Romanii au talent

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu una am o problema..pai e vorba de romanii care au talent, ori la cei cu karatele sau ce fac ei acolo si aia cu dansul, magia, etc nu cred ca-i vorba de talent. E vb de munca, multa e drept, dar nu talent. Asa ca-i dau dreptate lui Mihai Petre, suntem la un concurs pt TALENTE

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Inna, vad ca acum fac reclama pt autditii la X Factor, deci daca auditiile o sa fie pe formatul de aici, o sa dureze ceva. Aici auditiile incep vara, undeva prin iunie, la tv incep in toamna si se termina cu cateva saptamani inainte de Craciun, ca e o traditie castigatorul X Factor sa fie no. 1 in vanzari la Craciun.

Candy, vorbesti de fetita cu parul lung? Imbracata intr-o rochita lunga, si ea frumoasa foc, a cantat ceva opera parca nu ma insel. Oricum simpatica foc, mi-a placut si mie.
Si la fel si blondutul ala cu acrobatiile cu mingea.

Sa vedem diseara ce avem.

Apropo, a aparut si primul scandal deja, ati vazut ca nenea cu piruetele ar fi omorat un copil, din greseala ce-i drept, la vanatoare? Se pare ca a fost (sau este) primar in nu stiu ce comuna de prin Cluj (parca) si ar fi primit pedeapsa cu suspendare sau a fost eliberat pt buna purtare mai repede (foarte concreta sunt si eu, ce sa zic ).
Anyway, nu vad pt ce au fost dusi in finala, o sa ametim la mia de piruete pe care si-au propus s-o faca atunci...

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Bine ca mi-ati amintit. Era sa uit de semifinala 3, de azi.


"Daca nu ai fost niciodata cutremurat pana in adancurile sufletului de o floare deschisa in primavara, poate ca sufletul tau nu va cunoaste nicicand inflorirea." (Audra Foveo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Nu ma pot abtine. Fetita de numai 7 ani, Rebeca Neacsu are o voce extraordinara. M-a coplesit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mi-au placut cei trei alesi, a fost seara copiilor.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Da, a fost seara copiilor !
Si mie mi-au placut cei 3 alesi pt. finala: Stefan Florescu, baiatul cu mingea, Cosmin Agache, baiatul cu microfonul si Rebeca Neacsu, fetita cu opera.
Mi-au placut mai toti semifinalisti de aseara. Cum s-a si zis a fost mai mult o seara ca de finala si nu de semifinala. La fel vom avea si diseara, o semifinala puternica.
Semifinala din care mie imi place Dinu Valentin, cel cu vocea asemanatoare cu a lui Mihai Traistariu, Stanis Alin, cel care canta opera si trupa Freakquency si chiar barmanul, Luca Valentin.
Fie ca cei mai buni sa se califice in finala !
In orice caz, vom avea o finala foarte tare !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Mi-au placut cei trei alesi, a fost seara copiilor.

--------------------



Si mie. A fost cea mai frumoasa semifinala de pana acum. Sa vedem ce va fi in aceasta seara.


"Daca nu ai fost niciodata cutremurat pana in adancurile sufletului de o floare deschisa in primavara, poate ca sufletul tau nu va cunoaste nicicand inflorirea." (Audra Foveo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Si semifinala de aseara a fost de vis...
Luca Valentin a facut un spectacol extraordinar...

Pe cine aveti favoriti in finala?

Votul meu il are Dinu Valentin.

Cami si Luca-Ionut (25.09.2006)


A easy way to make some money


Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith

"When God was giving out talent, He gave all of it to Michael Jackson." Babyface



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Foarte simpatic barmanul, ceva inedit. Abia astept sa vad ce face in finala.
Mi-a placut si Medea, tipa de la bara, wow cata forta are in corp si cum facea sa para atat de usor exercitiul ei. Super!
Cred ca o sa avem o finala interesanta dar ceva n-am inteles. Bartos si Smiley au zis ca se poate vota PANA IN SEARA cu finala DOAR? Pai cum vine asta? Deci indiferent ce ne prezinta in finala, castigatorul e ales de inainte sa inceapa aceasta?
Ca nu cred sa aiba si juriul vreun rol atunci.
Sau poate nu am inteles eu bine, voi ce ati auzit aseara?

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Mie mi-a placut barmanul si trupa Freakquency fff. mult.....Si m-a binedispus fanfara Rotaria.....Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg

Mergi la inceput