Romanii au talent

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

pe mine m-a cucerit Valentin Dinu...mi-a placut si Medea...
eu nu stiu cum se va putea alege un castigator, cel mai bun, cand fiecare face lucruri diferite si totodata f interesante...


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

De pe fb:

Simbata seara, imediat dupa incheierea ultimei semifinale a emisiunii “Romanii au talent” s-a dat START VOT. Aveti la dispozitie doua saptamini in care va puteti vota preferatul (lista completa o gasesiti pe romaniiautalent.ro). Votul se va inchide in momentul inceperii marii finale si se va redeschide imediat dupa ce vor termina de performat toti cei 12 finalisti.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Nici eu n-am prea inteles cum se va desfasura finala. Va fi jurizata sau nu? Adica juriul va avea vreun cuvant de spus sau clasamentul va fi stabilit doar de public?

Dintre numerele din finala, nu-mi plac sotii Luca, cei cu piruetele si grupul Akikai. Voci sunt cateva de exceptie. Dupa mine, Narcis si Rebeca sunt fenomene, restul sunt talente. De placut mi-au placut multi, insa i-as vota doar pe Narcisa sau Rebeca.

Mi-ar parea rau sa castige Adrian Tutu si vad ca are toate sansele. Nu ca n-ar fi talentat, dar nu cred ca va ajunge in veci un Eminem. In plus, mi se pare ca bate prea multa moneda pe povestea lui trista, incercand sa influenteze votul publicului.

Mi-as dori sa castige cineva care are potential sa faca si o cariera internationala.

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

eu cred ca va castiga narcis ianau baiatul din bacau!el este un fenomen,mie mi-au dat lacrimile in prima seara cand a cantat la preselectii



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

eu cred ca va castiga narcis ianau baiatul din bacau!el este un fenomen,mie mi-au dat lacrimile in prima seara cand a cantat la preselectii



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)




Si eu, personal, consider ca el merita sa fie castigator, dar sunt sceptica dat fiind faptul ca va decide numarul de apeluri. Populatia larga a Romaniei nu e pregatita sa treaca usor peste kitch. Pe mine, votul publicului, ce a desemnat ca si castigator al celei mai bune semifinale pe "mingicar", m-a dezamagit. Am senzatia ca in cazul in care ar fi participat vreun talentat de manele, ar fi castigat. So...vom vedea!

Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

In seara asta la 8.30 finala, abia astept.
Care va sunt favoritii?

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sveronica spune:

Nici nu stiu ce cuvant e mai indicat pentru cel care a castigat finala.......TRIST, PENIBIL......
Ne intoarcem la Cantarea Romaniei....bravo celui care a facut ,,regia,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

sunt total dezamagita,atat pot spune acum



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaiulia spune:

nu pot sa cred asta inseamna talent ?[q
groaznic..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sveronica spune:

Revin cu aceleasi cuvinte pe care le-am scris imediat dupa rezultat...TRIS si PENIBIL rezultatul.....Macar vreau sa cred ca a fost, ca in atatea cazuri, un vot aranjat.Macar sa pot avea convingerea ca nu trebuie sa fi nici macar cunoscator intr-ale muzicii, nici iubitor de muzica clasica ca sa nu-si fi dat seama cei care au votat ca unul ca Narcis ar fi fost intr-adevar unul care merita premiul.Poate va avea inteligenta , curajul si ambitia de a pleca din Romania.
Un amanunt interesant..o curiozitate....la cat s-au anuntat rezultatele?....parca 00.20? Am citit pe net ziarul Libertatea unde articolul despre anuntarea marelui si super-talentatului care a castigat locul 1, a fost postat la 23.38. Interesant !!!

Mergi la inceput