Burtici cu buburuze de ian-feb 2011 (99)
Raspunsuri - Pagina 18
bebelu86 spune:
Mara ce frumosi sunteti 

iar lucrusoarele lu bb sunt dementiale 









Da burtica ai lasat-o aksa??? k nu se vede deloc.![]()
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
iubita.mara spune:
gata am pus multe poze.nu am avut rabdare si sa explic ce e in poza dar daca aveti intrebari va lamuresc
................................................
24+ 
http://www.pregnology.com/faralong.php?month=2&day=10&year=2011
iubita.mara spune:
e rochita mai larguta.e speciala de gravidute.am luat-o de la premaman si de aia nu se vede burtica.nici pozitia nu e foarte buna.hai ca incerc sa fac o poza doua si cu burtica sa o pun ca si asa nu am nici una :)
................................................
24+ 
http://www.pregnology.com/faralong.php?month=2&day=10&year=2011
bebelu86 spune:
eu eu eu eu eu am o nelamurire ![]()
![]()
![]()
unde e burtica???????
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
loutzy spune:
Mara ce de lucrusoare superbe ati cumparat pt bebe vostru. Sunteti niste scumpi aman2.

Laura
29+ cu
iubita.mara spune:
nu am mai reusit sa fac poza ca am ramas fara baterie la aparat si nu am incarcator.deci raman datoare cu o poza
................................................
24+ 
http://www.pregnology.com/faralong.php?month=2&day=10&year=2011
adryiii spune:
Hello fetele!
Iubita.mara CASA DE PIATRA! Ce multe lucruri ati cumparat
Foarte frumos!
Shines ce haioasa esti cu pasarelele tale!
Si eu stiu sa fac dovleac asa ca si Tunde la cuptor, buuuun!
Ana, poate ca as rezista si eu vreo ora prin club!
Am si eu ceva liste cu bagaj de spital si lucrusoare pt bebe. Daca vrea cineva sau mai are nevoie sa zica. Trimit pm sau o postez pe contul comun.
Eu am umblat la sfarsitul asta de saptamana, vai vai. Am fost sambata la cumparaturi cam toata ziua pana nu am mai putut de oboseala
Am zis ca nu mai fac asa ceva! Mi-am luat camasute pt spital, paltonas si niste lucrusoare pt bebe. Azi am fost la iluminatie la tara. A fost o vreme superba.
Sa stiti ca nici eu nu prea dorm noaptea. Ma trezesc si stau cateva ore bune pana sa adorm la loc.
De pe ce site va decarcati serialele sau filmele? Sau le vizionati online? Si eu vreauuuuuuuuuuu.
Va urez o noapte linistita!


27 adriana cu
elena alexandra
missmj spune:
Mara casa de piatra , sa fiti sanatosi si sa va bucurati de bebe !
Foarte frumosi au fost, imi place mult cum ai aranjat lucrusoarele pt bebe !

carmen
28 + cu
Andrei
Shines spune:
hop si noi..
de juma e ora m-am asezat in pat..de dim de la 9..am picioarele cat casa, niciodata nu le-am avut asa umflate
am luat fetita
le-am pregatit fripturica,piure,salata,clatite, ce le-a trecut prin cap.
pe urma stai si fa curat in bucatarie la ''scule''..baie la copil, taiat unghii si cosmetizat (avea o leaca de pamant sub unghii de la tara
)
nu ma mai ridic din pat decat pt dush ca-s rupta de spate

Adriana
iti zic in pm de unde trage filmele ![]()
Iubita.Mara..casa de piatra, sa fiti sanatosi si fericiti!!

Simo
31 cu Eduard Matei
missmj spune:
oops , eu am scris aici de unde poate downl. filme ... nu cred ca trebuia,asa-i?![]()
carmen
28 + cu
Andrei
