Romanii au talent

Romanii au talent | Autor: motanik

Link direct la acest mesaj

Am inteles ca in juriu vor fi Andi Moisescu, Mihai Petre si Andra Maruta iar in culise intre concurenti Smiley si Pavel Bartos.
Nu stiu insa cand incepe, aveti idee? Vad ca inca sunt preselectii, in 7 sept ultima anuntata la Constanta.

Am urmarit varianta britanica si pe cea americana, sunt un fan al showului si abia astept sa vad si talentele conationalilor mei. Pe cine pot conta la comentarii?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Motanik si noi suntem fani ai show-ului si tare sunt curioasa cum o sa fie si la romani..
deci eu sunt pe faza.. nici eu nu stiu exact cand o sa inceapa..

ps. acum ca Mihai Petre e in juriu aici, Dansez-ul oare se mai tine?




Mica dansatoare


www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_ellia25 spune:

si mie imi place mult...abia astept ..dar sa ne tineti si pe noi la curent plss..sunt sigura ca o sa avem multi romani talentati..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu cred ca avem Dansez, cel putin nu in toamna asta.
Am vazut la scurtele secvente date din cand in cand la stiri, ca baletul emisiunii (sau, ma rog, parte din el) merge cu caravana Romanii au talent, eu ii am pe cativa in lista de facebook si mai vad si de la ei updates, Bogdan Boanta de ex a pus acum ceva vreme un filmulet cu ei dansand pe scena la Timisoara, la auditii. Deci cred ca daca va mai fi un Dansez (ca doar asa au zis, ca ne vedem la sezonul 10), o sa fie la anu'.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Buna,

Am cautat subiectul pe aceasta tema, l-am gasit, dar constat ca este vechi. Intre timp, a inceput emisiunea si mie mi se pare foarte interesant show-ul. Este un concept international, imprumutat deci, de fapt cumparat, dar care atrage foarte mare audienta.

Haideti sa reluam discutia! Cine v-a placut???

Revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

si mie imi place emisiunea...nu pot sa spun exact care mi-au placut, pt ca mi-au placut multi....la cei cu adevarat ,interesanti si senzationali' raman de-a dreptul gura casca si fac ,oaaa'


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Buna!
Ma asteptam sa fie un subiect deschis pe aceasta tema dar nu credeam ca vor fi atat de putini comentatori .
Mie in seara asta nu mi-a placut nimeni in mod deosebit, dar m-a emotionat tipul cu piesa lui hip pop si pustiul care ...habar nu am cum se numeste chestia aia pe care a facut-o el, dar a facut ceva la microfon.
Sper totusi sa avem final pe opera! Stiu ca-i un mare talent sa ai o asemenea voce dar as fi dorit sa fie o sectiune aparte. In rest ma amuz in fiecare vineri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Mie mi-ar fi placut sa fie organizat pe sectiuni, gen Dans, Interpretare muzicala, etc. Cum poti pune pe acelasi plan un cantaret de opera, un dresor de caini, o contorsionista, un fachir si o dansatoare din buric??? Poate cumva si pe categorii de varsta, ca nu-i totuna sa canti opera la 16 ani sau la 40.

Foarte multi ar avea ocazia sa fie remarcati si eventual angajati de organizatori de show-uri, circ, etc.

Oricum, emisiunea se anunta interesanta!

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

carmina, cei doi baieti mi-au placut si mie...
unii sunt de tot rasul...ma tot gandesc cum pot sa mearga acolo sa se faca de ras in fata intregii tari?


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Interesant show !

Numai mie mi se par unele reactii ale lui Mihai Petre putin false ?

In rest numai de bine: ne da ocazia sa vedem inca o data cat de diferiti suntem si cat de mare e distanta intre modul in care se percep unii pe ei insasi si perceptia generala.

Cel mai mult mi-a placut baiatul cu vocea aceea de contratenor din prima emisiune. Consider ca, deocamdata e cel mai mare talent nativ prezentat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

si noi urmarim..sunt pe jos de ras....sunt unele #dansatoare# de tot rasul...
Super tare..mie imi place!

Codrin si Diana....cei mai iubiti dintre pamanteni...

Mergi la inceput