sa ne numaram binecuvantarile (cap.7)

sa ne numaram binecuvantarile (cap.7) | Autor: Gabi_K

Link direct la acest mesaj

Bine ati venit la noul capitol, sper sa avem destule binecuvantari sa-l umplem cat mai repede!!!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

neatza!!! pot sa incep eu? de vineri eu si Bia avem locsorul nostru, ne-am mutat si am petrecut primele 3 zile acolo
cand o sa=mi treaca febra musculara de la carat haine si carti pe scari, o sa ma declar happy 100%:-)
sper doar ca lucrurile sa fie OK si pentru ea, astept orice sfat, sugestie, sa ii fac si ei tranzitia mai usoara; pentru mine mutarea asta este o usurare (chiar cu tristetea aferenta) insa pentru ea e cu totul altceva...in conditiile in care avea o relatie OK cu el..
se vor vedea oricum zilnic -el o va lua de la scoala - si va petrece 1-2 ore la vechea "resedinta" insa...nu stiu, vreau sa ii fie bine, vreau sa nu sufere...
sa aveti o zi faina!!



I like to leave places. I like to leave..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

cunosti vorba aia cu miresele americance... sa poarte ceva nou, ceva vechi, ceva albastru si ceva imprumut:)

ceva nou- dar sa-si aleaga ea, ceva vechi- asta din lucrusoarele ei, ceva albastru- nu e musai albastru, ceva imprumutat- de ex. ceva de la tine, la care ravneste de mult, poate fi o noptiera, un bibelou, orice, care va fi asezat de acum incolo in camera ei, ea fiind mai mare acum si mai responsabila... noah intelegi tu
Pur si simplu fa-o sa se simta bine. Faceti activitati impreuna, cat mai multe, faceti "chestii de fete" de ex. un aerobic, sau fitness, sau ceva ce nu ati mai facut pana acum.
Sper ca ai numarat colturile dormitorului inca in prima noapte

Bafta si multa bucurie in noua casa!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Am depus cererea de divort si astazi a primit el actele. M-a sunat si a explodatla telefon.
A inceput circul :(
Rugati-va si pentru mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandra

Am depus cererea de divort si astazi a primit el actele. M-a sunat si a explodatla telefon.
A inceput circul :(
Rugati-va si pentru mine.

A spune te iubesc înseamna a spune nu vei muri



o sa fie bine



I like to leave places. I like to leave..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cassandra, ma voi gandi la tine si tin pumnii sa fie ok totul
Sa ne tii la curent
Noe, asa da Felicitari !!! Ma gandesc sa o intrebi pe Bia ce culoare vrea sa aiba camera si sa o decorati impreuna.
Eu i-am promis asta Giuliei, desi initial ne-am facut planuri marete de casuta roz (mare prostie din partea mea sa cred ca voi reusi vreodata) asa ca a spus ca la 7 ani vrea un perete roz, unul mov si e fericita Asa ca asta vom face la vara, ne echipam cu pensule si galetuse si vom decora

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Cassandra, ma voi gandi la tine si tin pumnii sa fie ok totul
Sa ne tii la curent
Noe, asa da Felicitari !!! Ma gandesc sa o intrebi pe Bia ce culoare vrea sa aiba camera si sa o decorati impreuna.
Eu i-am promis asta Giuliei, desi initial ne-am facut planuri marete de casuta roz (mare prostie din partea mea sa cred ca voi reusi vreodata) asa ca a spus ca la 7 ani vrea un perete roz, unul mov si e fericita Asa ca asta vom face la vara, ne echipam cu pensule si galetuse si vom decora

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"



mersi mult
hehe ar fi o idee dar locuim cu chirie si nu cred ca ar fi prea bucurosi sa gaseasca vreo camera mov sau roz oricum am scos toate creatiile ei de la gradi, le punem in rame de la Ikea si decoram
oricum camera in care dormim si care sper sa devina camera ei e plina de pernute, plusuri uriase si bakugani, eu cred ca ma mut in bucatarie:-))



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

cunosti vorba aia cu miresele americance... sa poarte ceva nou, ceva vechi, ceva albastru si ceva imprumut:)

ceva nou- dar sa-si aleaga ea, ceva vechi- asta din lucrusoarele ei, ceva albastru- nu e musai albastru, ceva imprumutat- de ex. ceva de la tine, la care ravneste de mult, poate fi o noptiera, un bibelou, orice, care va fi asezat de acum incolo in camera ei, ea fiind mai mare acum si mai responsabila... noah intelegi tu
Pur si simplu fa-o sa se simta bine. Faceti activitati impreuna, cat mai multe, faceti "chestii de fete" de ex. un aerobic, sau fitness, sau ceva ce nu ati mai facut pana acum.
Sper ca ai numarat colturile dormitorului inca in prima noapte

Bafta si multa bucurie in noua casa!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat


Gabi, mersi mult de idei
daa, cam asa am incercat si eu, plus ca o las si o rog sa ma ajute la tot, vorba lu' Kay, mai frecam si WC-ul si chiuveta dar e distractiv:)
cum e cu colturile dormitorului, ca asta n0o stiam
cred totusi ca sunt 4:-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

No bine, daca am gasi, am pune tapet roz cu puf (ca in filmul dp DisneyChannel)
Chiar asa, care-i faza cu colturili ?

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

No bine, daca am gasi, am pune tapet roz cu puf (ca in filmul dp DisneyChannel)
Chiar asa, care-i faza cu colturili ?

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"




suspance

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Intru pe seara sa va raspund tuturor desi presimt ca azi ma imbat dintr-un motiv legitim: SUNT O FEMEIE LIBERA OFICIAL, azi am avut ultima infatisare, gata divortul.

Mergi la inceput