sa ne numaram binecuvantarile (cap.7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Morgano, felicitari ! Sa fie intr-un ceas bun
Asteptam sampania si striperii aia frumosi

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui Morgano

Intru pe seara sa va raspund tuturor desi presimt ca azi ma imbat dintr-un motiv legitim: SUNT O FEMEIE LIBERA OFICIAL, azi am avut ultima infatisare, gata divortul.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusha83 spune:

pot sa zic si eu prezent la acest forum
Eu ink nu sunt maritata si nici nu am fost, am inssa o relatie de 5 ani cu un baiat ma inteleg destul de bn cu el, dar imi e frica sa fac pasul cel mare sa nu se schimbe dupa, nu de alta dar multi barbati fac asa, voi ce ziceti??? sa ma risc?? sau sa mai astept un an, doi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

alinusha cred cai postat gresit....aici sunt numai femei care au divortat,care au suferit..crezi ca ele te-ar sfatui complet fara implicare?

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009 http://picasaweb.google.com/lhmadalina/EvaUnAn?authkey=Gv1sRgCJ669MzNktGsCw#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Morgano, felicitari, sa fie intr-un ceas bun!!! 7
Cassandra, imi pare rau ca ai probleme, asteptam noutatile!

Pt. fetele curioase, cica daca dormi intr-un loc nou unde n-ai mai dormit pana acum, si numeri in prima seara colturile camerei, o sa-ti visezi dragostea vietii/viitorul sot, etc.

Am facut o praji cu mac si a iesit bunaaa In resti munci, munci, si iar munci, si poate fac un drum pana la iubitelul meu pe la sfarsitul lunii

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

Pt. fetele curioase, cica daca dormi intr-un loc nou unde n-ai mai dormit pana acum, si numeri in prima seara colturile camerei, o sa-ti visezi dragostea vietii/viitorul sot, etc.




Sa nu uiti, de Boboteaza, cand vine preotul, sa iei un busuioc si sa-l pui sub perna...visezi sigur alesul. Baiul ar fi sa fie altul ca iu...mai bine tac.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

la mine nu mai vine preotul, mai ales cand intr-o saptamana veneau vreo 3, chiar dupa anul nou, de la trei biserici diferite, si fiecare sustinea ca sunt in evidenta lor. Si io de fapt nu sunt ortodoxa Iar cand am pomenit si de chitante, urgent au disparut si n-au mai venit de atunci. Deci pica varianta asta. Dar daca-s curioasa, merg undeva sa dorm si numar colturile

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K
Deci pica varianta asta.



Treaba ta...astazi am vazut un om cu o flasneta si papagal...pe Lipscani. Cum esti cam departe, ma gandesc ca busuiocul de Boboteaza e singura sansa...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

de fapt, daca ma gandesc bine, nu numai l-am vista, dar mi s-a si implinit visul:) deci renunt la busuioc:)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Azi se implinesc 15 ani de cand m-am casatorit.
Strange feeling.

Mergi la inceput