maria_rubi, o mamica DC, are nevoie de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am primit azi 2 mesaje de la soacra Cristinei, vi le scriu mai jos:

1. Acum a venit sa ia patul din salon sa o aduca de la reanimare in salon. Medicul a spus ca vorbim dupa operatii ca ce are de spus dureaza. Va mai scriu cand vine in salon.

2. Acum a dus-o pe Cristina in salon, are 4 tuburi de dren. A vorbit putin si acum se odihneste. S-a facut biopsia si e tot criptococus.


de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ada , dar de ce asa tarziu ati inceput campania? Of!

marius

Ma bucur nespus ca a trecut bine de operatie si sper sa merga bine in continuare si sa se refaca repede. Rubi multa putere si multa sanatate

... cat despre depuneri nu mai specificati ca este donatie ca din cauza asta este comisionul atat de mare. Saptamana trecuta am fost la Transilvania si nu mi-au luat nici un comision dar nu am specificat ca e donatie ca altfel incasau. Asa e politica bancilor...

Acum e deja vineri si ploua tare afara ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Aida, nu stiam chestia asta cu donatia. Ce prostie! Sa i-a comision mai mare daca-i donatie...
Iti raspund eu...am inceput tarziu campania ca numai acum Cristina a fost de acord sa ceara ajutor pe forum si la prieteni. S-a descurcat pana acum cu ajutorul familiei, dar din pacate s-au terminat resursele...

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Aida, multumim pentru pontul cu donatia! Am inceput abia acum pentru ca Cristinei i-a fost jena sa ceara ajutor. Pupam micul Eric care a implinit un anisor! Sa creasca mare si sa fie sanatos, ca tare frumos este!
Flavia, multumim mult de vesti.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Intervin cu o mica specificatie:este f bine sa se specifice ca este donatie,altfel poate avea probleme si cred eu ca are destule.
Acum ceva vreme pe mine,dar si pe alte fete de la bazar ne-au verificat,nu mai retin exact cum se numeste,dar ceva cu spalarea banilor.Prin urmare,eu am fost contactata de banca si mi s-au cerut lamuriri si mi s-a spus sa le duc toate actele lui David sa dovedesc ca ceea ce spun este adevarat si sa inchida dosarul.
Nu cred ca se iau comisioane mai mari ca spui ca e donatie,nu stiu cum e la Transilvania,dar la BRD nu se ia comision daca depui bani la ghiseu,doar la transfer online.

Acum la subiect..Multa putere Cristinei.Sa dea Dzeu sa-si revina repede si sa scape de tot acest chin.Sanatate multa si toate cele bune.O imbratisare calda si de la noi.



POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La Transilvania nu se ia comision daca se depune la ghiseu....si DA trebuie specificat DONATIE....

La BCR se ia comision indiferent pentru ce depui banii {si daca depui bani in contul sotului4lei(daca-i in lei) si 3 euro daca-i in euro}.La ING nu stiu cum este






Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

La ING e nasol,daca nu esti client..se ia comision la depunere de 7 ron,chit ca-i depui la ghiseu.Daca esti client,nu iti ia comision la depunere..ca e la ghiseu sau online.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

nah , pai cin' sa ii mai stie? Deci eu vineri am facut un transfer din Transilvania si pt ca o cunosc pe fata aia de la ghiseu m-a sfatuit sa nu completez donatie ca sa ajunga toti banutii unde trebuie si cum ideea era una , am specificat transfer si atat. Acum ce sa mai zic ?
... la BRD sau la Bankpost stiu ca nu am platit comision dar am fost la ghiseu...

Va multumesc fetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Nu deschideti un cont cit mai repede si la alta banca: raiffeisen, brd, transilvania? Din cele care nu percep comision la depunere? Nu de alta, dar daca tot sunt produse la bazar, sa nu se ocoleasca cazul sau sa se amine plata pina la deschiderea altui cont.

copiii mei minunati, Edy (5 noiembrie 2003) si Daria (2 decembrie 2008)

hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Leditia, Dodo, multumim pentru info. Stiam problemele voastre cu banca si "spalarea de bani".

ana l, o sa-i transmit sotului Cristinei sa deschida cont si la alta banca care nu percepe comision. Multumim!

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput