sa ne numaram binecuvantarile (cap.7)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Casandra, un brat de
Sa ai parte de tot binele din lume alaturi de puii tai

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandra

Binecuvantarea mea de azi: s-a pronuntat divortul. Am custodia copiilor!

A spune te iubesc înseamna a spune nu vei muri

Un oficial Welcome in the club!
Iti doresc multa fericire si casa de piatra! (sau acum nu se zice?) Oricum, eu sper sa-ti gasesti fericirea si linistea sufleteasca!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Sarbatori fericite!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Craciun fericit !

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:



va doresc Sarbatori Fericite, in pace si bucurii!




Gabriela
mami de Tudor Andrei

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:


Pentru Gabi, care isi traieste povestea de dragoste, dar si pentru celelalte fete, si sa nu-l uit pe Rufus, care, se pare, a ramas singurul barbat din Club,

am vrut doar sa stiti ca va citesc, ca va zambesc, desi n-am gasit cuvinte suficiente sa postez, sa exprim incurajarile mele si starea de empatie,
as vrea sa stiti ca m-am bucurat, cand v-ati bucurat, ca ati obtinut divortul, ca ati fost admirate de un "S", si am fost trista cand nu stiati ce decizii sa luati..desi, eu cred ca atunci cand se posteaza...deja, decizia e luata, avem nevoie doar de confirmari...

Am invatat multe de la voi, citindu-va, si v-am citit mai ales cand mi-a fost greu, adica greu spre foarte greu Si nu stiu cum se intampla ca... citind despre trairile celorlalti, parca simti ca te-ai mai vindecat putin, vezi ca si altora li s-a intamplat si au reusit sa treaca peste, si mai capeti curaj si putere..devii un pic mai..barbata!

Mai spre sfarsitul anului, sper sa imi fac ordine in ganduri si sa reusesc sa imi numar binecuvantarile,
pana atunci, in asteptarea Mosului, va transmit gandurile mele bune, va multumesc pentru ca ati scris in Clubul mamicilor singure , va rog sa scrieti in continuare,
sa fiti iubite si sa iubiti, pentru ca , altfel, sa fii femeie...ar ajuta un pic, dar viata ar fi, totusi, in alb si negru...stiti voi cantecul!

Sarbatori linistite, alaturi de familie,indiferent din cati membri e formata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Cati

Ce bine e in concediu... relax total Si daca n-as avea rufe in masina, si n-as avea de gatit, ar fi si mai frumos

Ce mai faceti, fetelor?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

A mai trecut un an, cu bune, cu rele, cu binecuvantari si blesteme, sa privim inainte, sa ne bucuram de Anul care vine, sa asteptam binecuvantarile lui 2011 si cu toate greutatile, sa incercam sa vedem partea plina a paharului!
Va imbratisez cu drag prietene dragi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si noi va dorim un 2011 plin de bucurii, fericire si multa sanatate si bani si fara probleme si griji

Eu sunt atat de bucuroasa ca se incheie 2010, am oasele intacte, am creierii cu mine, ma pot bucura, da ?
Giulik e bine, sanatoasa si acasa, cel mai important lucru din lume
Si incheiem un an oribil, in sfarsit azi e ultima zi din 2010 asa ca vom bea sampanie cu capsuni

LMA fete dragi, va multumesc ca sunteti

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=5" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

noi mergem la chef azi.
Pot spune ca am incheiat cu bine anul. Dupa 2 ani de relatie la distanta in sfarsit a venit acasa iubitul meu. De 2 luni suntem impreuna. Azi vom avea primul nostru chef impreuna, in "societate". Sper sa fie bine

Va doresc tuturor multa sanatate si multa fericire in noul an. Sa aveti bani cu carul, bolile sa va ocoleasca, ex-ii sa va lase in pace, si sa va gasiti fiecare jumatatea perfecta!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput