tu Raluca, cu o periere riguroasa, sunt sigura ca nu ii va face rau lui bb, ci poate mult bine privind din mai multe puncte de vedere.
De cateva luni bune nu le mai lasam deloc la noi in camera, acolo unde va fi si patutul lui bb.
Asa ca, Madalina, hotararea trebuie sa fie a voastra fara "influente" din exterior, sa o dati pentru ca asa credeti ca e cel mai bine, nu pentru ca X sau Y a auzit ca pisica.... 
Irina ~ 30+
cu
Patrick Cristian
Shhhht! Cresc...
Lorich spune:
zumzu da, asa-i ..bodyurile care treb trase peste cap nu-s f practice (hihihi ..ce cap mobil au astia mici); ideale sunce cele cu 6 capse, pe burta.
laura luiza sa mai intri sa ne pov de bebe Eduard!Ma bucur ca te-ai mai linistit!
Inca ceva:
-eu nu ma bag la cititi odisei inainte, ca n-am chef de genul ala de emotii...sincer chiar mi-ar provoca o "intalnire devreme " cu fifi.
-multumesc cui mi-a dat ideea cu varza a la cluj- suuper bun, usor de facut, spornica..si miroase si are gust de ..yeahhhh..sarmaleee!!!
-fifif meu muta burta stanga - dreapta
; Maine am intalnire cu ea la eco, control, analize col!
Va pup, o seara superba!
Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca
28+
bebelu86 spune:
Bafta la eco Lori.. te astepam cu vesti bune si cu poze 


Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
iubita.mara spune:
ce faceti fetelor?multa multa liniste pe aici, ma asteptam sa am mult de citit si cand colo....
gata am terminat si eu cu aglomeratia datorata cununiei.m-am maritat si sunt foarte fericita.am un sentiment foarte frumos.bineinteles ca la primarie am plans ( eu oricum sunt lacrimogena dar acum de cand sunt gravida nu ma mai pot abtine ).dar nu-i nimic eram in familie.
si fiindca v-am promis ma duc sa pun si niste poze.
................................................
24+ 
http://www.pregnology.com/faralong.php?month=2&day=10&year=2011
bebelu86 spune:
Mara casa de piatra, sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult toata viata.
te asteptam cu poze 





Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
loutzy spune:
iubita.mara casa de piatra, sa fiti sanatosi si sa realizati tot ce va propuneti.




Laura
29+ cu
