maria_rubi, o mamica DC, are nevoie de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Offf...parca era vorba de BCR cu comisionul la depunere... Si la ING e la fel?

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC


Da.

copiii mei minunati, Edy (5 noiembrie 2003) si Daria (2 decembrie 2008)

hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Flavia, cu bazarul e foarte simplu, o sa vezi dupa incarcarea primului anunt cat de repede merge. Mai complicat e cu trimiterea coletelor, ca posta nu le accepta decat ambalate cutii si in hartie alba. Dar facem saptamanal cate o sesiune de ambalat colete in grup si o sa mearga repede. Mergem una din noi la o alimentara si cumparam hartie mai multa... Eu de cutii mai fac rost de pe la lucru, dar cam putine. Trebuie incercat la o farmacie sau undeva...

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC


Multa sanatate, Maria_rubi!

Mie imi primeste coletele si fara cutii. Daca nu-s chestii casante, le pui in punga si o invelesti bine in hartie, cu mult scotch. De fapt, depinde de bunavointa postaritei.

Voi cauta si eu lucruri de adaugat la bazar pt acest caz.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Mie nu mi le-a primit daca nu au fost in cutie, si cu scotch transparent, nu din cel de colete, maro... 'Om vedea noi mai departe. Monnvas, multumim!

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

In seara asta primesc aparat foto imprumut (asta trebe sa fie urmatoarea achizitie, ca nu e bine fara) si ma apuc de treaba. Sper sa ma lase Bogdi, daca nu dupa ce il pun la somn.

Nu am inca nicio noutate de la Szeged.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Si eu in dupa masa asta mai sortez din lucruri si sper sa reusesc sa le pun la bazar. O sa incerc mai tarziu sa fac un transfer online din contul meu direct in contul de ING sa vad cat e comisionul, dar cred ca se retine comision si din contul ei cand intra banii, nu doar din al meu.

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Multa sanatate



Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

multa sanatate cristinei. ma cutremur cand aud ca o mamica este fortata sa fie departe de copiii ei.
asteptam vesti bune.
eu am patit-o la ING ca mi-a luat 7 lei la depunere.
urat .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Marius, multumim pentru ajutor!

Haideti sa o ajutam pe Cristina (maria_rubi), prietena si colega noastra de forum. Putin de la fiecare conteaza foarte mult pentru ea. Chiar daca nu mult, dar 10, 20, 30 lei de la mai multi se aduna.
E o mamica tanara si are 2 fetite dulci care au nevoie de ea.
Va doresc toate cele bune!


Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

"A iesit din operatie, e constienta, se misca si a vorbit cu noi, doctorul a zis ca e foarte bine si maine aflam mai multe amanunte. Operatia a durat 10 ore."

Acesta este mesajul ce l-am primit acum 5 minute. Eram deja ingrijorata ca nu am nicio veste. Doamne ajuta sa fie bine si peste noapte. Ma bucur ca operatia a decurs bine.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Doamne-ajuta! Asteptam vesti bune despre ea! Bine ca e bine!

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput